Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Manchester United - 1878 Филипопол
Safe Taktika Sviktorov
56% Držení míče 44%
51% Míč na polovině 49%
6 Střely 1
1 Fauly 1
1 Žluté karty 1
0 Červené karty 0
0 Ofsajdy 0
28.9 průměrná známka 30.9
poor Střelba good
average Přihrávky weak
poor Obrana unsatisfactory


13 minuta.
Orachev přihrává spoluhráči do uličky. Tenev získává balón. Ale ne! Orachev teď velice tvrdě zasáhl soupeře! Tak tohle je na kartičku! Orachev to přehnal, šel do toho kolíkama napřed a kartu dostává naprosto po právu.

36 minuta.
Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Zvunka zkusí centr! Míč je za postranní čarou. Ilchev se ohýbá pro míč a následně se rozbíhá, bude to patrně dlouhý aut. Míče se zmocnil Romenski. Romenski dal ránu jak z kanónu! Lolov se natahuje za míčem, ale pouze ho vyráží!

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): Manchester United - 1878 54%, Филипопол 46%.
Pořád není rozhodnuto, zápas je vyrovnaný.
Manchester United - 1878 - Филипопол 0:0

46 minuta.
Míč je za postranní čarou. Tomov se ohýbá pro míč a následně se rozbíhá, bude to patrně dlouhý aut. Iordanov je u míče první, tak co s ním udělá? Paluchowski si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Paluchowski to zkouší technicky! Tvrdá rána... Tyč!

56 minuta.
Míče se zmocnil Tenev. Cvetankov si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Cvetankov centruje. Paluchowski je u míče první, tak co s ním udělá? Paluchowski dal ránu jak z kanónu!
Slušná akce!

68 minuta.
Romenski nakopává balón dopředu. Paluchowski získává balón. Iordanov soupeře posílá k zemi a to je faul. Tak tohle je na kartičku! Iordanov to přehnal, šel do toho kolíkama napřed a kartu dostává naprosto po právu.

80 minuta.
Tomov hlavičkuje! Bilbilev se snaží pokrýt si míč. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Bilbilev zkusí centr! Míče se zmocnil Ilchev. Ilchev to zkouší technicky!
Slušná akce!

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): Manchester United - 1878 49%, Филипопол 51%.
Pořád není rozhodnuto, zápas je vyrovnaný.
Manchester United - 1878 - Филипопол 0:0