Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
FC Sarafovo F.C. Lada 1500S
Преса Taktika xxl.new.v.1
57% Držení míče 43%
34% Míč na polovině 66%
7 Střely 7
2 Fauly 1
1 Žluté karty 0
0 Červené karty 0
11 Ofsajdy 9
46.6 průměrná známka 41.2
adequate Střelba good
good Přihrávky adequate
solid Obrana average


2 minuta.
Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Manov zkusí centr! Vhazování. Tringov vhazuje míč. Valença je u míče první, tak co s ním udělá? Valença centruje.
Slušná akce!

3 minuta.
Parushev se ohýbá pro míč a následně se rozbíhá, bude to patrně dlouhý aut. Orlov je u míče první, tak co s ním udělá? Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Orlov zkusí centr! Karakirov je u míče první, tak co s ním udělá? Karakirov to zkouší technicky! Školácká minela, tohle si brankář za rámeček nedá.

8 minuta.
Malowany centruje. Manov centruje. Karakirov je u míče první, tak co s ním udělá? Karakirov dal ránu jak z kanónu! Geranski se snaží zmocnit se míče!
GÓÓÓL!!!
FC Sarafovo - F.C. Lada 1500S 0:1

18 minuta.
Valença získává balón. Valença výborně přihrává do běhu! Orlov získává balón. Tringov získává balón. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Tringov zkusí centr!
Slušná akce!

26 minuta.
Malowany zkouší přihrát. Míče se zmocnil Postoacă. Rozhodčí píská faul, Dean atakoval soupeře příliš tvrdě. Tak tohle je na kartičku! Dean to přehnal, šel do toho kolíkama napřed a kartu dostává naprosto po právu.

27 minuta.
Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Osim zkusí centr! Karakirov si nabíhá na míč, ale rozhodčí zastavuje hru - ofsajd! Velichkov si staví balón na zem. Dean je u míče první, tak co s ním udělá? Dean dal ránu jak z kanónu!
Tak to bylo o fous!

44 minuta.
Míče se zmocnil Parushev. Rozhodčí píská faul, Velichkov atakoval soupeře příliš tvrdě. Faulován byl Parushev a teď se svíjí na zemi. Georgiev bude centrovat do vápna, rozbíhá se... Míče se zmocnil Karakirov. Karakirov to zkouší technicky! Geranski zkusil něco jako skok, míč ho trefil a odrazil se mimo branku!

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): FC Sarafovo 33%, F.C. Lada 1500S 67%.
FC Sarafovo - F.C. Lada 1500S 0:1

50 minuta.
Dean zkouší přihrát. Georgiev má trochu potíže se zpracováním. Asistent rozhodčího ukazuje roh. Strkanice v pokutovém území. Malowany rozehrává roh. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Valença zkusí centr!
Tak to bylo o fous!

56 minuta.
Paskov zkouší přihrát. Velichkov má trochu potíže se zpracováním. Karakirov je u míče první, tak co s ním udělá? Karakirov to zkouší technicky!
GÓÓÓL!!!
FC Sarafovo - F.C. Lada 1500S 0:2

70 minuta.
Georgiev si úspěšně pokryl balón. Dean si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Malowany získává balón. Míče se zmocnil Valença. Valença dal ránu jak z kanónu! Paskov odkopává balón! Valença je u míče první, tak co s ním udělá? Valença to zkouší technicky! Tyčka!

82 minuta.
Georgiev centruje. Míč je za postranní čarou. Malowany vhazuje míč. Valença je u míče první, tak co s ním udělá? Valença dal ránu jak z kanónu! Paskov se natahuje za míčem, ale pouze ho vyráží! Míče se zmocnil Dzhambazov. Dzhambazov to zkouší technicky!
Tak to bylo o fous!

85 minuta.
Malowany skluzem získává míč. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Malowany zkusí centr! Míče se zmocnil Dean. Dean dal ránu jak z kanónu!
Tak to bylo o fous!

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): FC Sarafovo 34%, F.C. Lada 1500S 66%.
FC Sarafovo - F.C. Lada 1500S 0:2