Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Man Utd Red Devils nikosapoel
4-5-1 Taktika Normal
58% Držení míče 42%
21% Míč na polovině 79%
33 Střely 0
1 Fauly 1
1 Žluté karty 0
0 Červené karty 0
0 Ofsajdy 0
47.2 průměrná známka 18.7
solid Střelba poor
very good Přihrávky weak
average Obrana unsatisfactory


5 minuta.
Míče se zmocnil Kounnas. Kounnas přihrává spoluhráči do uličky. Arghezi má trochu potíže se zpracováním. Arghezi dal ránu jak z kanónu!
GÓÓÓL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 1:0

6 minuta.
Profiş přihrává spoluhráči do uličky. Pouros míč zpracovává, ten mu ale utíká! Pouros přihrává z první. Míče se zmocnil Arghezi. Arghezi to zkouší technicky!
Slušná akce!

8 minuta.
Kounnas výborně přihrává do běhu! Eziç výborně přihrává do běhu! Míče se zmocnil Arghezi. Arghezi dal ránu jak z kanónu! Bendaşan se za střelou jenom otáčí.
GÓÓÓL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 2:0

11 minuta.
Kounnas je u míče první, tak co s ním udělá? Kounnas přihrává spoluhráči do uličky. Pouros nakopává balón dopředu. Arghezi je u míče první, tak co s ním udělá? Arghezi dal ránu jak z kanónu! Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl.

12 minuta.
Přibíhající Kounnas nezpracoval balón úplně nejlépe. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Kounnas zkusí centr! Přibíhající Arghezi nezpracoval balón úplně nejlépe. Arghezi to zkouší technicky!
GÓÓÓL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 3:0

15 minuta.
Arghezi hlavičkuje! Yalkut má trochu potíže se zpracováním. Eziç je u míče první, tak co s ním udělá? Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Eziç zkusí centr! Tady bude hlavičkovat volný Arghezi. Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl.
GÓÓÓL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 4:0

18 minuta.
Míče se zmocnil Pouros. Pouros našel parádní ulicí spoluhráče. Míče se zmocnil Kounnas. Kounnas nakopává balón dopředu. Arghezi vyskočil nejvýše! Školácká minela, tohle si brankář za rámeček nedá.

22 minuta.
Yalkut získává balón. Eziç skluzem získává míč. Eziç výborně přihrává do běhu! Arghezi je u míče první, tak co s ním udělá? Arghezi krásně vystřelil! Bendaşan se natahuje za míčem, ale pouze ho vyráží!

25 minuta.
Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Kounnas zkusí centr! Zorba hlavičkuje! Pouros zkouší zpracovat míč na hrudi. Pouros centruje. Tady bude hlavičkovat volný Arghezi. Školácká minela, tohle si brankář za rámeček nedá.

27 minuta.
Hasan Demir získává balón. Eziç skluzem získává míč. Eziç zkouší přihrát. Arghezi získává balón. Arghezi to zkouší technicky!
GÓÓÓL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 5:0

28 minuta.
Přibíhající Violaris nezpracoval balón úplně nejlépe. Míče se zmocnil Hasan Demir. Arghezi soupeře posílá k zemi a to je faul. Tak tohle je na kartičku! Arghezi to přehnal, šel do toho kolíkama napřed a kartu dostává naprosto po právu.

29 minuta.
Azucas nakopává balón dopředu. Pouros je u míče první, tak co s ním udělá? Pouros přihrává z první. Arghezi získává balón. Arghezi dal ránu jak z kanónu! Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl.

31 minuta.
Míč je za postranní čarou. Eziç vhazuje míč. Arghezi zkouší zpracovat míč na hrudi. Arghezi krásně vystřelil! Bendaşan se snaží zmocnit se míče!
GÓÓÓL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 6:0

33 minuta.
Kounnas centruje. Arghezi získává balón. Mitsidis soupeře posílá k zemi a to je faul. Faulován byl Arghezi a teď se svíjí na zemi. Je tu přímák ze slibné pozice. Uvidíme, co Arghezi zvolí. Přihrávku nebo střelu? Bude to střela - parádní rána!
GÓÓÓL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 7:0

37 minuta.
Garpozis má trochu potíže se zpracováním. Eziç získává balón. Eziç zkouší přihrát. Arghezi je u míče první, tak co s ním udělá? Arghezi krásně vystřelil! Bendaşan zkusil něco jako skok, míč ho trefil a odrazil se mimo branku!

38 minuta.
Mitsidis nakopává balón dopředu. Vhazování. Kounnas vhazuje míč. Pouros nakopává balón dopředu. Arghezi vyskočil nejvýše! Bendaşan se natahuje za míčem, ale pouze ho vyráží!

43 minuta.
Garpozis našel parádní ulicí spoluhráče. Eziç získává balón. Eziç přihrává spoluhráči do uličky. Arghezi je u míče první, tak co s ním udělá? Arghezi dal ránu jak z kanónu!
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

45 minuta.
Zorba míč zpracovává, ten mu ale utíká! Mitsidis nakopává balón dopředu. Pouros hlavičkuje! Arghezi má trochu potíže se zpracováním. Arghezi to zkouší technicky!
Slušná akce!

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): Man Utd Red Devils 22%, nikosapoel 78%.
Man Utd Red Devils - nikosapoel 7:0

47 minuta.
Høines míč zpracovává, ten mu ale utíká! Nečajevas je u míče první, tak co s ním udělá? Pasino zkouší přihrát. Arghezi je u míče první, tak co s ním udělá? Arghezi to zkouší technicky! Bendaşan se natahuje za míčem, ale pouze ho vyráží!
Tak to bylo o fous!

48 minuta.
Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Eziç zkusí centr! Bendaşan zkouší přihrát. Pasino hlavičkuje! Míče se zmocnil Eziç. Eziç krásně vystřelil!
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

52 minuta.
Kounnas vhazuje míč. Pouros je u míče první, tak co s ním udělá? Pouros nakopává balón dopředu. Eziç získává balón. Eziç to zkouší technicky!
Tak to bylo o fous!

58 minuta.
Garpozis získává balón. Chatziaros skluzem získává míč. Chatziaros zkouší přihrát. Arghezi získává balón. Arghezi krásně vystřelil!
Tak to bylo o fous!

60 minuta.
Eziç je u míče první, tak co s ním udělá? Eziç se snaží okamžitě přihrát. Míče se zmocnil Arghezi. Arghezi krásně vystřelil! Bendaşan skáče za míčem, ale nedosahuje na něj!
GÓÓÓL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 8:0

62 minuta.
Pastellides se snaží okamžitě přihrát. Míč je za postranní čarou. Profiş okamžitě vrací balón do hry. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Kounnas zkusí centr! Tady bude hlavičkovat volný Arghezi. Bendaşan se natahuje za míčem, ale pouze ho vyráží!

63 minuta.
Kounnas získává balón. Kounnas centruje. Arghezi má trochu potíže se zpracováním. Arghezi dal ránu jak z kanónu! Bendaşan skáče za míčem, ale nedosahuje na něj! Rána do břevna!
GÓÓÓL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 9:0

67 minuta.
Pasino našel parádní ulicí spoluhráče. Kounnas získává balón. Kounnas přihrává z první. Arghezi je u míče první, tak co s ním udělá? Arghezi dal ránu jak z kanónu! Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl.
GÓÓÓL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 10:0

70 minuta.
Míče se zmocnil Chatziaros. Garpozis skluzem získává míč. Garpozis přihrává spoluhráči do uličky. Míče se zmocnil Arghezi. Arghezi krásně vystřelil! Tyčka! Přibíhající Zorba nezpracoval balón úplně nejlépe. Míče se zmocnil Arghezi. Arghezi krásně vystřelil!
Slušná akce!

72 minuta.
Eziç je u míče první, tak co s ním udělá? Eziç centruje. Arghezi získává balón. Arghezi krásně vystřelil!
GÓÓÓL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 11:0

76 minuta.
Giorgallas vhazuje míč. Přibíhající Pastellides nezpracoval balón úplně nejlépe. Pouros výborně přihrává do běhu! Arghezi získává balón. Arghezi krásně vystřelil!
GÓÓÓL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 12:0

79 minuta.
Mitsidis hlavičkuje! Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Garpozis zkusí centr! Přibíhající Zorba nezpracoval balón úplně nejlépe. Míče se zmocnil Arghezi. Arghezi dal ránu jak z kanónu! Bendaşan to škrtnul nevím čím, ale míč krásně vyrazil.

84 minuta.
Pouros zkouší přihrát. Míče se zmocnil Eziç. Eziç našel parádní ulicí spoluhráče. Pouros je u míče první, tak co s ním udělá? Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Pouros zkusí centr! Školácká minela, tohle si brankář za rámeček nedá. Arghezi je u míče první, tak co s ním udělá? Tyčka! Arghezi je u míče první, tak co s ním udělá? Arghezi krásně vystřelil!
GÓÓÓL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 13:0

86 minuta.
Eziç přihrává z první. Míče se zmocnil Zorba. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Zorba zkusí centr! Eziç získává balón. Eziç centruje.
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

87 minuta.
Bendaşan kope míč daleko od brány. Míč je za postranní čarou. Garpozis vhazuje míč. Eziç je u míče první, tak co s ním udělá? Eziç nakopává balón dopředu.
Slušná akce!

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): Man Utd Red Devils 19%, nikosapoel 81%.
Man Utd Red Devils - nikosapoel 13:0