Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Man Utd Red Devils nikosapoel
4-5-1 Taktikler Normal
58% Topa sahip olma 42%
21% Kendi yarı alanında oynama 79%
33 Şutlar 0
1 Fauller 1
1 Sarı kartlar 0
0 Kırmızı kartlar 0
0 Ofsayt 0
47.2 ortalama not 18.7
solid Şut poor
very good Pas weak
average Defans unsatisfactory


5. dakika.
Kounnas topa yaklaştı. Kounnas topu araya doğru oynadı. Arghezi topu iyi kontrol edemedi. Arghezi şuuut.
ve GOOOOOOOL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 1:0

6. dakika.
Profiş topu araya doğru oynadı. Pouros topu yakalamakta zorlandı. Pouros tek top yaptı. Arghezi topa yaklaştı. Arghezi hızla dönerek vuruşunu yaptı...
%100`lük bir gol kaçtı!

8. dakika.
Kounnas harika bir pas attı. Eziç harika bir pas attı. Arghezi topa yaklaştı. Arghezi şuuut. Bendaşan umutsuzca topa müdahale etmeye çalıştı.
ve GOOOOOOOL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 2:0

11. dakika.
Kounnas topa daha önce yetişti. Kounnas topu araya doğru oynadı. Pouros topu havalandırdı. Arghezi topa daha önce yetişti. Arghezi şuuut. Kaleci topu elinden kaçırdı.

12. dakika.
Burada Kounnas, topu yakalamakta güçlük çekti. Kounnas havadan, yüksek bir orta yaptı. Burada Arghezi, topu yakalamakta güçlük çekti. Arghezi hızla dönerek vuruşunu yaptı...
ve GOOOOOOOL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 3:0

15. dakika.
Arghezi topa kafa ile uzaklaştırdı. Yalkut topu iyi kontrol edemedi. Eziç topa daha önce yetişti. Eziç havadan, yüksek bir orta yaptı. Arghezi kafası ile müdahale etti. Kaleci topu elinden kaçırdı.
ve GOOOOOOOL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 4:0

18. dakika.
Pouros topa yaklaştı. Pouros topu ayağına alır almaz pas verdi. Kounnas topa yaklaştı. Kounnas topu havalandırdı. Arghezi uçarak kafa vurdu. Kaleci büyük bir hata yaparak topu elinden kaçırdı.

22. dakika.
Yalkut topa hakim oldu. Eziç arkadan dalarak topu kazandı. Eziç harika bir pas attı. Arghezi topa daha önce yetişti. Arghezi gole gidiyor. Bendaşan topu tutmak istedi fakat elinden kaçırdı.

25. dakika.
Kounnas havadan, yüksek bir orta yaptı. Zorba topa kafa ile uzaklaştırdı. Pouros topu göğsü ile kontrol etti. Pouros ortaladı. Arghezi kafası ile müdahale etti. Kaleci büyük bir hata yaparak topu elinden kaçırdı.

27. dakika.
Hasan Demir topa hakim oldu. Eziç arkadan dalarak topu kazandı. Eziç pas vermeye çalıştı. Arghezi topa hakim oldu. Arghezi hızla dönerek vuruşunu yaptı...
ve GOOOOOOOL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 5:0

28. dakika.
Burada Violaris, topu yakalamakta güçlük çekti. Hasan Demir topa yaklaştı. Arghezi rakibini düşürdü, faul! Arghezi hakem tarafından uyarıldı

29. dakika.
Azucas topu havalandırdı. Pouros topa daha önce yetişti. Pouros tek top yaptı. Arghezi topa hakim oldu. Arghezi şuuut. Kaleci topu elinden kaçırdı.

31. dakika.
Top taça gönderildi. Eziç taç atışını kullandı. Arghezi topu göğsü ile kontrol etti. Arghezi gole gidiyor. Bendaşan kurtaramayacağını bile bile topa atladı.
ve GOOOOOOOL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 6:0

33. dakika.
Kounnas ortaladı. Arghezi topa hakim oldu. Mitsidis rakibini düşürdü, faul! Arghezi sakatlandı. Acı çekiyor! Kaleye uzaklık fazla değil. Arghezi gerildi, hızla koştu ve sert bir şut.
ve GOOOOOOOL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 7:0

37. dakika.
Garpozis topu iyi kontrol edemedi. Eziç topa hakim oldu. Eziç pas vermeye çalıştı. Arghezi topa daha önce yetişti. Arghezi gole gidiyor. Bendaşan parmaklarının ucuyla topu çeldi.

38. dakika.
Mitsidis topu havalandırdı. Taç. Kounnas taç atışını kullandı. Pouros topu havalandırdı. Arghezi uçarak kafa vurdu. Bendaşan topu tutmak istedi fakat elinden kaçırdı.

43. dakika.
Garpozis topu ayağına alır almaz pas verdi. Eziç topa hakim oldu. Eziç topu araya doğru oynadı. Arghezi topa daha önce yetişti. Arghezi şuuut.
Top az farkla auta çıktı.

45. dakika.
Zorba topu yakalamakta zorlandı. Mitsidis topu havalandırdı. Pouros topa kafa ile uzaklaştırdı. Arghezi topu iyi kontrol edemedi. Arghezi hızla dönerek vuruşunu yaptı...
%100`lük bir gol kaçtı!

Takımlar devre sonunda soyunma odalarına dönüyorlar. Taraftarlar güzel oyundan dolayı her iki takımı da alkışlıyor.
Kendi yarı alanında oynama istatistikleri: Man Utd Red Devils 22%, nikosapoel 78%.
Man Utd Red Devils - nikosapoel 7:0

47. dakika.
Høines topu yakalamakta zorlandı. Nečajevas topa daha önce yetişti. Pasino pas vermeye çalıştı. Arghezi topa daha önce yetişti. Arghezi hızla dönerek vuruşunu yaptı... Bendaşan topu tutmak istedi fakat elinden kaçırdı.
Top, direği yalayarak dışarı çıktı.

48. dakika.
Eziç havadan, yüksek bir orta yaptı. Bendaşan pas vermeye çalıştı. Pasino topa kafa ile uzaklaştırdı. Eziç topa yaklaştı. Eziç gole gidiyor.
Top az farkla auta çıktı.

52. dakika.
Kounnas taç atışını kullandı. Pouros topa daha önce yetişti. Pouros topu havalandırdı. Eziç topa hakim oldu. Eziç hızla dönerek vuruşunu yaptı...
Top, direği yalayarak dışarı çıktı.

58. dakika.
Garpozis topa hakim oldu. Chatziaros arkadan dalarak topu kazandı. Chatziaros pas vermeye çalıştı. Arghezi topa hakim oldu. Arghezi gole gidiyor.
Top, direği yalayarak dışarı çıktı.

60. dakika.
Eziç topa daha önce yetişti. Eziç aşırtarak pas veriyor. Arghezi topa yaklaştı. Arghezi gole gidiyor. Bendaşan olağanüstü bir atlayış yaptı, ancak topu ıskaladı.
ve GOOOOOOOL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 8:0

62. dakika.
Pastellides aşırtarak pas veriyor. Top taça gönderildi. Profiş, taç atışını bekletmeden kullandı. Kounnas havadan, yüksek bir orta yaptı. Arghezi kafası ile müdahale etti. Bendaşan topu tutmak istedi fakat elinden kaçırdı.

63. dakika.
Kounnas topa hakim oldu. Kounnas ortaladı. Arghezi topu iyi kontrol edemedi. Arghezi şuuut. Bendaşan olağanüstü bir atlayış yaptı, ancak topu ıskaladı. Top direkten döndü.
ve GOOOOOOOL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 9:0

67. dakika.
Pasino topu ayağına alır almaz pas verdi. Kounnas topa hakim oldu. Kounnas tek top yaptı. Arghezi topa daha önce yetişti. Arghezi şuuut. Kaleci topu elinden kaçırdı.
ve GOOOOOOOL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 10:0

70. dakika.
Chatziaros topa yaklaştı. Garpozis arkadan dalarak topu kazandı. Garpozis topu araya doğru oynadı. Arghezi topa yaklaştı. Arghezi gole gidiyor. Direk! Burada Zorba, topu yakalamakta güçlük çekti. Arghezi topa yaklaştı. Arghezi gole gidiyor.
%100`lük bir gol kaçtı!

72. dakika.
Eziç topa daha önce yetişti. Eziç ortaladı. Arghezi topa hakim oldu. Arghezi gole gidiyor.
ve GOOOOOOOL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 11:0

76. dakika.
Giorgallas taç atışını kullandı. Burada Pastellides, topu yakalamakta güçlük çekti. Pouros harika bir pas attı. Arghezi topa hakim oldu. Arghezi gole gidiyor.
ve GOOOOOOOL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 12:0

79. dakika.
Mitsidis topa kafa ile uzaklaştırdı. Garpozis havadan, yüksek bir orta yaptı. Burada Zorba, topu yakalamakta güçlük çekti. Arghezi topa yaklaştı. Arghezi şuuut. Bendaşan mucizevi bir şekilde topun yönünü değiştirdi.

84. dakika.
Pouros pas vermeye çalıştı. Eziç topa yaklaştı. Eziç topu ayağına alır almaz pas verdi. Pouros topa daha önce yetişti. Pouros havadan, yüksek bir orta yaptı. Kaleci büyük bir hata yaparak topu elinden kaçırdı. Arghezi topa daha önce yetişti. Direk! Arghezi topa daha önce yetişti. Arghezi gole gidiyor.
ve GOOOOOOOL!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 13:0

86. dakika.
Eziç tek top yaptı. Zorba topa yaklaştı. Zorba havadan, yüksek bir orta yaptı. Eziç topa hakim oldu. Eziç ortaladı.
Top az farkla auta çıktı.

87. dakika.
Bendaşan, ortasahaya doğru sert bir vuruş yaptı. Top taça gönderildi. Garpozis taç atışını kullandı. Eziç topa daha önce yetişti. Eziç topu havalandırdı.
%100`lük bir gol kaçtı!

Takımlar devre sonunda soyunma odalarına dönüyorlar. Taraftarlar güzel oyundan dolayı her iki takımı da alkışlıyor.
Kendi yarı alanında oynama istatistikleri: Man Utd Red Devils 19%, nikosapoel 81%.
Man Utd Red Devils - nikosapoel 13:0