Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Man Utd Red Devils nikosapoel
4-5-1 Тактики Normal
58% Володіння 42%
21% Гра на половині 79%
33 Удари 0
1 Фоли 1
1 Жовті картки 0
0 Червоні картки 0
0 Положеннь поза грою 0
47.2 Середні показники 18.7
solid Удари poor
very good Паси weak
average Відбір unsatisfactory


5 хвилина.
Kounnas наближається до м`яча. Kounnas віддає прострільну передачу. Arghezi невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Arghezi пробиває.
ГОООООООООЛ!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 1:0

6 хвилина.
Profiş віддає прострільну передачу. Pouros має проблеми з прийомом м`яча. Pouros віддає пас в один дотик. Arghezi наближається до м`яча. Arghezi росмахується, удар...
Який був момент!

8 хвилина.
Kounnas віддає пас, неперевершена точність! Eziç віддає пас, неперевершена точність! Arghezi наближається до м`яча. Arghezi пробиває. Bendaşan безнадійно кидається на вже перетнувший межу м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 2:0

11 хвилина.
Kounnas встигає дотягнутись першим до м`яча. Kounnas віддає прострільну передачу. Pouros відправляє "шкіряного" високо в повітря. Arghezi встигає дотягнутись першим до м`яча. Arghezi пробиває. Воротар не втримав м`яч. Діряві руки!

12 хвилина.
До мяча підбігає Kounnas, у нього проблеми з прийомом мяча. Kounnas віддає пас. Трохи високо... До мяча підбігає Arghezi, у нього проблеми з прийомом мяча. Arghezi росмахується, удар...
ГОООООООООЛ!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 3:0

15 хвилина.
Arghezi приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Yalkut невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Eziç встигає дотягнутись першим до м`яча. Eziç віддає пас. Трохи високо... Arghezi встигає підставити голову під м`яч. Воротар не втримав м`яч. Діряві руки!
ГОООООООООЛ!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 4:0

18 хвилина.
Pouros наближається до м`яча. Pouros віддає пас в потрібний момент. Kounnas наближається до м`яча. Kounnas відправляє "шкіряного" високо в повітря. Arghezi в падінні б`є головою. Воротяр припускається жахливої помилки, впускаючи легкий м`яч.

22 хвилина.
Yalkut грає технічно і обігрує. Eziç наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Eziç віддає пас, неперевершена точність! Arghezi встигає дотягнутись першим до м`яча. Arghezi мав просто чудову можливість забити. Bendaşan намагається втримати м`яч, але той висковзає з його рук.

25 хвилина.
Kounnas віддає пас. Трохи високо... Zorba приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Pouros намагається прийняти м`яч на груди. Pouros віддає пас в центр. Arghezi встигає підставити голову під м`яч. Воротяр припускається жахливої помилки, впускаючи легкий м`яч.

27 хвилина.
Hasan Demir грає технічно і обігрує. Eziç наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Eziç намагається віддати пас. Arghezi грає технічно і обігрує. Arghezi росмахується, удар...
ГОООООООООЛ!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 5:0

28 хвилина.
До мяча підбігає Violaris, у нього проблеми з прийомом мяча. Hasan Demir наближається до м`яча. Arghezi збиває опонента. Це фол! Arghezi отримує попередження.

29 хвилина.
Azucas відправляє "шкіряного" високо в повітря. Pouros встигає дотягнутись першим до м`яча. Pouros віддає пас в один дотик. Arghezi грає технічно і обігрує. Arghezi пробиває. Воротар не втримав м`яч. Діряві руки!

31 хвилина.
М`яч виходить за межі поля. Eziç вкидає м`яч. Arghezi намагається прийняти м`яч на груди. Arghezi мав просто чудову можливість забити. Bendaşan відчайдушно намагається втримати м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 6:0

33 хвилина.
Kounnas віддає пас в центр. Arghezi грає технічно і обігрує. Mitsidis збиває опонента. Це фол! Arghezi травмовано. Він плаче від болю! Відстань до воріт суперника не така вже й значна, порівняно з розмірами поля. Arghezi розбігається... Удар! Чудова траекторія!
ГОООООООООЛ!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 7:0

37 хвилина.
Garpozis невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Eziç грає технічно і обігрує. Eziç намагається віддати пас. Arghezi встигає дотягнутись першим до м`яча. Arghezi мав просто чудову можливість забити. Bendaşan дістає м`яч кінчиками своїх пальців.

38 хвилина.
Mitsidis відправляє "шкіряного" високо в повітря. Аут. Kounnas вкидає м`яч. Pouros відправляє "шкіряного" високо в повітря. Arghezi в падінні б`є головою. Bendaşan намагається втримати м`яч, але той висковзає з його рук.

43 хвилина.
Garpozis віддає пас в потрібний момент. Eziç грає технічно і обігрує. Eziç віддає прострільну передачу. Arghezi встигає дотягнутись першим до м`яча. Arghezi пробиває.
Дуже близько!

45 хвилина.
Zorba має проблеми з прийомом м`яча. Mitsidis відправляє "шкіряного" високо в повітря. Pouros приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Arghezi невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Arghezi росмахується, удар...
Який був момент!

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині Man Utd Red Devils 22%, nikosapoel 78%.
Man Utd Red Devils - nikosapoel 7:0

47 хвилина.
Høines має проблеми з прийомом м`яча. Nečajevas встигає дотягнутись першим до м`яча. Pasino намагається віддати пас. Arghezi встигає дотягнутись першим до м`яча. Arghezi росмахується, удар... Bendaşan намагається втримати м`яч, але той висковзає з його рук.
Удар, гоооолл!! Ні... М`яч пролітає поруч зі стійкою.

48 хвилина.
Eziç віддає пас. Трохи високо... Bendaşan намагається віддати пас. Pasino приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Eziç наближається до м`яча. Eziç мав просто чудову можливість забити.
Дуже близько!

52 хвилина.
Kounnas вкидає м`яч. Pouros встигає дотягнутись першим до м`яча. Pouros відправляє "шкіряного" високо в повітря. Eziç грає технічно і обігрує. Eziç росмахується, удар...
Удар, гоооолл!! Ні... М`яч пролітає поруч зі стійкою.

58 хвилина.
Garpozis грає технічно і обігрує. Chatziaros наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Chatziaros намагається віддати пас. Arghezi грає технічно і обігрує. Arghezi мав просто чудову можливість забити.
Удар, гоооолл!! Ні... М`яч пролітає поруч зі стійкою.

60 хвилина.
Eziç встигає дотягнутись першим до м`яча. Eziç навішуєєєє... Гарний пас! Arghezi наближається до м`яча. Arghezi мав просто чудову можливість забити. в неймовірний стрибок Bendaşan!.. Але м`яча не дістав.
ГОООООООООЛ!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 8:0

62 хвилина.
Pastellides навішуєєєє... Гарний пас! М`яч виходить за межі поля. Profiş, швидко підхоплює м`яч та повертає його в гру. Kounnas віддає пас. Трохи високо... Arghezi встигає підставити голову під м`яч. Bendaşan намагається втримати м`яч, але той висковзає з його рук.

63 хвилина.
Kounnas грає технічно і обігрує. Kounnas віддає пас в центр. Arghezi невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Arghezi пробиває. в неймовірний стрибок Bendaşan!.. Але м`яча не дістав. М`яч влучає в перекладину.
ГОООООООООЛ!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 9:0

67 хвилина.
Pasino віддає пас в потрібний момент. Kounnas грає технічно і обігрує. Kounnas віддає пас в один дотик. Arghezi встигає дотягнутись першим до м`яча. Arghezi пробиває. Воротар не втримав м`яч. Діряві руки!
ГОООООООООЛ!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 10:0

70 хвилина.
Chatziaros наближається до м`яча. Garpozis наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Garpozis віддає прострільну передачу. Arghezi наближається до м`яча. Arghezi мав просто чудову можливість забити. Стійка! До мяча підбігає Zorba, у нього проблеми з прийомом мяча. Arghezi наближається до м`яча. Arghezi мав просто чудову можливість забити.
Який був момент!

72 хвилина.
Eziç встигає дотягнутись першим до м`яча. Eziç віддає пас в центр. Arghezi грає технічно і обігрує. Arghezi мав просто чудову можливість забити.
ГОООООООООЛ!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 11:0

76 хвилина.
Giorgallas вкидає м`яч. До мяча підбігає Pastellides, у нього проблеми з прийомом мяча. Pouros віддає пас, неперевершена точність! Arghezi грає технічно і обігрує. Arghezi мав просто чудову можливість забити.
ГОООООООООЛ!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 12:0

79 хвилина.
Mitsidis приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Garpozis віддає пас. Трохи високо... До мяча підбігає Zorba, у нього проблеми з прийомом мяча. Arghezi наближається до м`яча. Arghezi пробиває. Bendaşan в неймовірному стрибку дістає м`яч і змінює його траекторію. Оплески воротареві!

84 хвилина.
Pouros намагається віддати пас. Eziç наближається до м`яча. Eziç віддає пас в потрібний момент. Pouros встигає дотягнутись першим до м`яча. Pouros віддає пас. Трохи високо... Воротяр припускається жахливої помилки, впускаючи легкий м`яч. Arghezi встигає дотягнутись першим до м`яча. Стійка! Arghezi встигає дотягнутись першим до м`яча. Arghezi мав просто чудову можливість забити.
ГОООООООООЛ!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 13:0

86 хвилина.
Eziç віддає пас в один дотик. Zorba наближається до м`яча. Zorba віддає пас. Трохи високо... Eziç грає технічно і обігрує. Eziç віддає пас в центр.
Дуже близько!

87 хвилина.
Bendaşan, потужно вибиває круглого до центра поля. М`яч виходить за межі поля. Garpozis вкидає м`яч. Eziç встигає дотягнутись першим до м`яча. Eziç відправляє "шкіряного" високо в повітря.
Який був момент!

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині Man Utd Red Devils 19%, nikosapoel 81%.
Man Utd Red Devils - nikosapoel 13:0