Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
CF Jurgisco Burton City
diamant Taktika Alveringem
55% Držení míče 45%
34% Míč na polovině 66%
15 Střely 3
1 Fauly 3
0 Žluté karty 0
0 Červené karty 1
2 Ofsajdy 2
67.5 průměrná známka 54.2
formidable Střelba average
outstanding Přihrávky very good
formidable Obrana formidable


7 minuta.
Bourbiaux získává balón. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Bourbiaux zkusí centr! Míče se zmocnil Vergaro. Vergaro centruje. Tady bude hlavičkovat volný Raucher.
GÓÓÓL!!!
CF Jurgisco - Burton City 1:0

9 minuta.
Lizák zkouší přihrát. Raucher získává balón. Ale ne! Ghyse teď velice tvrdě zasáhl soupeře! Ghyse úplně zbytečně zajel do soupeře a je to červená karta!

20 minuta.
Guillou získává balón. Guillou nakopává balón dopředu. Valerie hlavičkuje! Raucher je u míče první, tak co s ním udělá? Raucher krásně vystřelil!
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

26 minuta.
Vergaro získává balón. Vergaro našel parádní ulicí spoluhráče. Valerie výborně přihrává do běhu! Raucher je u míče první, tak co s ním udělá? Raucher dal ránu jak z kanónu! Noodapera to škrtnul nevím čím, ale míč krásně vyrazil.

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): CF Jurgisco 39%, Burton City 61%.
CF Jurgisco - Burton City 1:0

53 minuta.
Fren našel parádní ulicí spoluhráče. Valerie přihrává spoluhráči do uličky. Míče se zmocnil Ropśnik. Ropśnik krásně vystřelil! Tvrdá rána... Tyč!
GÓÓÓL!!!
CF Jurgisco - Burton City 2:0

58 minuta.
Valerie výborně přihrává do běhu! Ropśnik získává balón. Míče se zmocnil Vergaro. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Vergaro zkusí centr! Tady bude hlavičkovat volný Ropśnik.
Tak to bylo o fous!

72 minuta.
Míče se zmocnil Ropśnik. Míče se zmocnil Valerie. Valerie přihrává z první. Míče se zmocnil Fren. Fren krásně vystřelil!
Tak to bylo o fous!

75 minuta.
Míče se zmocnil Puis. Răduleţ si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Răduleţ zkusí centr! Ropśnik je u míče první, tak co s ním udělá? Ropśnik to zkouší technicky!
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

90 minuta.
Míče se zmocnil Fren. Fren našel parádní ulicí spoluhráče. Raucher je u míče první, tak co s ním udělá? Raucher dal ránu jak z kanónu! Noodapera skáče za míčem, ale nedosahuje na něj!
GÓÓÓL!!!
CF Jurgisco - Burton City 3:0

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): CF Jurgisco 28%, Burton City 72%.
CF Jurgisco - Burton City 3:0