Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
CF Jurgisco Burton City
diamant Taktika Alveringem
55% Držanie lopty 45%
34% Hra na polovici 66%
15 Strely 3
1 Fauly 3
0 Žlté karty 0
0 Červené karty 1
2 Postavenia mimo hry 2
67.5 Priemerná známka 54.2
formidable Útočenie (streľba) average
outstanding Tvorenie hry (prihrávanie) very good
formidable Obrana (bránenie) formidable


7 minúta.
Bourbiaux získava loptu. Bourbiaux prihráva, no lopta letí vysoko. Vergaro sa dostáva k lopte. Vergaro centruje. Raucher dostáva loptu na hlavičku.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
CF Jurgisco - Burton City 1:0

9 minúta.
Lizák rozmýšľa, komu prihrať. Raucher získava loptu. Ghyse brutálne fauluje súpera. Ghyse dostáva červenú kartu za nezmyselný zákrok.

20 minúta.
Guillou získava loptu. Guillou kope loptu vysoko do vzduchu. Valerie hlavičkuje. Raucher sa dostáva k lopte ako prvý. Raucher má famózny ťah na bránu.
To bolo tesné.

26 minúta.
Vergaro získava loptu. Vergaro sa snaží presne nájsť spoluhráča. Valerie výborne prihráva voľnému hráčovi, táto prihrávka mala oči. Raucher sa dostáva k lopte ako prvý. Raucher strieľa. Noodapera zázračne mení smer lopty.

Hráči mieria po záverečnom hvizde do kabín. Fanúšikovia tlieskajú obom tímom za výborný výkon.
Štatistika tohoto polčasu (hra na polovici): CF Jurgisco 39%, Burton City 61%.
CF Jurgisco - Burton City 1:0

53 minúta.
Fren sa snaží presne nájsť spoluhráča. Valerie prihráva spoluhráčovi do uličky. Ropśnik sa dostáva k lopte. Ropśnik má famózny ťah na bránu. Lopta triafa tyč!
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
CF Jurgisco - Burton City 2:0

58 minúta.
Valerie výborne prihráva voľnému hráčovi, táto prihrávka mala oči. Ropśnik získava loptu. Vergaro sa dostáva k lopte. Vergaro prihráva, no lopta letí vysoko. Ropśnik dostáva loptu na hlavičku.
Chýbalo len pár centimetrov.

72 minúta.
Ropśnik sa dostáva k lopte. Valerie sa dostáva k lopte. Valerie prihráva z prvej. Fren sa dostáva k lopte. Fren má famózny ťah na bránu.
Chýbalo len pár centimetrov.

75 minúta.
Puis sa dostáva k lopte. Răduleţ šikovne vystihol rozohrávku súpera. Răduleţ prihráva, no lopta letí vysoko. Ropśnik sa dostáva k lopte ako prvý. Ropśnik si chystá loptu na strelu a páli...
To bolo tesné.

90 minúta.
Fren sa dostáva k lopte. Fren sa snaží presne nájsť spoluhráča. Raucher sa dostáva k lopte ako prvý. Raucher strieľa. Noodapera sa efektne vrhá za loptou, ale nedosahuje na ňu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
CF Jurgisco - Burton City 3:0

Hráči mieria po záverečnom hvizde do kabín. Fanúšikovia tlieskajú obom tímom za výborný výkon.
Štatistika tohoto polčasu (hra na polovici): CF Jurgisco 28%, Burton City 72%.
CF Jurgisco - Burton City 3:0