Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
KABOEM Racing Roeland
line1 Taktika Outburst
51% Držení míče 49%
56% Míč na polovině 44%
9 Střely 23
2 Fauly 0
0 Žluté karty 0
0 Červené karty 0
1 Ofsajdy 3
66.5 průměrná známka 69.1
very good Střelba outstanding
excellent Přihrávky formidable
formidable Obrana outstanding


2 minuta.
Fagotti skluzem získává míč. Mara získává balón. Mara zkouší přihrát. Míče se zmocnil Tsiantakis. Tsiantakis dal ránu jak z kanónu! Školácká minela, tohle si brankář za rámeček nedá.

2 minuta.
Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Brylski zkusí centr! Valentín je u míče první, tak co s ním udělá? Valentín centruje. Gahn získává balón. Gahn krásně vystřelil! Púas to škrtnul nevím čím, ale míč krásně vyrazil.

10 minuta.
Tsiantakis našel parádní ulicí spoluhráče. Přibíhající Taşkınalper nezpracoval balón úplně nejlépe. Taşkınalper se snaží okamžitě přihrát. Míče se zmocnil Gahn. Gahn dal ránu jak z kanónu! Školácká minela, tohle si brankář za rámeček nedá.

11 minuta.
Djorkaeff si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Djorkaeff se snaží okamžitě přihrát. Míče se zmocnil Taşkınalper. Taşkınalper centruje. Gahn vyskočil nejvýše!
GÓÓÓL!!!
KABOEM - Racing Roeland 0:1

13 minuta.
Djorkaeff přihrává spoluhráči do uličky. Vhazování. Bubeník okamžitě vrací balón do hry. Míče se zmocnil Maresca. Maresca centruje. Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl.

22 minuta.
Gahn je u míče první, tak co s ním udělá? Míče se zmocnil Gdoule. Gdoule přihrává spoluhráči do uličky. Tsiantakis je u míče první, tak co s ním udělá? Tsiantakis krásně vystřelil! Rána do břevna!
Tak to bylo o fous!

23 minuta.
Djorkaeff výborně přihrává do běhu! Bubeník míč zpracovává, ten mu ale utíká! Míče se zmocnil Tsiantakis. Tsiantakis to zkouší technicky! Púas se snaží zmocnit se míče!
GÓÓÓL!!!
KABOEM - Racing Roeland 0:2

25 minuta.
Dentinho přihrává z první. Lanni získává balón. Lanni našel parádní ulicí spoluhráče. Míče se zmocnil Maresca. Maresca centruje. Dobre se natahuje za míčem, ale pouze ho vyráží!

27 minuta.
Taşkınalper našel parádní ulicí spoluhráče. Mara je u míče první, tak co s ním udělá? Mara výborně přihrává do běhu! Tsiantakis je u míče první, tak co s ním udělá? Tsiantakis dal ránu jak z kanónu! Púas zkusil něco jako skok, míč ho trefil a odrazil se mimo branku! Přibíhající Fagotti nezpracoval balón úplně nejlépe. Tsiantakis je u míče první, tak co s ním udělá? Tsiantakis centruje. Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl. Brylski míč zpracovává, ten mu ale utíká! Gahn je u míče první, tak co s ním udělá? Gahn dal ránu jak z kanónu!
GÓÓÓL!!!
KABOEM - Racing Roeland 0:3

32 minuta.
Lanni našel parádní ulicí spoluhráče. Dentinho je u míče první, tak co s ním udělá? Dentinho nakopává balón dopředu. Ros Badia získává balón. Ros Badia to zkouší technicky!
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

33 minuta.
Taşkınalper je u míče první, tak co s ním udělá? Taşkınalper přihrává spoluhráči do uličky. Po prudké přihrávce zkouší Tsiantakis zkrotit míč. Gahn je u míče první, tak co s ním udělá? Brylski přihrává spoluhráči do uličky.
GÓÓÓL!!!
KABOEM - Racing Roeland 0:4

35 minuta.
Gdoule našel parádní ulicí spoluhráče. Mara míč zpracovává, ten mu ale utíká! Mara zkouší přihrát. Míče se zmocnil Tsiantakis. Tsiantakis dal ránu jak z kanónu! Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl. Gahn je u míče první, tak co s ním udělá? Gahn krásně vystřelil!
GÓÓÓL!!!
KABOEM - Racing Roeland 0:5

40 minuta.
Petherbridge si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Petherbridge zkouší přihrát. Míče se zmocnil Vaara. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Vaara zkusí centr! Gahn naskakuje na centr!
Tak to bylo o fous!

43 minuta.
Gerwazy je u míče první, tak co s ním udělá? Gerwazy výborně přihrává do běhu! Dentinho zkouší přihrát. Míče se zmocnil Lanni. Lanni dal ránu jak z kanónu!
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

45 minuta.
Vaara centruje. Gahn hlavičkuje! Tsiantakis je u míče první, tak co s ním udělá? Tsiantakis dal ránu jak z kanónu! Púas se za střelou jenom otáčí.
Slušná akce!

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): KABOEM 53%, Racing Roeland 47%.
KABOEM - Racing Roeland 0:5

47 minuta.
Ros Badia hlavičkuje! Vaara přihrává spoluhráči do uličky. Míče se zmocnil Taşkınalper. Tsiantakis je u míče první, tak co s ním udělá? Tsiantakis dal ránu jak z kanónu! Púas zkusil něco jako skok, míč ho trefil a odrazil se mimo branku! Fagotti zkouší přihrát. Vaara nakopává balón dopředu. Míče se zmocnil Tsiantakis. Tsiantakis dal ránu jak z kanónu! Púas se natahuje za míčem, ale pouze ho vyráží!

55 minuta.
Gdoule nakopává balón dopředu. Tsiantakis získává balón. Gahn získává balón. Míče se zmocnil Tsiantakis. Tsiantakis krásně vystřelil! Púas zkusil něco jako skok, míč ho trefil a odrazil se mimo branku!

59 minuta.
Dobre zkouší přihrát. Dentinho centruje. Míče se zmocnil Köylüoğlu. Köylüoğlu to zkouší technicky! Dobre se snaží zmocnit se míče!
GÓÓÓL!!!
KABOEM - Racing Roeland 1:5

63 minuta.
Taşkınalper přihrává spoluhráči do uličky. Gdoule získává balón. Gdoule se snaží okamžitě přihrát. Gahn je u míče první, tak co s ním udělá? Gahn to zkouší technicky! Školácká minela, tohle si brankář za rámeček nedá.

65 minuta.
Míče se zmocnil Bubeník. Taşkınalper skluzem získává míč. Taşkınalper našel parádní ulicí spoluhráče. Tsiantakis získává balón. Tsiantakis to zkouší technicky!
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

69 minuta.
Míče se zmocnil Ros Badia. Petherbridge si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Petherbridge přihrává z první. Gahn získává balón. Gahn to zkouší technicky! Púas odkopává balón!

69 minuta.
Lanni zkouší přihrát. Míče se zmocnil Maresca. Maresca přihrává spoluhráči do uličky. Míče se zmocnil Köylüoğlu. Köylüoğlu to zkouší technicky! Míč letí na branku, břevno!

74 minuta.
Djorkaeff získává balón. Djorkaeff centruje. Fagotti je u míče první, tak co s ním udělá? Gahn si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Gahn to zkouší technicky! Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl.

76 minuta.
Púas okamžitě rozehrává volný přímý kop. Lanni hlavičkuje! Přibíhající Rosso nezpracoval balón úplně nejlépe. Köylüoğlu získává balón. Köylüoğlu centruje. Dobre to škrtnul nevím čím, ale míč krásně vyrazil.

89 minuta.
Mara přihrává spoluhráči do uličky. Přibíhající Gahn nezpracoval balón úplně nejlépe. Míče se zmocnil Tsiantakis. Tsiantakis to zkouší technicky! Púas skáče za míčem, ale nedosahuje na něj!
GÓÓÓL!!!
KABOEM - Racing Roeland 1:6

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): KABOEM 60%, Racing Roeland 40%.
KABOEM - Racing Roeland 1:6