Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
anoruosh Μακρασυκα
Normal Taktika Normal
48% Držení míče 52%
62% Míč na polovině 38%
6 Střely 13
2 Fauly 0
1 Žluté karty 0
0 Červené karty 0
0 Ofsajdy 0
17.8 průměrná známka 20
poor Střelba poor
poor Přihrávky weak
unsatisfactory Obrana unsatisfactory


4 minuta.
Přibíhající Ali Talat nezpracoval balón úplně nejlépe. Míče se zmocnil Evzonas. Míče se zmocnil Ali Talat. Evzonas získává balón. Evzonas krásně vystřelil! Tyčka!
Tak to bylo o fous!

8 minuta.
Míče se zmocnil Pounas. Kürşat přihrává spoluhráči do uličky. Karaolis získává balón. Evzonas je u míče první, tak co s ním udělá? Evzonas dal ránu jak z kanónu!
Slušná akce!

8 minuta.
Akif odkopává míč do bezpečí. Katsiaris hlavičkuje! Karaolis míč zpracovává, ten mu ale utíká! Evzonas získává balón. Evzonas krásně vystřelil! Tyčka!

13 minuta.
Evzonas si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Kantzilieris soupeře kosí v pokutovém území! Penalta! Evzonas byl nepříjemně sražen k zemi. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Kantzilieris zkusí centr! Hráči se po sobě koukají, ale není moc dlouho o čem debatovat. Je to Evzonas, kdo si bere míč, staví si ho na už trochu vydřený puntík a zkusí překonat gólmana. Míč letí na branku, břevno!

14 minuta.
Akif nakopává balón dopředu. Vhazování. Brusadin vhazuje míč. Míče se zmocnil Evzonas. Evzonas krásně vystřelil! Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl.
GÓÓÓL!!!
anoruosh - Μακρασυκα 0:1

34 minuta.
Targen přihrává spoluhráči do uličky. Míče se zmocnil Brusadin. Brusadin se snaží okamžitě přihrát. Přibíhající Ali Talat nezpracoval balón úplně nejlépe. Panagides přihrává spoluhráči do uličky.
GÓÓÓL!!!
anoruosh - Μακρασυκα 0:2

43 minuta.
Panagides získává balón. Kürşat skluzem získává míč. Kürşat přihrává spoluhráči do uličky. Ali Talat získává balón. Ali Talat to zkouší technicky!
GÓÓÓL!!!
anoruosh - Μακρασυκα 0:3

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): anoruosh 69%, Μακρασυκα 31%.
anoruosh - Μακρασυκα 0:3

63 minuta.
Akif je u míče první, tak co s ním udělá? Ali Talat si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Karaolis soupeře posílá k zemi a to je faul. Tak tohle je na kartičku! Karaolis to přehnal, šel do toho kolíkama napřed a kartu dostává naprosto po právu. Faulovaný Ali Talat se rychle snaží dostat se na nohy. Vypadá to, že bude v pořádku. Kürşat má míč a bude pálit! Agapiou hlavičkuje! Targen míč zpracovává, ten mu ale utíká! Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Targen zkusí centr!
Tak to bylo o fous!

83 minuta.
Pounas vhazuje míč. Katsiaris má trochu potíže se zpracováním. Katsiaris přihrává spoluhráči do uličky. Panagides je u míče první, tak co s ním udělá? Panagides krásně vystřelil!
Tak to bylo o fous!

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): anoruosh 54%, Μακρασυκα 46%.
anoruosh - Μακρασυκα 0:3