Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
patsiaourka A.C. OMONOIA F.C.
5321 Taktika 3412
50% Držení míče 50%
41% Míč na polovině 59%
15 Střely 6
1 Fauly 3
0 Žluté karty 1
0 Červené karty 0
0 Ofsajdy 2
54.9 průměrná známka 61.2
formidable Střelba very good
very good Přihrávky solid
excellent Obrana excellent


1 minuta.
Tamm je u míče první, tak co s ním udělá? Tamm našel parádní ulicí spoluhráče. Contreras je u míče první, tak co s ním udělá? Contreras centruje. Tady bude hlavičkovat volný Becaj. Miąskiewicz se natahuje za míčem, ale pouze ho vyráží!

3 minuta.
Krajč centruje. Sauerteig hlavičkuje! Trosiński je u míče první, tak co s ním udělá? Trosiński krásně vystřelil! Garalà se snaží zmocnit se míče!
GÓÓÓL!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 1:0

6 minuta.
Mauritz nakopává balón dopředu. Stouppas hlavičkuje! Desrousseaux míč zpracovává, ten mu ale utíká! Míče se zmocnil Becaj. Becaj nakopává balón dopředu. Miąskiewicz se natahuje za míčem, ale pouze ho vyráží!

8 minuta.
Malanovas skluzem získává míč. Malanovas přihrává spoluhráči do uličky. Míče se zmocnil Trosiński. Trosiński dal ránu jak z kanónu! Garalà se snaží zmocnit se míče!
GÓÓÓL!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 2:0

9 minuta.
Mauritz přihrává z první. Míče se zmocnil Trosiński. Trosiński zkouší přihrát. Míče se zmocnil Sauerteig. Sauerteig dal ránu jak z kanónu! Garalà odkopává balón!

11 minuta.
Stouppas si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Vhazování. Contreras se ohýbá pro míč a následně se rozbíhá, bude to patrně dlouhý aut. Akçal je u míče první, tak co s ním udělá? Akçal nakopává balón dopředu. Míč letí na branku, břevno!

24 minuta.
Míč je za postranní čarou. Gois se ohýbá pro míč a následně se rozbíhá, bude to patrně dlouhý aut. Antonello zkouší přihrát. Míče se zmocnil Gois. Gois centruje. Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl.

27 minuta.
Míče se zmocnil Trosiński. Malanovas skluzem získává míč. Malanovas centruje. Šarović je u míče první, tak co s ním udělá? Šarović krásně vystřelil! Miąskiewicz se natahuje za míčem, ale pouze ho vyráží!

33 minuta.
Tamm si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Tamm míč zpracovává, ten mu ale utíká! Tamm se snaží okamžitě přihrát. Santaroni je u míče první, tak co s ním udělá? Santaroni krásně vystřelil! Miąskiewicz to škrtnul nevím čím, ale míč krásně vyrazil.

34 minuta.
Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Sauerteig zkusí centr! Přibíhající De Franceschi nezpracoval balón úplně nejlépe. Trosiński je u míče první, tak co s ním udělá? Trosiński krásně vystřelil!
GÓÓÓL!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 3:0

39 minuta.
Míče se zmocnil Krajč. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Krajč zkusí centr! Trosiński je u míče první, tak co s ním udělá? Trosiński to zkouší technicky! Garalà se za střelou jenom otáčí.
GÓÓÓL!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 4:0

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): patsiaourka 44%, A.C. OMONOIA F.C. 56%.
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 4:0

46 minuta.
Gois špatně došlápl a je tu výron kotníku. Tak tohle nerozdýchá, bude muset střídat.Na hřiště se chystá Güçlü.

46 minuta.
Míč je za postranní čarou. Contreras vhazuje míč. Akçal získává balón. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Akçal zkusí centr! Becaj vyskočil nejvýše!
GÓÓÓL!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 4:1

50 minuta.
Krajč výborně přihrává do běhu! Trosiński získává balón. Míče se zmocnil Akçal. Trosiński skluzem získává míč. Trosiński krásně vystřelil! Garalà odkopává balón! Míče se zmocnil Tamm. Asistent rozhodčího ukazuje roh. Krajč kope roh. Míč letí do pokutového území! Trosiński naskakuje na centr!
GÓÓÓL!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 5:1

61 minuta.
Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Dančišin zkusí centr! Míče se zmocnil Tamm. Tamm přihrává spoluhráči do uličky. Becaj získává balón. Becaj dal ránu jak z kanónu!
Slušná akce!

63 minuta.
Contreras okamžitě vrací balón do hry. Akçal výborně přihrává do běhu! Mauritz je u míče první, tak co s ním udělá? Mauritz přihrává z první. Becaj je u míče první, tak co s ním udělá? Miąskiewicz se natahuje za míčem, ale pouze ho vyráží!

67 minuta.
Cavalcante získává balón. Trosiński si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Akçal je u míče první, tak co s ním udělá? Trosiński si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Trosiński dal ránu jak z kanónu! Tyčka!

70 minuta.
Rolim si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Rolim zkusí centr! Trosiński je u míče první, tak co s ním udělá? Trosiński to zkouší technicky! Garalà se snaží zmocnit se míče!
GÓÓÓL!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 6:1

80 minuta.
Míče se zmocnil Stouppas. Stouppas centruje. Šarović získává balón. Šarović krásně vystřelil!
GÓÓÓL!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 6:2

87 minuta.
Mauritz nakopává balón dopředu. Stouppas je u míče první, tak co s ním udělá? Rozhodčí píská faul, Šarović atakoval soupeře příliš tvrdě. Tak tohle je na kartičku! Šarović to přehnal, šel do toho kolíkama napřed a kartu dostává naprosto po právu.

88 minuta.
Faulovaný Stouppas se rychle snaží dostat se na nohy. Vypadá to, že bude v pořádku. Stouppas bude centrovat do vápna, rozbíhá se... Tamm zkouší zpracovat míč na hrudi. Míče se zmocnil Sauerteig. Trosiński získává balón. Trosiński dal ránu jak z kanónu! Garalà zkusil něco jako skok, míč ho trefil a odrazil se mimo branku!

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): patsiaourka 39%, A.C. OMONOIA F.C. 61%.
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 6:2