Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
patsiaourka A.C. OMONOIA F.C.
5321 Taktikler 3412
50% Topa sahip olma 50%
41% Kendi yarı alanında oynama 59%
15 Şutlar 6
1 Fauller 3
0 Sarı kartlar 1
0 Kırmızı kartlar 0
0 Ofsayt 2
54.9 ortalama not 61.2
formidable Şut very good
very good Pas solid
excellent Defans excellent


1. dakika.
Tamm topa daha önce yetişti. Tamm topu ayağına alır almaz pas verdi. Contreras topa daha önce yetişti. Contreras ortaladı. Becaj kafası ile müdahale etti. Miąskiewicz topu tutmak istedi fakat elinden kaçırdı.

3. dakika.
Krajč ortaladı. Sauerteig topa kafa ile uzaklaştırdı. Trosiński topa daha önce yetişti. Trosiński gole gidiyor. Garalà kurtaramayacağını bile bile topa atladı.
ve GOOOOOOOL!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 1:0

6. dakika.
Mauritz topu havalandırdı. Stouppas topa kafa ile uzaklaştırdı. Desrousseaux topu yakalamakta zorlandı. Becaj topa yaklaştı. Becaj topu havalandırdı. Miąskiewicz topu tutmak istedi fakat elinden kaçırdı.

8. dakika.
Malanovas arkadan dalarak topu kazandı. Malanovas topu araya doğru oynadı. Trosiński topa yaklaştı. Trosiński şuuut. Garalà kurtaramayacağını bile bile topa atladı.
ve GOOOOOOOL!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 2:0

9. dakika.
Mauritz tek top yaptı. Trosiński topa yaklaştı. Trosiński pas vermeye çalıştı. Sauerteig topa yaklaştı. Sauerteig şuuut. Garalà topu tek yumrukla uzaklaştırdı.

11. dakika.
Stouppas zekice araya girdi. Taç. taç atışlarını iyi kullanması ile bilinen Contreras atışı kullanmak için o noktaya ilerledi. Akçal topa daha önce yetişti. Akçal topu havalandırdı. Top süzülerek kaleye doğru gitti, ancak yeterli değil, top direkten geri döndü.

24. dakika.
Top taça gönderildi. taç atışlarını iyi kullanması ile bilinen Gois atışı kullanmak için o noktaya ilerledi. Antonello pas vermeye çalıştı. Gois topa yaklaştı. Gois ortaladı. Kaleci topu elinden kaçırdı.

27. dakika.
Trosiński topa yaklaştı. Malanovas arkadan dalarak topu kazandı. Malanovas ortaladı. Šarović topa daha önce yetişti. Šarović gole gidiyor. Miąskiewicz topu tutmak istedi fakat elinden kaçırdı.

33. dakika.
Tamm zekice araya girdi. Tamm topu yakalamakta zorlandı. Tamm aşırtarak pas veriyor. Santaroni topa daha önce yetişti. Santaroni gole gidiyor. Miąskiewicz mucizevi bir şekilde topun yönünü değiştirdi.

34. dakika.
Sauerteig havadan, yüksek bir orta yaptı. Burada De Franceschi, topu yakalamakta güçlük çekti. Trosiński topa daha önce yetişti. Trosiński gole gidiyor.
ve GOOOOOOOL!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 3:0

39. dakika.
Krajč topa yaklaştı. Krajč havadan, yüksek bir orta yaptı. Trosiński topa daha önce yetişti. Trosiński hızla dönerek vuruşunu yaptı... Garalà umutsuzca topa müdahale etmeye çalıştı.
ve GOOOOOOOL!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 4:0

Takımlar devre sonunda soyunma odalarına dönüyorlar. Taraftarlar güzel oyundan dolayı her iki takımı da alkışlıyor.
Kendi yarı alanında oynama istatistikleri: patsiaourka 44%, A.C. OMONOIA F.C. 56%.
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 4:0

46. dakika.
Gois sakatlandı, değiştirilmek zorunda. Güçlü sahaya girdi.

46. dakika.
Top taça gönderildi. Contreras taç atışını kullandı. Akçal topa hakim oldu. Akçal havadan, yüksek bir orta yaptı. Becaj uçarak kafa vurdu.
ve GOOOOOOOL!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 4:1

50. dakika.
Krajč harika bir pas attı. Trosiński topa hakim oldu. Akçal topa yaklaştı. Trosiński arkadan dalarak topu kazandı. Trosiński gole gidiyor. Garalà topu tek yumrukla uzaklaştırdı. Tamm topa yaklaştı. Yan hakem korner dedi. Krajč korneri kullanacak. Ceza sahasına doğru bir orta, Trosiński yükselerek kafayı vurdu.
ve GOOOOOOOL!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 5:1

61. dakika.
Dančišin havadan, yüksek bir orta yaptı. Tamm topa yaklaştı. Tamm topu araya doğru oynadı. Becaj topa hakim oldu. Becaj şuuut.
%100`lük bir gol kaçtı!

63. dakika.
Contreras, taç atışını bekletmeden kullandı. Akçal harika bir pas attı. Mauritz topa daha önce yetişti. Mauritz tek top yaptı. Becaj topa daha önce yetişti. Miąskiewicz topu tutmak istedi fakat elinden kaçırdı.

67. dakika.
Cavalcante topa hakim oldu. Trosiński zekice araya girdi. Akçal topa daha önce yetişti. Trosiński zekice araya girdi. Trosiński şuuut. Direk!

70. dakika.
Rolim zekice araya girdi. Rolim havadan, yüksek bir orta yaptı. Trosiński topa daha önce yetişti. Trosiński hızla dönerek vuruşunu yaptı... Garalà kurtaramayacağını bile bile topa atladı.
ve GOOOOOOOL!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 6:1

80. dakika.
Stouppas topa yaklaştı. Stouppas ortaladı. Šarović topa hakim oldu. Šarović gole gidiyor.
ve GOOOOOOOL!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 6:2

87. dakika.
Mauritz topu havalandırdı. Stouppas topa daha önce yetişti. Šarović kendini yere bıraktı, hakem düdüğünü çaldı ve kendisini aldatmaya yönelik hareket olarak düşündü. Šarović hakem tarafından uyarıldı

88. dakika.
Yerde yatan Stouppas hızla ayağa kalktı. İyi görünüyor! Stouppas topu ceza sahasına ortalayacak gibi görünüyor, kısa bir koşu yapıyor. Tamm topu göğsü ile kontrol etti. Sauerteig topa yaklaştı. Trosiński topa hakim oldu. Trosiński şuuut. Garalà parmaklarının ucuyla topu çeldi.

Takımlar devre sonunda soyunma odalarına dönüyorlar. Taraftarlar güzel oyundan dolayı her iki takımı da alkışlıyor.
Kendi yarı alanında oynama istatistikleri: patsiaourka 39%, A.C. OMONOIA F.C. 61%.
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 6:2