Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
  • Дата: 2019-05-19 15:56
  • Матч Ліги: A΄ Division
  • Стадіон: patsiaourka Arena
  • Погода: moderate clouds
    cool
  • Глядачі: 37999
patsiaourka A.C. OMONOIA F.C.
5321 Тактики 3412
50% Володіння 50%
41% Гра на половині 59%
15 Удари 6
1 Фоли 3
0 Жовті картки 1
0 Червоні картки 0
0 Положеннь поза грою 2
54.9 Середні показники 61.2
formidable Удари very good
very good Паси solid
excellent Відбір excellent


1 хвилина.
Tamm встигає дотягнутись першим до м`яча. Tamm віддає пас в потрібний момент. Contreras встигає дотягнутись першим до м`яча. Contreras віддає пас в центр. Becaj встигає підставити голову під м`яч. Miąskiewicz намагається втримати м`яч, але той висковзає з його рук.

3 хвилина.
Krajč віддає пас в центр. Sauerteig приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Trosiński встигає дотягнутись першим до м`яча. Trosiński мав просто чудову можливість забити. Garalà відчайдушно намагається втримати м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 1:0

6 хвилина.
Mauritz відправляє "шкіряного" високо в повітря. Stouppas приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Desrousseaux має проблеми з прийомом м`яча. Becaj наближається до м`яча. Becaj відправляє "шкіряного" високо в повітря. Miąskiewicz намагається втримати м`яч, але той висковзає з його рук.

8 хвилина.
Malanovas наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Malanovas віддає прострільну передачу. Trosiński наближається до м`яча. Trosiński пробиває. Garalà відчайдушно намагається втримати м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 2:0

9 хвилина.
Mauritz віддає пас в один дотик. Trosiński наближається до м`яча. Trosiński намагається віддати пас. Sauerteig наближається до м`яча. Sauerteig пробиває. Garalà виносить м`яча.

11 хвилина.
Stouppas спритно перехопив пас. Аут. Вкидання виконає Contreras , він майстер цього діла. Akçal встигає дотягнутись першим до м`яча. Akçal відправляє "шкіряного" високо в повітря. Мяч пройшов, але недостатньо, він зачепив штангу.

24 хвилина.
М`яч виходить за межі поля. Вкидання виконає Gois , він майстер цього діла. Antonello намагається віддати пас. Gois наближається до м`яча. Gois віддає пас в центр. Воротар не втримав м`яч. Діряві руки!

27 хвилина.
Trosiński наближається до м`яча. Malanovas наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Malanovas віддає пас в центр. Šarović встигає дотягнутись першим до м`яча. Šarović мав просто чудову можливість забити. Miąskiewicz намагається втримати м`яч, але той висковзає з його рук.

33 хвилина.
Tamm спритно перехопив пас. Tamm має проблеми з прийомом м`яча. Tamm навішуєєєє... Гарний пас! Santaroni встигає дотягнутись першим до м`яча. Santaroni мав просто чудову можливість забити. Miąskiewicz в неймовірному стрибку дістає м`яч і змінює його траекторію. Оплески воротареві!

34 хвилина.
Sauerteig віддає пас. Трохи високо... До мяча підбігає De Franceschi, у нього проблеми з прийомом мяча. Trosiński встигає дотягнутись першим до м`яча. Trosiński мав просто чудову можливість забити.
ГОООООООООЛ!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 3:0

39 хвилина.
Krajč наближається до м`яча. Krajč віддає пас. Трохи високо... Trosiński встигає дотягнутись першим до м`яча. Trosiński росмахується, удар... Garalà безнадійно кидається на вже перетнувший межу м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 4:0

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині patsiaourka 44%, A.C. OMONOIA F.C. 56%.
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 4:0

46 хвилина.
Gois травмований, його повинні замінити. Güçlü виходить на поле. Глядачі аплодують.

46 хвилина.
М`яч виходить за межі поля. Contreras вкидає м`яч. Akçal грає технічно і обігрує. Akçal віддає пас. Трохи високо... Becaj в падінні б`є головою.
ГОООООООООЛ!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 4:1

50 хвилина.
Krajč віддає пас, неперевершена точність! Trosiński грає технічно і обігрує. Akçal наближається до м`яча. Trosiński наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Trosiński мав просто чудову можливість забити. Garalà виносить м`яча. Tamm наближається до м`яча. Асистент рефері підіймає свій прапорець,ще один кутовий. Krajč з невеликим бажанням біжить подавати кутовий. Косий, тепер зрозуміло чому він так повільно виляв задом, ніби жінка. Trosiński вистрибує та б`є головою.
ГОООООООООЛ!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 5:1

61 хвилина.
Dančišin віддає пас. Трохи високо... Tamm наближається до м`яча. Tamm віддає прострільну передачу. Becaj грає технічно і обігрує. Becaj пробиває.
Який був момент!

63 хвилина.
Contreras, швидко підхоплює м`яч та повертає його в гру. Akçal віддає пас, неперевершена точність! Mauritz встигає дотягнутись першим до м`яча. Mauritz віддає пас в один дотик. Becaj встигає дотягнутись першим до м`яча. Miąskiewicz намагається втримати м`яч, але той висковзає з його рук.

67 хвилина.
Cavalcante грає технічно і обігрує. Trosiński спритно перехопив пас. Akçal встигає дотягнутись першим до м`яча. Trosiński спритно перехопив пас. Trosiński пробиває. Стійка!

70 хвилина.
Rolim спритно перехопив пас. Rolim віддає пас. Трохи високо... Trosiński встигає дотягнутись першим до м`яча. Trosiński росмахується, удар... Garalà відчайдушно намагається втримати м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 6:1

80 хвилина.
Stouppas наближається до м`яча. Stouppas віддає пас в центр. Šarović грає технічно і обігрує. Šarović мав просто чудову можливість забити.
ГОООООООООЛ!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 6:2

87 хвилина.
Mauritz відправляє "шкіряного" високо в повітря. Stouppas встигає дотягнутись першим до м`яча. Свисток рефері. Порушення правил з боку Šarović . Šarović отримує попередження.

88 хвилина.
Ушкоджений гравець, Stouppas, швидко встає. Здається з ним все гаразд! Stouppas встановлює м`яч на позначці, робить не великий розгін. Tamm намагається прийняти м`яч на груди. Sauerteig наближається до м`яча. Trosiński грає технічно і обігрує. Trosiński пробиває. Garalà дістає м`яч кінчиками своїх пальців.

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині patsiaourka 39%, A.C. OMONOIA F.C. 61%.
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 6:2