Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Tacin Fc Nuce Maga
Normal Тактики 442rombo
51% Володіння 49%
56% Гра на половині 44%
4 Удари 10
3 Фоли 0
2 Жовті картки 0
0 Червоні картки 0
1 Положеннь поза грою 1
17.5 Середні показники 33.4
unsatisfactory Удари good
weak Паси poor
poor Відбір unsatisfactory


6 хвилина.
Sclano грає технічно і обігрує. Balašauskas грає технічно і обігрує. Sclano віддає пас, неперевершена точність! Quang Thái встигає дотягнутись першим до м`яча. Quang Thái пробиває.
Удар, гоооолл!! Ні... М`яч пролітає поруч зі стійкою.

15 хвилина.
Ramilov грає технічно і обігрує. Ramilov віддає пас в центр. Nadirov намагається упіймати м`яч. İsayev встигає дотягнутись першим до м`яча. İsayev росмахується, удар...
Дуже близько!

20 хвилина.
Schneider, швидко підхоплює м`яч та повертає його в гру. Sclano встигає дотягнутись першим до м`яча. Nadirov збиває опонента з ніг. Nadirov отримує попередження.

31 хвилина.
Ramilov грає технічно і обігрує. М`яч виходить за межі поля. Вкидання виконає Ramilov , він майстер цього діла. İsayev грає технічно і обігрує. İsayev мав просто чудову можливість забити. Klášterka дістає м`яч кінчиками своїх пальців.

33 хвилина.
Виглядало смішно коли Nadirov намагався прийняти м`яча, він що вкірзових чоботях вийшов на поле ?! Balašauskas грає технічно і обігрує. Nadirov спритно перехопив пас. Schneider спритно перехопив пас. Schneider пробиває.
ГОООООООООЛ!!!
Tacin Fc - Nuce Maga 0:1

40 хвилина.
Alxas наближається до м`яча. Sepe наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Sepe віддає прострільну передачу. Balašauskas грає технічно і обігрує. Balašauskas мав просто чудову можливість забити.
ГОООООООООЛ!!!
Tacin Fc - Nuce Maga 0:2

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині Tacin Fc 59%, Nuce Maga 41%.
Tacin Fc - Nuce Maga 0:2

48 хвилина.
Nəsirov віддає пас. Трохи високо... М`яч виходить за межі поля. Вкидання виконає Schneider , він майстер цього діла. Sclano наближається до м`яча. Sclano відправляє "шкіряного" високо в повітря.
Який був момент!

53 хвилина.
Claudini віддає пас. Трохи високо... Sclano віддає пас. Трохи високо... Quang Thái приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Balašauskas грає технічно і обігрує. Balašauskas росмахується, удар... М`яч влучає в перекладину.
ГОООООООООЛ!!!
Tacin Fc - Nuce Maga 0:3

60 хвилина.
Veneziani відправляє "шкіряного" високо в повітря. Balašauskas приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Daşdəmirov встигає дотягнутись першим до м`яча. Quang Thái спритно перехопив пас. Quang Thái пробиває. Səmədli виносить м`яча. Balašauskas наближається до м`яча. Balašauskas росмахується, удар...
ГОООООООООЛ!!!
Tacin Fc - Nuce Maga 0:4

74 хвилина.
Sepe віддає пас в потрібний момент. Quang Thái встигає дотягнутись першим до м`яча. Quang Thái віддає пас в потрібний момент. Sclano грає технічно і обігрує. Sclano росмахується, удар... Воротяр припускається жахливої помилки, впускаючи легкий м`яч.

76 хвилина.
Rapela відправляє "шкіряного" високо в повітря. Balašauskas встигає дотягнутись першим до м`яча. Nəsirov збиває опонента. Це фол! Nəsirov отримує попередження.

77 хвилина.
М`яч виходить за межі поля. Ramilov, швидко підхоплює м`яч та повертає його в гру. Alxas віддає пас, неперевершена точність! Quang Thái наближається до м`яча. Quang Thái пробиває. Мяч влучає у стійку воріт. Səmədli в неймовірному стрибку дістає м`яч і змінює його траекторію. Оплески воротареві!

84 хвилина.
İsayev віддає пас, неперевершена точність! Balašauskas грає технічно і обігрує. Orucov збиває опонента. Це фол! Balašauskas травмовано. Він плаче від болю! Ймовірно саме Schneider виконає цей штрафний.
Який був момент!

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині Tacin Fc 52%, Nuce Maga 48%.
Tacin Fc - Nuce Maga 0:4