Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Burnout United Dunadan Rangers
links Тактики Bree v.11b
42% Володіння 58%
63% Гра на половині 37%
3 Удари 19
3 Фоли 0
1 Жовті картки 0
0 Червоні картки 0
4 Положеннь поза грою 0
41.2 Середні показники 55.8
adequate Удари formidable
good Паси very good
average Відбір adequate


1 хвилина.
Pinga приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Dhaval віддає пас. Трохи високо... Dyrek приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Pasir наближається до м`яча. Pasir пробиває. Padrun намагається втримати м`яч, але той висковзає з його рук.

4 хвилина.
Özertem грає технічно і обігрує. Bucher встигає дотягнутись першим до м`яча. Bucher намагається віддати пас. Giallanza наближається до м`яча. Giallanza росмахується, удар... Chlebowski виносить м`яча.

6 хвилина.
Bedoya невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Dyrek наближається до м`яча. Pasir грає технічно і обігрує. Pasir росмахується, удар... Padrun безнадійно кидається на вже перетнувший межу м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
Burnout United - Dunadan Rangers 0:1

7 хвилина.
Rahangmetan відправляє "шкіряного" високо в повітря. Sóspataki має проблеми з прийомом м`яча. Dhaval віддає пас в центр. Dyrek має проблеми з прийомом м`яча. Dyrek росмахується, удар...
Удар, гоооолл!! Ні... М`яч пролітає поруч зі стійкою.

8 хвилина.
Sóspataki намагається втримати закручений м`яч. Dhaval намагається віддати пас. Dyrek наближається до м`яча. Dyrek мав просто чудову можливість забити. в неймовірний стрибок Padrun!.. Але м`яча не дістав. М`яч влучає в перекладину.
ГОООООООООЛ!!!
Burnout United - Dunadan Rangers 0:2

15 хвилина.
Gołota наближається до м`яча. Gołota віддає пас. Трохи високо... Pasir грає технічно і обігрує. Pasir росмахується, удар... Padrun відчайдушно намагається втримати м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
Burnout United - Dunadan Rangers 0:3

17 хвилина.
Bedoya навішуєєєє... Гарний пас! До мяча підбігає Bucher, у нього проблеми з прийомом мяча. Dhaval намагається віддати пас. Dyrek встигає дотягнутись першим до м`яча. Dyrek росмахується, удар...
Дуже близько!

22 хвилина.
Pasir грає технічно і обігрує. Bedoya наближається до м`яча. Pasir спритно перехопив пас. Pasir росмахується, удар...
ГОООООООООЛ!!!
Burnout United - Dunadan Rangers 0:4

28 хвилина.
Berkovic встигає дотягнутись першим до м`яча. Berkovic віддає пас. Трохи високо... Özertem приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Dyrek встигає дотягнутись першим до м`яча. Dyrek мав просто чудову можливість забити. Padrun в неймовірному стрибку дістає м`яч і змінює його траекторію. Оплески воротареві!

39 хвилина.
Özertem наближається до м`яча. Özertem віддає пас, неперевершена точність! Pasir невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Özertem грає технічно і обігрує. Özertem відправляє "шкіряного" високо в повітря. Воротар не втримав м`яч. Діряві руки! Özertem віддає пас в центр. Padrun в неймовірному стрибку дістає м`яч і змінює його траекторію. Оплески воротареві!

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині Burnout United 68%, Dunadan Rangers 32%.
Burnout United - Dunadan Rangers 0:4

48 хвилина.
Spinu віддає прострільну передачу. Dhaval грає технічно і обігрує. Dhaval віддає пас в центр. Dyrek наближається до м`яча. Dyrek пробиває. Воротяр припускається жахливої помилки, впускаючи легкий м`яч.

51 хвилина.
Bragangues приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Mazunyn невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Dyrek грає технічно і обігрує. Dyrek пробиває.
ГОООООООООЛ!!!
Burnout United - Dunadan Rangers 0:5

57 хвилина.
Pasir наближається до м`яча. Özertem наближається до м`яча. Özertem навішуєєєє... Гарний пас! Dyrek наближається до м`яча. Dyrek росмахується, удар... Padrun намагається втримати м`яч, але той висковзає з його рук.

70 хвилина.
Dhaval віддає пас в потрібний момент. Gołota встигає дотягнутись першим до м`яча. Gołota віддає прострільну передачу. Özertem встигає дотягнутись першим до м`яча. Özertem пробиває.
Дуже близько!

76 хвилина.
Özertem віддає пас, неперевершена точність! Berkovic встигає дотягнутись першим до м`яча. Dyrek наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Dyrek пробиває. Padrun безнадійно кидається на вже перетнувший межу м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
Burnout United - Dunadan Rangers 0:6

77 хвилина.
Veil виходить на поле. Глядачі аплодують.

80 хвилина.
Dhaval віддає пас в один дотик. Bragangues грає технічно і обігрує. Mazunyn збиває опонента. Це фол! Mazunyn отримує попередження.

86 хвилина.
Dhaval приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Pasir встигає дотягнутись першим до м`яча. Özertem віддає пас, неперевершена точність! Dyrek грає технічно і обігрує. Dyrek пробиває. Стійка!
ГОООООООООЛ!!!
Burnout United - Dunadan Rangers 0:7

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині Burnout United 58%, Dunadan Rangers 42%.
Burnout United - Dunadan Rangers 0:7