Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
  • Datum: 2019-04-13 18:00
  • Ligový zápas: Friendly
  • Stadion: Guatemala Arena
  • Počasí: partly cloudy
    drizzle
  • Diváků: 12857
Guatemala Cameroun
5-2-1-2 Taktika tr3s2D0s
49% Držení míče 51%
56% Míč na polovině 44%
11 Střely 16
0 Fauly 5
0 Žluté karty 1
0 Červené karty 0
2 Ofsajdy 3
67.6 průměrná známka 70.9
formidable Střelba incredible
excellent Přihrávky excellent
incredible Obrana outstanding


4 minuta.
M`Bendjob je u míče první, tak co s ním udělá? M`Bendjob našel parádní ulicí spoluhráče. Ibańez je u míče první, tak co s ním udělá? N`Dzengue skluzem získává míč. N`Dzengue to zkouší technicky!
GÓÓÓL!!!
Guatemala - Cameroun 0:1

9 minuta.
Salanova si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Salanova zkusí centr! Escoda získává balón. Escoda krásně vystřelil!
GÓÓÓL!!! Stav je srovnaný!
Guatemala - Cameroun 1:1

11 minuta.
Escoda je u míče první, tak co s ním udělá? Akono soupeře posílá k zemi a to je faul. Faulován byl Escoda a teď se svíjí na zemi. Iglesia bude zahrávat přímý kop. A vypadá to na signál! Escoda míč zpracovává, ten mu ale utíká! Escoda dal ránu jak z kanónu! Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl.

21 minuta.
Míče se zmocnil Boumtje. Boumtje přihrává z první. M`Bendjob je u míče první, tak co s ním udělá? M`Bendjob to zkouší technicky! Concha skáče za míčem, ale nedosahuje na něj!
GÓÓÓL!!!
Guatemala - Cameroun 1:2

24 minuta.
Alejos je u míče první, tak co s ním udělá? Alejos přihrává z první. Maldonado získává balón. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Maldonado zkusí centr! Tady bude hlavičkovat volný Iglesia. Panenbeng zkusil něco jako skok, míč ho trefil a odrazil se mimo branku!

34 minuta.
Tady bude hlavičkovat volný N`Dzengue. Ibańez se snaží pokrýt si míč. M`Bendjob je u míče první, tak co s ním udělá? M`Bendjob dal ránu jak z kanónu!
Slušná akce!

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): Guatemala 57%, Cameroun 43%.
Guatemala - Cameroun 1:2

46 minuta.
M`Berebe se snaží okamžitě přihrát. Ubiera si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Boumtje je u míče první, tak co s ním udělá? N`Dzengue získává balón. N`Dzengue to zkouší technicky!
Tak to bylo o fous!

47 minuta.
Přibíhající Ubiera nezpracoval balón úplně nejlépe. Boumtje je u míče první, tak co s ním udělá? Boumtje zkouší přihrát. N`Dzengue získává balón. N`Dzengue dal ránu jak z kanónu! Školácká minela, tohle si brankář za rámeček nedá.

49 minuta.
Míč je za postranní čarou. N`Toh okamžitě vrací balón do hry. Maldonado zkouší přihrát. Iglesia získává balón. Iglesia krásně vystřelil! Panenbeng to škrtnul nevím čím, ale míč krásně vyrazil.

55 minuta.
Ubińa se snaží okamžitě přihrát. Escoda je u míče první, tak co s ním udělá? Teď ale N`Toh sráží soupeře k zemi. Tak tohle je na kartičku! N`Toh to přehnal, šel do toho kolíkama napřed a kartu dostává naprosto po právu. Escoda byl nepříjemně sražen k zemi. Na hřiště se chystá Akoa. Balón si staví Iglesia. Přímý kop... Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl.

57 minuta.
Colomban přihrává spoluhráči do uličky. Míče se zmocnil Booh. Booh centruje. Akoa získává balón. Akoa krásně vystřelil! Concha zkusil něco jako skok, míč ho trefil a odrazil se mimo branku!

58 minuta.
Ubiera nakopává balón dopředu. Vhazování. Boumtje okamžitě vrací balón do hry. M`Berebe nakopává balón dopředu. N`Dzengue vyskočil nejvýše!
Tak to bylo o fous!

60 minuta.
Míč je za postranní čarou. Na hřiště se chystá Bekolo.

61 minuta.
Ubińa si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Ubińa našel parádní ulicí spoluhráče. Akono si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Escoda získává balón. Escoda dal ránu jak z kanónu! Školácká minela, tohle si brankář za rámeček nedá.

67 minuta.
Akono si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. M`Berebe získává balón. M`Berebe našel parádní ulicí spoluhráče. Míče se zmocnil Akoa. Akoa dal ránu jak z kanónu! Concha odkopává balón! Bekolo je u míče první, tak co s ním udělá? Bekolo krásně vystřelil!
GÓÓÓL!!!
Guatemala - Cameroun 1:3

72 minuta.
Odkop od brány. Na hřiště se chystá Madi.

77 minuta.
Maldonado získává balón. Maldonado centruje. Iglesia získává balón. Iglesia krásně vystřelil!
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

81 minuta.
Salanova skluzem získává míč. Salanova nakopává balón dopředu. N`Gon hlavičkuje! Míče se zmocnil Akoa. Akoa to zkouší technicky!
Tak to bylo o fous!

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): Guatemala 56%, Cameroun 44%.
Guatemala - Cameroun 1:3