Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
  • Datum: 2019-04-13 09:00
  • Ligový zápas: Friendly
  • Stadion: Australia Arena
  • Počasí: sparse clouds
    warm
  • Diváků: 12480
Australia Bosna i Hercegovina
Bosnia Taktika romanovic
52% Držení míče 48%
62% Míč na polovině 38%
4 Střely 21
3 Fauly 1
0 Žluté karty 1
0 Červené karty 0
0 Ofsajdy 5
71.1 průměrná známka 78.4
excellent Střelba incredible
outstanding Přihrávky incredible
incredible Obrana incredible


10 minuta.
Míč je za postranní čarou. Brakić se ohýbá pro míč a následně se rozbíhá, bude to patrně dlouhý aut. Rebrača získává balón. Rebrača centruje. Tady bude hlavičkovat volný Volarev.
Tak to bylo o fous!

18 minuta.
Abdija získává balón. Tran soupeře posílá k zemi a to je faul. Abdija byl nepříjemně sražen k zemi. Čokorilo bude zahrávat přímý kop. A vypadá to na signál! Abdija hlavičkuje! Tran zkouší přihrát. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Abdija zkusí centr! Vantonjak vyskočil nejvýše! Van Bentum to škrtnul nevím čím, ale míč krásně vyrazil. Volarev získává balón.
GÓÓÓL!!!
Australia - Bosna i Hercegovina 0:1

20 minuta.
Volarev je u míče první, tak co s ním udělá? Santalab je u míče první, tak co s ním udělá? Volarev skluzem získává míč. Volarev dal ránu jak z kanónu! Van Bentum se za střelou jenom otáčí.
GÓÓÓL!!!
Australia - Bosna i Hercegovina 0:2

29 minuta.
Brajović přihrává spoluhráči do uličky. Čokorilo zkouší přihrát. Míče se zmocnil Vantonjak. Vantonjak to zkouší technicky! Van Bentum se za střelou jenom otáčí.
GÓÓÓL!!!
Australia - Bosna i Hercegovina 0:3

34 minuta.
Zmire míč zpracovává, ten mu ale utíká! Vantonjak je u míče první, tak co s ním udělá? Rebrača je u míče první, tak co s ním udělá? Rebrača nakopává balón dopředu. Tady bude hlavičkovat volný Volarev.
Slušná akce!

37 minuta.
Brajović nakopává balón dopředu. Míče se zmocnil Osman. Vantonjak si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Vantonjak krásně vystřelil!
GÓÓÓL!!!
Australia - Bosna i Hercegovina 0:4

41 minuta.
Vantonjak hlavičkuje! Míče se zmocnil Santalab. Volarev si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Volarev to zkouší technicky! Van Bentum se za střelou jenom otáčí.
GÓÓÓL!!!
Australia - Bosna i Hercegovina 0:5

44 minuta.
Čokorilo okamžitě vrací balón do hry. Abdija je u míče první, tak co s ním udělá? Abdija našel parádní ulicí spoluhráče. Míče se zmocnil Volarev. Volarev dal ránu jak z kanónu! Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl.

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): Australia 66%, Bosna i Hercegovina 34%.
Australia - Bosna i Hercegovina 0:5

52 minuta.
McColl se ohýbá pro míč a následně se rozbíhá, bude to patrně dlouhý aut. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Brakić zkusí centr! Vantonjak získává balón. Vantonjak dal ránu jak z kanónu! Van Bentum skáče za míčem, ale nedosahuje na něj!
GÓÓÓL!!!
Australia - Bosna i Hercegovina 0:6

61 minuta.
Vhazování. Na hřiště se chystá Štefančić. Na hřiště se chystá O`Connor.

67 minuta.
Rebrača je u míče první, tak co s ním udělá? Rozhodčí píská faul, O`Connor atakoval soupeře příliš tvrdě. Rebrača byl nepříjemně sražen k zemi. Rebrača bude centrovat do vápna, rozbíhá se... Volarev vyskočil nejvýše!
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

75 minuta.
Volarev si nabíhá na míč, ale rozhodčí zastavuje hru - ofsajd! Na hřiště se chystá Drakulić. Na hřiště se chystá Sianidis.

80 minuta.
Hammond zkouší přihrát. Míče se zmocnil Sianidis. Brajović soupeře posílá k zemi a to je faul. Tak tohle je na kartičku! Brajović to přehnal, šel do toho kolíkama napřed a kartu dostává naprosto po právu.

80 minuta.
Brakić si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. McColl výborně přihrává do běhu! Hammond je u míče první, tak co s ním udělá? Hammond centruje. Alagich vyskočil nejvýše! Tvrdá rána... Tyč!
Slušná akce!

81 minuta.
Borenović odkopává míč do bezpečí. Drakulić hlavičkuje! Santalab získává balón. Volarev skluzem získává míč. Štefančić je u míče první, tak co s ním udělá?
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

84 minuta.
Vhazování. McColl okamžitě vrací balón do hry. Hammond zkouší přihrát. McColl nakopává balón dopředu. Alagich vyskočil nejvýše!
GÓÓÓL!!!
Australia - Bosna i Hercegovina 1:6

85 minuta.
Na hřiště se chystá Judd.

86 minuta.
Míč je za postranní čarou. Rebrača se ohýbá pro míč a následně se rozbíhá, bude to patrně dlouhý aut. Čokorilo získává balón. Čokorilo centruje. Tady bude hlavičkovat volný Štefančić. Školácká minela, tohle si brankář za rámeček nedá.

90 minuta.
McColl se snaží okamžitě přihrát. Sianidis je u míče první, tak co s ním udělá? Míče se zmocnil Judd. Judd krásně vystřelil! Borenović se za střelou jenom otáčí.
GÓÓÓL!!!
Australia - Bosna i Hercegovina 2:6

90 minuta.
Van Bentum, tedy brankář, něco se mu muselo stát, signalizuje směrem k lavičce, že to dál asi nepůjde!

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): Australia 59%, Bosna i Hercegovina 41%.
Australia - Bosna i Hercegovina 2:6