Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Vienna Maniacs FC Young Devils
433-1 Taktika def
51% Držení míče 49%
27% Míč na polovině 73%
16 Střely 2
1 Fauly 3
0 Žluté karty 2
0 Červené karty 0
1 Ofsajdy 3
55.1 průměrná známka 38.2
formidable Střelba average
good Přihrávky average
good Obrana solid


1 minuta.
Kéri míč zpracovává, ten mu ale utíká! Resch získává balón. Resch přihrává z první. Schneider je u míče první, tak co s ním udělá? Schneider to zkouší technicky! Školácká minela, tohle si brankář za rámeček nedá.

13 minuta.
Zöhner zkouší přihrát. Weinfeld hlavičkuje! Míče se zmocnil Schneider. Schneider krásně vystřelil!
GÓÓÓL!!!
Vienna Maniacs - FC Young Devils 1:0

17 minuta.
Schneider si úspěšně pokryl balón. Turczyn získává balón. Schneider skluzem získává míč. Schneider dal ránu jak z kanónu! Reis skáče za míčem, ale nedosahuje na něj! Rána do břevna! Schneider je u míče první, tak co s ním udělá? Schneider to zkouší technicky!
GÓÓÓL!!!
Vienna Maniacs - FC Young Devils 2:0

21 minuta.
Weinfeld si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Weinfeld zkouší přihrát. Schneider je u míče první, tak co s ním udělá? Schneider to zkouší technicky! Reis se za střelou jenom otáčí.
GÓÓÓL!!!
Vienna Maniacs - FC Young Devils 3:0

27 minuta.
Schneider hlavičkuje! MacBeath má trochu potíže se zpracováním. Turczyn je u míče první, tak co s ním udělá? Schneider skluzem získává míč. Schneider dal ránu jak z kanónu! Rána do břevna!

33 minuta.
Jobst přihrává z první. Weinfeld získává balón. Weinfeld se snaží okamžitě přihrát. Míče se zmocnil da Lombo. da Lombo dal ránu jak z kanónu! Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl. Míče se zmocnil Schneider.
GÓÓÓL!!!
Vienna Maniacs - FC Young Devils 4:0

35 minuta.
Míče se zmocnil Docan. Nieder si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Nieder přihrává z první. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. MacBeath zkusí centr! Weinfeld nakopává balón dopředu. Reis odkopává balón! Schneider získává balón. Schneider dal ránu jak z kanónu!
GÓÓÓL!!!
Vienna Maniacs - FC Young Devils 5:0

39 minuta.
Rohr má trochu potíže se zpracováním. Rohr centruje. Schneider je u míče první, tak co s ním udělá? Schneider krásně vystřelil! Reis se za střelou jenom otáčí.
GÓÓÓL!!!
Vienna Maniacs - FC Young Devils 6:0

41 minuta.
Mouret míč zpracovává, ten mu ale utíká! Míče se zmocnil Weinfeld. Weinfeld nakopává balón dopředu. Míče se zmocnil Kéri. Kéri dal ránu jak z kanónu! Tyčka!
Tak to bylo o fous!

45 minuta.
Míč je za postranní čarou. Na hřiště se chystá Lechleiter.

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): Vienna Maniacs 21%, FC Young Devils 79%.
Vienna Maniacs - FC Young Devils 6:0

46 minuta.
Míče se zmocnil Lind. Lind nakopává balón dopředu. Lechleiter je u míče první, tak co s ním udělá? Lechleiter míč zpracovává, ten mu ale utíká! Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Lechleiter zkusí centr! Školácká minela, tohle si brankář za rámeček nedá.

51 minuta.
Turczyn centruje. Vhazování. Lechleiter okamžitě vrací balón do hry. Míče se zmocnil Kéri. Kéri to zkouší technicky!
Slušná akce!

65 minuta.
Weinfeld skluzem získává míč. Weinfeld výborně přihrává do běhu! Míče se zmocnil Schneider. Schneider krásně vystřelil! Reis se za střelou jenom otáčí.
GÓÓÓL!!!
Vienna Maniacs - FC Young Devils 7:0

67 minuta.
Weinfeld okamžitě vrací balón do hry. da Lombo je u míče první, tak co s ním udělá? Docan fauluje. Tak tohle je na kartičku! Docan to přehnal, šel do toho kolíkama napřed a kartu dostává naprosto po právu.

71 minuta.
Gallardo zpracovává těžký balón. Kéri je u míče první, tak co s ním udělá? König soupeře posílá k zemi a to je faul. Tak tohle je na kartičku! König to přehnal, šel do toho kolíkama napřed a kartu dostává naprosto po právu.

72 minuta.
Lechleiter přihrává spoluhráči do uličky. Míče se zmocnil Turczyn. Schneider si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Schneider dal ránu jak z kanónu! Reis se za střelou jenom otáčí.
GÓÓÓL!!!
Vienna Maniacs - FC Young Devils 8:0

78 minuta.
Míče se zmocnil Lind. Lind centruje. Míče se zmocnil Lukáts. Lukáts krásně vystřelil!
GÓÓÓL!!!
Vienna Maniacs - FC Young Devils 8:1

82 minuta.
Jenko centruje. Míče se zmocnil Lukáts. Nieder skluzem získává míč. Nieder centruje. Schneider vyskočil nejvýše! Reis odkopává balón!

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): Vienna Maniacs 33%, FC Young Devils 67%.
Vienna Maniacs - FC Young Devils 8:1