Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
FC Wisla KRK Evils Footballs Kikers
my Taktikler Normal
60% Topa sahip olma 40%
28% Kendi yarı alanında oynama 72%
26 Şutlar 4
1 Fauller 2
0 Sarı kartlar 0
0 Kırmızı kartlar 0
0 Ofsayt 0
30.9 ortalama not 20.2
adequate Şut average
average Pas unsatisfactory
poor Defans unsatisfactory


3. dakika.
Szili taç atışını kullandı. Galusko topa daha önce yetişti. Galusko harika bir pas attı. Sesken topa daha önce yetişti. Sesken hızla dönerek vuruşunu yaptı... Zawadzki topu tutmak istedi fakat elinden kaçırdı.
ve GOOOOOOOL!!!
FC Wisla KRK - Evils Footballs Kikers 1:0

9. dakika.
Daničić topu yakalamakta zorlandı. Roani pas vermeye çalıştı. Gajkowski topa yaklaştı. Sesken zekice araya girdi. Sesken gole gidiyor.
%100`lük bir gol kaçtı!

18. dakika.
Daničić tek top yaptı. Galusko pas vermeye çalıştı. Sesken topa daha önce yetişti. Sesken şuuut. Jaracz topu sıkıştırmaya çalıştı.
Top, direği yalayarak dışarı çıktı.

19. dakika.
Aynı noktadan başka bir korner atışı izleyeceğiz. Ceza sahası içinde itişip kakışmalar var. Szili korner atışını kullandı. Sesken kafası ile müdahale etti.
%100`lük bir gol kaçtı!

23. dakika.
Aslan ortaladı. Hızlı bir pastan sonra, Gaca topu kontrol etmeye çalıştı. Galusko topa daha önce yetişti. Sesken topa daha önce yetişti. Sesken hızla dönerek vuruşunu yaptı...
ve GOOOOOOOL!!!
FC Wisla KRK - Evils Footballs Kikers 2:0

28. dakika.
Roani topa yaklaştı. Galusko topa yaklaştı. Galusko topu araya doğru oynadı. Sesken topa hakim oldu. Sesken şuuut.
Top, direği yalayarak dışarı çıktı.

34. dakika.
de Kruijff topa hakim oldu. de Kruijff ortaladı. Gajkowski topu yakalamakta zorlandı. Sesken topa hakim oldu. Sesken hızla dönerek vuruşunu yaptı... Top direkten döndü.
%100`lük bir gol kaçtı!

37. dakika.
Roani topu iyi kontrol edemedi. Galusko topa hakim oldu. Galusko topu ayağına alır almaz pas verdi. Sesken topa hakim oldu. Sesken hızla dönerek vuruşunu yaptı... Kaleci büyük bir hata yaparak topu elinden kaçırdı.
ve GOOOOOOOL!!!
FC Wisla KRK - Evils Footballs Kikers 3:0

44. dakika.
Szili topu araya doğru oynadı. Aslan havadan, yüksek bir orta yaptı. Galusko topa hakim oldu. Galusko gole gidiyor. Zawadzki umutsuzca topa müdahale etmeye çalıştı.
ve GOOOOOOOL!!!
FC Wisla KRK - Evils Footballs Kikers 4:0

Takımlar devre sonunda soyunma odalarına dönüyorlar. Taraftarlar güzel oyundan dolayı her iki takımı da alkışlıyor.
Kendi yarı alanında oynama istatistikleri: FC Wisla KRK 31%, Evils Footballs Kikers 69%.
FC Wisla KRK - Evils Footballs Kikers 4:0

48. dakika.
Szili topa hakim oldu. Maciąg rakibini düşürdü, faul! Yerde yatan Szili hızla ayağa kalktı. İyi görünüyor! de Kruijff serbest vuruşu kısa oynadı. Gajkowski topu iyi kontrol edemedi. Kaleci topu elinden kaçırdı. Sesken topa daha önce yetişti. Sesken şuuut.
%100`lük bir gol kaçtı!

48. dakika.
Aut. Zawadzki topu uzaklaştırdı. Daničić topa kafa ile uzaklaştırdı. Sesken topa daha önce yetişti. Sesken gole gidiyor. Kaleci topu elinden kaçırdı.
ve GOOOOOOOL!!!
FC Wisla KRK - Evils Footballs Kikers 5:0

52. dakika.
Daničić topa hakim oldu. Wojciekiewicz topa yaklaştı. Daničić rakibini düşürdü, faul! Wojciekiewicz doktor tarafından kaldırıldı, ayağa kalktı, topallıyor. Wojciekiewicz oyuna devam edemeyecek. Piechniczek sahaya girdi.

57. dakika.
de Kruijff zekice araya girdi. de Kruijff topu havalandırdı. Sesken topa yaklaştı. Daničić topa hakim oldu. Daničić hızla dönerek vuruşunu yaptı... Direk!
ve GOOOOOOOL!!!
FC Wisla KRK - Evils Footballs Kikers 6:0

73. dakika.
Jędryka ortaladı. Gaca topa kafa ile uzaklaştırdı. Sesken topu yakalamakta zorlandı. Sesken gole gidiyor. Zawadzki kurtaramayacağını bile bile topa atladı. Top direkten döndü.

77. dakika.
Aut. Zawadzki, ortasahaya doğru sert bir vuruş yaptı. Roani topa kafa ile uzaklaştırdı. Sesken topa daha önce yetişti. Sesken şuuut. Direk!

84. dakika.
Dziwisz topa hakim oldu. Aslan arkadan dalarak topu kazandı. Aslan havadan, yüksek bir orta yaptı. Sesken topu iyi kontrol edemedi. Sesken gole gidiyor.
ve GOOOOOOOL!!!
FC Wisla KRK - Evils Footballs Kikers 7:0

88. dakika.
Galusko topa hakim oldu. Galusko topu araya doğru oynadı. Burada Szili, topu yakalamakta güçlük çekti. Szili ortaladı. Sesken yükselerek kafayı vurdu. Zawadzki topu tek yumrukla uzaklaştırdı. Sesken topa daha önce yetişti. Sesken hızla dönerek vuruşunu yaptı...
ve GOOOOOOOL!!!
FC Wisla KRK - Evils Footballs Kikers 8:0

Takımlar devre sonunda soyunma odalarına dönüyorlar. Taraftarlar güzel oyundan dolayı her iki takımı da alkışlıyor.
Kendi yarı alanında oynama istatistikleri: FC Wisla KRK 25%, Evils Footballs Kikers 75%.
FC Wisla KRK - Evils Footballs Kikers 8:0