Subpage under development, new version coming soon!
Subject: »[NT] Mini World Cup
The deadline for inscribing new participants will be the day of the draw, which will be the Friday in week 2 (--).
Calendar planning:
- Group stage: weeks 4-5-6
- Knockout phase: weeks 7-8-9-10
registration page
16 - Ok Österreich - cranber
25 - Ok Norge - ringhiostarr
29 - Ok Latvija - väinämöinen
31 - Ok México - Triglio
32 - Ok España - Caballero-Negro
38 - Ok Scotland - michalkichal2
42 - Slovenija - Jordi
45 - Ok Colombia - Mr Domo
47 - Ok Sverige - Red_Pirate
48 - Ok Malaysia - etalor
54 - Ok Australia - agbell79
55 - Ok Ecuador - Donsimi Jr.
56 - Ok Pilipinas - pbi3
58 - Ok Rossiya - dziduka
59 - Ok Kypros - Ermis aio13
61 - Ok Perú - goleo!
62 - Ok Nicaragua - winner4739
63 - Ok India - Przemo_89
68 - Guatemala - NH203
69 - U.A.E. - alin_
70 - Ok Ireland - Marco_16
83 - Ok Jamaica - crisostos
87 - Ok Prathet Thai - rawlrawl
91 - Ok Singapore - effe
92 - Ok Daehan Minguk - RizzusPrime
95 - Ok Misr - Pantageron
96 - Ok Nigeria - PrezesWojciechowski
98 - Ok Iran - RajConn
____________________________________________________
Calendar planning:
- Group stage: weeks 4-5-6
- Knockout phase: weeks 7-8-9-10
registration page
16 - Ok Österreich - cranber
25 - Ok Norge - ringhiostarr
29 - Ok Latvija - väinämöinen
31 - Ok México - Triglio
32 - Ok España - Caballero-Negro
38 - Ok Scotland - michalkichal2
42 - Slovenija - Jordi
45 - Ok Colombia - Mr Domo
47 - Ok Sverige - Red_Pirate
48 - Ok Malaysia - etalor
54 - Ok Australia - agbell79
55 - Ok Ecuador - Donsimi Jr.
56 - Ok Pilipinas - pbi3
58 - Ok Rossiya - dziduka
59 - Ok Kypros - Ermis aio13
61 - Ok Perú - goleo!
62 - Ok Nicaragua - winner4739
63 - Ok India - Przemo_89
68 - Guatemala - NH203
69 - U.A.E. - alin_
70 - Ok Ireland - Marco_16
83 - Ok Jamaica - crisostos
87 - Ok Prathet Thai - rawlrawl
91 - Ok Singapore - effe
92 - Ok Daehan Minguk - RizzusPrime
95 - Ok Misr - Pantageron
96 - Ok Nigeria - PrezesWojciechowski
98 - Ok Iran - RajConn
____________________________________________________
The deadline for inscribing new participants will be the day of the draw, which will be the Friday in week 2 (--).
Calendar planning:
- Group stage: weeks 4-5-6
- Knockout phase: weeks 7-8-9-10
registration page
16 - Ok Österreich - cranber
23 - Ok Norge - ringhiostarr
29 - Ok España - Caballero-Negro
30 - Ok Latvija - väinämöinen
31 - Ok México - Triglio
33 - Ok Lietuva - kastux
40 - Ok Scotland - michalkichal2
46 - Ok Sverige - Red_Pirate
47 - Ok Colombia - Mr Domo
48 - Ok Malaysia - etalor
52 - Ok Ecuador - Donsimi Jr.
54 - Ok Australia - agbell79
55 - Ok Pilipinas - pbi3
57 - Ok Rossiya - dziduka
59 - Ok Kypros - Ermis aio13
62 - Ok Nicaragua - winner4739
63 - Ok India - Przemo_89
65 - Ok Perú - goleo!
70 - Ok Ireland - Marco_16
84 - Ok Jamaica - crisostos
86 - Ok Prathet Thai - rawlrawl
91 - Ok Singapore - effe
92 - Ok Daehan Minguk - RizzusPrime
95 - Ok Misr - Pantageron
96 - Ok Nigeria - PrezesWojciechowski
98 - Ok Iran - RajConn
_______________________________
Not confirmd:
42 - Slovenija - Jordi
68 - Guatemala - NH203
69 - U.A.E. - alin_
(edited)
Calendar planning:
- Group stage: weeks 4-5-6
- Knockout phase: weeks 7-8-9-10
registration page
16 - Ok Österreich - cranber
23 - Ok Norge - ringhiostarr
29 - Ok España - Caballero-Negro
30 - Ok Latvija - väinämöinen
31 - Ok México - Triglio
33 - Ok Lietuva - kastux
40 - Ok Scotland - michalkichal2
46 - Ok Sverige - Red_Pirate
47 - Ok Colombia - Mr Domo
48 - Ok Malaysia - etalor
52 - Ok Ecuador - Donsimi Jr.
54 - Ok Australia - agbell79
55 - Ok Pilipinas - pbi3
57 - Ok Rossiya - dziduka
59 - Ok Kypros - Ermis aio13
62 - Ok Nicaragua - winner4739
63 - Ok India - Przemo_89
65 - Ok Perú - goleo!
70 - Ok Ireland - Marco_16
84 - Ok Jamaica - crisostos
86 - Ok Prathet Thai - rawlrawl
91 - Ok Singapore - effe
92 - Ok Daehan Minguk - RizzusPrime
95 - Ok Misr - Pantageron
96 - Ok Nigeria - PrezesWojciechowski
98 - Ok Iran - RajConn
_______________________________
Not confirmd:
42 - Slovenija - Jordi
68 - Guatemala - NH203
69 - U.A.E. - alin_
(edited)
The deadline for inscribing new participants will be the day of the draw, which will be the Friday in week 2 (--).
Calendar planning:
- Group stage: weeks 4-5-6
- Knockout phase: weeks 7-8-9-10
registration page
16 - Ok Österreich - cranber
23 - Ok Norge - ringhiostarr
29 - Ok España - Caballero-Negro
30 - Ok Latvija - väinämöinen
31 - Ok México - Triglio
33 - Ok Lietuva - kastux
40 - Ok Scotland - michalkichal2
42 - Ok Slovenija - Jordi
46 - Ok Sverige - Red_Pirate
47 - Ok Colombia - Mr Domo
48 - Ok Malaysia - etalor
52 - Ok Ecuador - Donsimi Jr.
54 - Ok Australia - agbell79
55 - Ok Pilipinas - pbi3
57 - Ok Rossiya - dziduka
59 - Ok Kypros - Ermis aio13
62 - Ok Nicaragua - winner4739
63 - Ok India - Przemo_89
65 - Ok Perú - goleo!
69 - Ok U.A.E. - alin_
70 - Ok Ireland - Marco_16
84 - Ok Jamaica - crisostos
86 - Ok Prathet Thai - rawlrawl
91 - Ok Singapore - effe
92 - Ok Daehan Minguk - RizzusPrime
95 - Ok Misr - Pantageron
96 - Ok Nigeria - PrezesWojciechowski
98 - Ok Iran - RajConn
_______________________________
Not confirmd:
68 - Guatemala - NH203
(edited)
(edited)
(edited)
Calendar planning:
- Group stage: weeks 4-5-6
- Knockout phase: weeks 7-8-9-10
registration page
16 - Ok Österreich - cranber
23 - Ok Norge - ringhiostarr
29 - Ok España - Caballero-Negro
30 - Ok Latvija - väinämöinen
31 - Ok México - Triglio
33 - Ok Lietuva - kastux
40 - Ok Scotland - michalkichal2
42 - Ok Slovenija - Jordi
46 - Ok Sverige - Red_Pirate
47 - Ok Colombia - Mr Domo
48 - Ok Malaysia - etalor
52 - Ok Ecuador - Donsimi Jr.
54 - Ok Australia - agbell79
55 - Ok Pilipinas - pbi3
57 - Ok Rossiya - dziduka
59 - Ok Kypros - Ermis aio13
62 - Ok Nicaragua - winner4739
63 - Ok India - Przemo_89
65 - Ok Perú - goleo!
69 - Ok U.A.E. - alin_
70 - Ok Ireland - Marco_16
84 - Ok Jamaica - crisostos
86 - Ok Prathet Thai - rawlrawl
91 - Ok Singapore - effe
92 - Ok Daehan Minguk - RizzusPrime
95 - Ok Misr - Pantageron
96 - Ok Nigeria - PrezesWojciechowski
98 - Ok Iran - RajConn
_______________________________
Not confirmd:
68 - Guatemala - NH203
(edited)
(edited)
(edited)
Calendar for 28 teams (the two best third parties are classified)
Group A
| 1A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 1 (Ballom 1)
| 2A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 2 (Ballom 2)
| 3A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 3 (Ballom 3)
| 4A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 4 (Ballom 4)
week 4 | : | team 1 - team 2
week 4 | : | team 3 - team 4
week 5 | : | team 3 - team 1
week 5 | : | team 2 - team 4
week 6 | : | team 2 - team 3
week 6 | : | team 4 - team 1
Group B
| 1B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 5 (Ballom 1)
| 2B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 6 (Ballom 2)
| 3B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 7 (Ballom 3)
| 4B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 8 (Ballom 4)
week 4 | : | team 5 - team 6
week 4 | : | team 7 - team 8
week 5 | : | team 7 - team 5
week 5 | : | team 6 - team 8
week 6 | : | team 6 - team 7
week 6 | : | team 8 - team 5
Group C
| 1C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 9 (Ballom 1)
| 2C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 10 (Ballom 2)
| 3C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 11 (Ballom 3)
| 4C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 12 (Ballom 4)
week 4 | : | team 9 - team 10
week 4 | : | team 11 - team 12
week 5 | : | team 11 - team 9
week 5 | : | team 10 - team 12
week 6 | : | team 10 - team 11
week 6 | : | team 12 - team 9
Group D
| 1D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 13 (Ballom 1)
| 2D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 14 (Ballom 2)
| 3D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 15 (Ballom 3)
| 4D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 16 (Ballom 4)
week 4 | : | team 13 - team 14
week 4 | : | team 15 - team 16
week 5 | : | team 15 - team 13
week 5 | : | team 14 - team 16
week 6 | : | team 14 - team 15
week 6 | : | team 16 - team 13
Group E
| 1E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 17 (Ballom 1)
| 2E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 18 (Ballom 2)
| 3E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 19 (Ballom 3)
| 4E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 20 (Ballom 4)
week 4 | : | team 17 - team 18
week 4 | : | team 19- team 20
week 5 | : | team 19 - team 17
week 5 | : | team 18 - team 20
week 6 | : | team 18 - team 19
week 6 | : | team 20 - team 17
Group F
| 1F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 21 (Ballom 1)
| 2F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 22 (Ballom 2)
| 3F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 23 (Ballom 3)
| 4F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 24 (Ballom 4)
week 4 | : | team 21 - team 22
week 4 | : | team 23 - team 24
week 5 | : | team 23 - team 21
week 5 | : | team 22 - team 24
week 6 | : | team 22 - team 23
week 6 | : | team 24 - team 21
Group G
| 1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 25 (Ballom 1)
| 2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 26 (Ballom 2)
| 3G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 27 (Ballom 3)
| 4G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 28 (Ballom 4)
week 4 | : | team 25 - team 26
week 4 | : | team 27 - team 28
week 5 | : | team 27 - team 25
week 5 | : | team 26 - team 28
week 6 | : | team 26 - team 27
week 6 | : | team 28 - team 25
1 Y 2 CLLASIFFIED TO 1/8
| 1H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 2H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 3H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 4H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 5H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 6H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 7H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
week 7 - 1/8
| 1 | : | Team 1A - Team 2H
| 2 | : | Team 1B - Team 2G
| 3 | : | Team 1C - Team 2F
| 4 | : | Team 1D - Team 2E
| 5 | : | Team 2D - Team 1E
| 6 | : | Team 2C - Team 1F
| 7 | : | Team 2B - Team 1G
| 8 | : | Team 2A - Team 1H
week 8 - 1/4
| 10 | : | WIN 1 - WIN 2
| 11 | : | WIN 3 - WIN 4
| 12 | : | WIN 5 - WIN 6
| 13 | : | WIN 7 - WIN 8
week 9 - Semifinal
| 14 | : | WIN 10 - WIN 11
| 15 | : | WIN 12 - WIN 13
week 10 - Final
| 16 | : | WIN 14 - WIN 15
week 10 - 3 clasified
| 17 | : | 14 - 15
Champion
| Win 16
(edited)
(edited)
Group A
| 1A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 1 (Ballom 1)
| 2A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 2 (Ballom 2)
| 3A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 3 (Ballom 3)
| 4A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 4 (Ballom 4)
week 4 | : | team 1 - team 2
week 4 | : | team 3 - team 4
week 5 | : | team 3 - team 1
week 5 | : | team 2 - team 4
week 6 | : | team 2 - team 3
week 6 | : | team 4 - team 1
Group B
| 1B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 5 (Ballom 1)
| 2B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 6 (Ballom 2)
| 3B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 7 (Ballom 3)
| 4B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 8 (Ballom 4)
week 4 | : | team 5 - team 6
week 4 | : | team 7 - team 8
week 5 | : | team 7 - team 5
week 5 | : | team 6 - team 8
week 6 | : | team 6 - team 7
week 6 | : | team 8 - team 5
Group C
| 1C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 9 (Ballom 1)
| 2C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 10 (Ballom 2)
| 3C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 11 (Ballom 3)
| 4C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 12 (Ballom 4)
week 4 | : | team 9 - team 10
week 4 | : | team 11 - team 12
week 5 | : | team 11 - team 9
week 5 | : | team 10 - team 12
week 6 | : | team 10 - team 11
week 6 | : | team 12 - team 9
Group D
| 1D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 13 (Ballom 1)
| 2D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 14 (Ballom 2)
| 3D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 15 (Ballom 3)
| 4D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 16 (Ballom 4)
week 4 | : | team 13 - team 14
week 4 | : | team 15 - team 16
week 5 | : | team 15 - team 13
week 5 | : | team 14 - team 16
week 6 | : | team 14 - team 15
week 6 | : | team 16 - team 13
Group E
| 1E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 17 (Ballom 1)
| 2E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 18 (Ballom 2)
| 3E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 19 (Ballom 3)
| 4E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 20 (Ballom 4)
week 4 | : | team 17 - team 18
week 4 | : | team 19- team 20
week 5 | : | team 19 - team 17
week 5 | : | team 18 - team 20
week 6 | : | team 18 - team 19
week 6 | : | team 20 - team 17
Group F
| 1F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 21 (Ballom 1)
| 2F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 22 (Ballom 2)
| 3F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 23 (Ballom 3)
| 4F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 24 (Ballom 4)
week 4 | : | team 21 - team 22
week 4 | : | team 23 - team 24
week 5 | : | team 23 - team 21
week 5 | : | team 22 - team 24
week 6 | : | team 22 - team 23
week 6 | : | team 24 - team 21
Group G
| 1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 25 (Ballom 1)
| 2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 26 (Ballom 2)
| 3G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 27 (Ballom 3)
| 4G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 28 (Ballom 4)
week 4 | : | team 25 - team 26
week 4 | : | team 27 - team 28
week 5 | : | team 27 - team 25
week 5 | : | team 26 - team 28
week 6 | : | team 26 - team 27
week 6 | : | team 28 - team 25
1 Y 2 CLLASIFFIED TO 1/8
| 1H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 2H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 3H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 4H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 5H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 6H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 7H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
week 7 - 1/8
| 1 | : | Team 1A - Team 2H
| 2 | : | Team 1B - Team 2G
| 3 | : | Team 1C - Team 2F
| 4 | : | Team 1D - Team 2E
| 5 | : | Team 2D - Team 1E
| 6 | : | Team 2C - Team 1F
| 7 | : | Team 2B - Team 1G
| 8 | : | Team 2A - Team 1H
week 8 - 1/4
| 10 | : | WIN 1 - WIN 2
| 11 | : | WIN 3 - WIN 4
| 12 | : | WIN 5 - WIN 6
| 13 | : | WIN 7 - WIN 8
week 9 - Semifinal
| 14 | : | WIN 10 - WIN 11
| 15 | : | WIN 12 - WIN 13
week 10 - Final
| 16 | : | WIN 14 - WIN 15
week 10 - 3 clasified
| 17 | : | 14 - 15
Champion
| Win 16
(edited)
(edited)
Calendar for 28 teams (the two best third parties are classified)
Group A
| 1A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Norge
| 2A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 2 (Ballom 2)
| 3A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 3 (Ballom 3)
| 4A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 4 (Ballom 4)
week 4 | : | Norge - team 2
week 4 | : | team 3 - team 4
week 5 | : | team 3 - Norge
week 5 | : | team 2 - team 4
week 6 | : | team 2 - team 3
week 6 | : | team 4 - Norge
Group B
| 1B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Lietuva
| 2B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 6 (Ballom 2)
| 3B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 7 (Ballom 3)
| 4B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 8 (Ballom 4)
week 4 | : | Lietuva - team 6
week 4 | : | team 7 - team 8
week 5 | : | team 7 - Lietuva
week 5 | : | team 6 - team 8
week 6 | : | team 6 - team 7
week 6 | : | team 8 - Lietuva
Group C
| 1C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | México
| 2C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 10 (Ballom 2)
| 3C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 11 (Ballom 3)
| 4C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 12 (Ballom 4)
week 4 | : | México - team 10
week 4 | : | team 11 - team 12
week 5 | : | team 11 - México
week 5 | : | team 10 - team 12
week 6 | : | team 10 - team 11
week 6 | : | team 12 - México
Group D
| 1D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Latvija
| 2D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 14 (Ballom 2)
| 3D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 15 (Ballom 3)
| 4D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 16 (Ballom 4)
week 4 | : | Latvija - team 14
week 4 | : | team 15 - team 16
week 5 | : | team 15 - Latvija
week 5 | : | team 14 - team 16
week 6 | : | team 14 - team 15
week 6 | : | team 16 - Latvija
Group E
| 1E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | España
| 2E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 18 (Ballom 2)
| 3E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 19 (Ballom 3)
| 4E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 20 (Ballom 4)
week 4 | : | España - team 18
week 4 | : | team 19- team 20
week 5 | : | team 19 - España
week 5 | : | team 18 - team 20
week 6 | : | team 18 - team 19
week 6 | : | team 20 - España
Group F
| 1F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Scotland
| 2F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 22 (Ballom 2)
| 3F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 23 (Ballom 3)
| 4F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 24 (Ballom 4)
week 4 | : | Scotland - team 22
week 4 | : | team 23 - team 24
week 5 | : | team 23 - team 21
week 5 | : | team 22 - team 24
week 6 | : | team 22 - team 23
week 6 | : | team 24 - team 21
Group G
| 1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Österreich
| 2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 26 (Ballom 2)
| 3G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 27 (Ballom 3)
| 4G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 28 (Ballom 4)
week 4 | : | Österreich - team 26
week 4 | : | team 27 - team 28
week 5 | : | team 27 - Österreich
week 5 | : | team 26 - team 28
week 6 | : | team 26 - team 27
week 6 | : | team 28 - Österreich
1 Y 2 CLLASIFFIED TO 1/8
| 1H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 2H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 3H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 4H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 5H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 6H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 7H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
week 7 - 1/8
| 1 | : | Team 1A - Team 2H
| 2 | : | Team 1B - Team 2G
| 3 | : | Team 1C - Team 2F
| 4 | : | Team 1D - Team 2E
| 5 | : | Team 2D - Team 1E
| 6 | : | Team 2C - Team 1F
| 7 | : | Team 2B - Team 1G
| 8 | : | Team 2A - Team 1H
week 8 - 1/4
| 10 | : | WIN 1 - WIN 2
| 11 | : | WIN 3 - WIN 4
| 12 | : | WIN 5 - WIN 6
| 13 | : | WIN 7 - WIN 8
week 9 - Semifinal
| 14 | : | WIN 10 - WIN 11
| 15 | : | WIN 12 - WIN 13
week 10 - Final
| 16 | : | WIN 14 - WIN 15
week 10 - 3 clasified
| 17 | : | 14 - 15
Champion
| Win 16
Calendar for 28 teams (the two best third parties are classified)
Group A
| 1A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Norge
| 2A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Colombia
| 3A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 3 (Ballom 3)
| 4A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 4 (Ballom 4)
week 4 | : | Norge - Colombia
week 4 | : | team 3 - team 4
week 5 | : | team 3 - Norge
week 5 | : | Colombia - team 4
week 6 | : | Colombia - team 3
week 6 | : | team 4 - Norge
Group B
| 1B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Lietuva
| 2B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Malaysia
| 3B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 7 (Ballom 3)
| 4B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 8 (Ballom 4)
week 4 | : | Lietuva - Malaysia
week 4 | : | team 7 - team 8
week 5 | : | team 7 - Lietuva
week 5 | : | Malaysia - team 8
week 6 | : | Malaysia - team 7
week 6 | : | team 8 - Lietuva
Group C
| 1C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | México
| 2C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Sverige
| 3C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 11 (Ballom 3)
| 4C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 12 (Ballom 4)
week 4 | : | México - Sverige
week 4 | : | team 11 - team 12
week 5 | : | team 11 - México
week 5 | : | Sverige - team 12
week 6 | : | Sverige - team 11
week 6 | : | team 12 - México
Group D
| 1D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Latvija
| 2D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Australia
| 3D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 15 (Ballom 3)
| 4D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 16 (Ballom 4)
week 4 | : | Latvija - Australia
week 4 | : | team 15 - team 16
week 5 | : | team 15 - Latvija
week 5 | : | Australia - team 16
week 6 | : | Australia - team 15
week 6 | : | team 16 - Latvija
Group E
| 1E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | España
| 2E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Ecuador
| 3E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 19 (Ballom 3)
| 4E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 20 (Ballom 4)
week 4 | : | España - Ecuador
week 4 | : | team 19- team 20
week 5 | : | team 19 - España
week 5 | : | Ecuador - team 20
week 6 | : | Ecuador - team 19
week 6 | : | team 20 - España
Group F
| 1F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Scotland
| 2F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Pilipinas
| 3F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 23 (Ballom 3)
| 4F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 24 (Ballom 4)
week 4 | : | Scotland - Pilipinas
week 4 | : | team 23 - team 24
week 5 | : | team 23 - team 21
week 5 | : | Pilipinas - team 24
week 6 | : | Pilipinas - team 23
week 6 | : | team 24 - team 21
Group G
| 1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Österreich
| 2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Slovenija
| 3G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 27 (Ballom 3)
| 4G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 28 (Ballom 4)
week 4 | : | Österreich - Slovenija
week 4 | : | team 27 - team 28
week 5 | : | team 27 - Österreich
week 5 | : | Slovenija - team 28
week 6 | : | Slovenija - team 27
week 6 | : | team 28 - Österreich
1 Y 2 CLLASIFFIED TO 1/8
| 1H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 2H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 3H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 4H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 5H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 6H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 7H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
week 7 - 1/8
| 1 | : | Team 1A - Team 2H
| 2 | : | Team 1B - Team 2G
| 3 | : | Team 1C - Team 2F
| 4 | : | Team 1D - Team 2E
| 5 | : | Team 2D - Team 1E
| 6 | : | Team 2C - Team 1F
| 7 | : | Team 2B - Team 1G
| 8 | : | Team 2A - Team 1H
week 8 - 1/4
| 10 | : | WIN 1 - WIN 2
| 11 | : | WIN 3 - WIN 4
| 12 | : | WIN 5 - WIN 6
| 13 | : | WIN 7 - WIN 8
week 9 - Semifinal
| 14 | : | WIN 10 - WIN 11
| 15 | : | WIN 12 - WIN 13
week 10 - Final
| 16 | : | WIN 14 - WIN 15
week 10 - 3 clasified
| 17 | : | 14 - 15
Champion
| Win 16
Calendar for 28 teams (the two best third parties are classified)
Group A
| 1A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Norge
| 2A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Colombia
| 3A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Nicaragua
| 4A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 4 (Ballom 4)
week 4 | : | Norge - Colombia
week 4 | : | Nicaragua - team 4
week 5 | : | Nicaragua - Norge
week 5 | : | Colombia - team 4
week 6 | : | Colombia - Nicaragua
week 6 | : | team 4 - Norge
Group B
| 1B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Lietuva
| 2B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Malaysia
| 3B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Kypros
| 4B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 8 (Ballom 4)
week 4 | : | Lietuva - Malaysia
week 4 | : | Kypros - team 8
week 5 | : | Kypros - Lietuva
week 5 | : | Malaysia - team 8
week 6 | : | Malaysia - Kypros
week 6 | : | team 8 - Lietuva
Group C
| 1C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | México
| 2C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Sverige
| 3C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Ireland
| 4C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 12 (Ballom 4)
week 4 | : | México - Sverige
week 4 | : | Ireland - team 12
week 5 | : | Ireland - México
week 5 | : | Sverige - Ireland
week 6 | : | Sverige - team 11
week 6 | : | team 12 - México
Group D
| 1D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Latvija
| 2D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Australia
| 3D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Rossiya
| 4D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 16 (Ballom 4)
week 4 | : | Latvija - Australia
week 4 | : | Rossiya - team 16
week 5 | : | Rossiya - Latvija
week 5 | : | Australia - team 16
week 6 | : | Australia - Rossiya
week 6 | : | team 16 - Latvija
Group E
| 1E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | España
| 2E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Ecuador
| 3E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Perú
| 4E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 20 (Ballom 4)
week 4 | : | España - Ecuador
week 4 | : | Perú- team 20
week 5 | : | Perú - España
week 5 | : | Ecuador - team 20
week 6 | : | Ecuador - Perú
week 6 | : | team 20 - España
Group F
| 1F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Scotland
| 2F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Pilipinas
| 3F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | India
| 4F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 24 (Ballom 4)
week 4 | : | Scotland - Pilipinas
week 4 | : | India - team 24
week 5 | : | India - Scotland
week 5 | : | Pilipinas - team 24
week 6 | : | Pilipinas - India
week 6 | : | team 24 - Scotland
Group G
| 1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Österreich
| 2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Slovenija
| 3G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | U.A.E.
| 4G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team 28 (Ballom 4)
week 4 | : | Österreich - Slovenija
week 4 | : | U.A.E. - team 28
week 5 | : | U.A.E. - Österreich
week 5 | : | Slovenija - team 28
week 6 | : | Slovenija - U.A.E.
week 6 | : | team 28 - Österreich
1 Y 2 CLLASIFFIED TO 1/8
| 1H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 2H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 3H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 4H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 5H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 6H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 7H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
week 7 - 1/8
| 1 | : | Team 1A - Team 2H
| 2 | : | Team 1B - Team 2G
| 3 | : | Team 1C - Team 2F
| 4 | : | Team 1D - Team 2E
| 5 | : | Team 2D - Team 1E
| 6 | : | Team 2C - Team 1F
| 7 | : | Team 2B - Team 1G
| 8 | : | Team 2A - Team 1H
week 8 - 1/4
| 10 | : | WIN 1 - WIN 2
| 11 | : | WIN 3 - WIN 4
| 12 | : | WIN 5 - WIN 6
| 13 | : | WIN 7 - WIN 8
week 9 - Semifinal
| 14 | : | WIN 10 - WIN 11
| 15 | : | WIN 12 - WIN 13
week 10 - Final
| 16 | : | WIN 14 - WIN 15
week 10 - 3 clasified
| 17 | : | 14 - 15
Champion
| Win 16
Calendar for 28 teams (the two best third parties are classified)
Group A
| 1A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Norge
| 2A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Colombia
| 3A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Nicaragua
| 4A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Jamaica
week 4 | : | Norge - Colombia
week 4 | : | Nicaragua - Jamaica
week 5 | : | Nicaragua - Norge
week 5 | : | Colombia - Jamaica
week 6 | : | Colombia - Nicaragua
week 6 | : | Jamaica - Norge
Group B
| 1B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Lietuva
| 2B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Malaysia
| 3B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Kypros
| 4B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Singapore
week 4 | : | Lietuva - Malaysia
week 4 | : | Kypros - Singapore
week 5 | : | Kypros - Lietuva
week 5 | : | Malaysia - Singapore
week 6 | : | Malaysia - Kypros
week 6 | : | Singapore - Lietuva
Group C
| 1C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | México
| 2C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Sverige
| 3C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Ireland
| 4C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Daehan Minguk
week 4 | : | México - Sverige
week 4 | : | Ireland - Daehan Minguk
week 5 | : | Ireland - México
week 5 | : | Sverige - Daehan Minguk
week 6 | : | Sverige - Ireland
week 6 | : | Daehan Minguk - México
Group D
| 1D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Latvija
| 2D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Australia
| 3D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Rossiya
| 4D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Iran
week 4 | : | Latvija - Australia
week 4 | : | Rossiya - Iran
week 5 | : | Rossiya - Latvija
week 5 | : | Australia - Iran
week 6 | : | Australia - Rossiya
week 6 | : | Iran - Latvija
Group E
| 1E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | España
| 2E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Ecuador
| 3E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Perú
| 4E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Nigeria
week 4 | : | España - Ecuador
week 4 | : | Perú- Nigeria
week 5 | : | Perú - España
week 5 | : | Ecuador - Nigeria
week 6 | : | Ecuador - Perú
week 6 | : | Nigeria - España
Group F
| 1F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Scotland
| 2F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Pilipinas
| 3F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | India
| 4F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Misr
week 4 | : | Scotland - Pilipinas
week 4 | : | India - Misr
week 5 | : | India - Scotland
week 5 | : | Pilipinas - Misr
week 6 | : | Pilipinas - India
week 6 | : | Misr - Scotland
Group G
| 1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Österreich
| 2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Slovenija
| 3G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | U.A.E.
| 4G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Prathet Thai
week 4 | : | Österreich - Slovenija
week 4 | : | U.A.E. - Prathet Thai
week 5 | : | U.A.E. - Österreich
week 5 | : | Slovenija - Prathet Thai
week 6 | : | Slovenija - U.A.E.
week 6 | : | Prathet Thai - Österreich
1 Y 2 CLLASIFFIED TO 1/8
| 1H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 2H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 3H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 4H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 5H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 6H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 7H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
week 7 - 1/8
| 1 | : | Team 1A - Team 2H
| 2 | : | Team 1B - Team 2G
| 3 | : | Team 1C - Team 2F
| 4 | : | Team 1D - Team 2E
| 5 | : | Team 2D - Team 1E
| 6 | : | Team 2C - Team 1F
| 7 | : | Team 2B - Team 1G
| 8 | : | Team 2A - Team 1H
week 8 - 1/4
| 10 | : | WIN 1 - WIN 2
| 11 | : | WIN 3 - WIN 4
| 12 | : | WIN 5 - WIN 6
| 13 | : | WIN 7 - WIN 8
week 9 - Semifinal
| 14 | : | WIN 10 - WIN 11
| 15 | : | WIN 12 - WIN 13
week 10 - Final
| 16 | : | WIN 14 - WIN 15
week 10 - 3 clasified
| 17 | : | 14 - 15
Champion
| Win 16
(edited)
Calendar for 28 teams (the two best third parties are classified)
Group A
| 1A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Norge
| 2A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Colombia
| 3A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Nicaragua
| 4A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Jamaica
week 4 | : | Norge - Colombia
week 4 | : | Nicaragua - Jamaica
week 5 | : | Nicaragua - Norge
week 5 | : | Colombia - Jamaica
week 6 | : | Colombia - Nicaragua
week 6 | : | Jamaica - Norge
Group B
| 1B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Lietuva
| 2B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Malaysia
| 3B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Kypros
| 4B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Singapore
week 4 | : | Lietuva - Malaysia
week 4 | : | Kypros - Singapore
week 5 | : | Kypros - Lietuva
week 5 | : | Malaysia - Singapore
week 6 | : | Malaysia - Kypros
week 6 | : | Singapore - Lietuva
Group C
| 1C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | México
| 2C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Sverige
| 3C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Ireland
| 4C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Daehan Minguk
week 4 | : | México - Sverige
week 4 | : | Ireland - Daehan Minguk
week 5 | : | Ireland - México
week 5 | : | Sverige - Daehan Minguk
week 6 | : | Sverige - Ireland
week 6 | : | Daehan Minguk - México
Group D
| 1D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Latvija
| 2D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Australia
| 3D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Rossiya
| 4D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Iran
week 4 | : | Latvija - Australia
week 4 | : | Rossiya - Iran
week 5 | : | Rossiya - Latvija
week 5 | : | Australia - Iran
week 6 | : | Australia - Rossiya
week 6 | : | Iran - Latvija
Group E
| 1E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | España
| 2E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Ecuador
| 3E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Perú
| 4E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Nigeria
week 4 | : | España(sent) - Ecuador
week 4 | : | Perú- Nigeria
week 5 | : | Perú - España
week 5 | : | Ecuador - Nigeria
week 6 | : | Ecuador - Perú
week 6 | : | Nigeria - España
Group F
| 1F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Scotland
| 2F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Pilipinas
| 3F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | India
| 4F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Misr
week 4 | : | Scotland - Pilipinas
week 4 | : | India - Misr
week 5 | : | India - Scotland
week 5 | : | Pilipinas - Misr
week 6 | : | Pilipinas - India
week 6 | : | Misr - Scotland
Group G
| 1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Österreich
| 2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Slovenija
| 3G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | U.A.E.
| 4G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Prathet Thai
week 4 | : | Österreich - Slovenija
week 4 | : | U.A.E. - Prathet Thai
week 5 | : | U.A.E. - Österreich
week 5 | : | Slovenija - Prathet Thai
week 6 | : | Slovenija - U.A.E.
week 6 | : | Prathet Thai - Österreich
1 Y 2 CLLASIFFIED TO 1/8
| 1H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 2H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 3H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 4H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 5H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 6H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
| 7H | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Team
week 7 - 1/8
| 1 | : | Team 1A - Team 2H
| 2 | : | Team 1B - Team 2G
| 3 | : | Team 1C - Team 2F
| 4 | : | Team 1D - Team 2E
| 5 | : | Team 2D - Team 1E
| 6 | : | Team 2C - Team 1F
| 7 | : | Team 2B - Team 1G
| 8 | : | Team 2A - Team 1H
week 8 - 1/4
| 10 | : | WIN 1 - WIN 2
| 11 | : | WIN 3 - WIN 4
| 12 | : | WIN 5 - WIN 6
| 13 | : | WIN 7 - WIN 8
week 9 - Semifinal
| 14 | : | WIN 10 - WIN 11
| 15 | : | WIN 12 - WIN 13
week 10 - Final
| 16 | : | WIN 14 - WIN 15
week 10 - 3 clasified
| 17 | : | 14 - 15
Champion
| Win 16
(edited)
(edited)