Subpage under development, new version coming soon!
Subject: XVI.MEGYE BAJNOKSÁG
Tessék gyorsan kiesni a kupából mindenkinek. :))Kezdjünk már .
SZABÁLYZAT
A játék lényege,hogy a mérkőzéseket úgyanúgy kell lekötni mintha barátságos mecset kötnél le,azzal a különbséggel,hogy itt a fórumon lesz kiírva ki kivel játszik,melyik pályán,hogy kell lekötni -kupaszabállyal vagy normál szabállyal!
Csoport mérkőzések
- 18 csapat indul
- a csapatok 3db 4 fős és 2db 3 fős csoportba kerülnek
- minden csoportban 6 mérkőzés lesz,tehát van visszavágó
- a 2db 3 fős csoport egymás ellen is harcolni fog, mivel ez a két csoport páratlan, így az a két csapat aki éppen ellenfél nélkül van az adott fordulóban a csoportjában, a másik csoport ellenfél nélküli csapatával játszik, de úgyanúgy beleszámít a bajnokságba!
- a 3db 4 fős csoportból az első két csapat, a 2db 3 fős csoportból viszont csak a két első helyezett jut a legjobb 8 közé!
- a csoportok kiesőinek véget ér a szezon, nincs helyosztó!
A pontrendszer úgyanaz mint az igazi labdarúgásban (győzelem 3 pont,döntetlen 1 pont,vereség 0p)
Pontegyenlőség esetén,a továbbjutás a következő(csoporton belül), ez minden helyezés eldöntésében számít
1.egymás elleni meccs
2.a csoportban a gólkülönbség
3.a csoportban a több lőtt gól
4.a sokker ranglistán elfoglalt előkelőbb helyezés
Nagyon fontos,hogy a csoportmecseket NORMÁL SZABÁLLYAL KELL LEKÖTNI, akit először írok az játszik hazai pályán!
SZABÁLY A KIHÍVÁSOKNÁL
-annak kell kihívni az ellenfelét aki hazai pályán játszik az aktuális fordulóban
(ha a vendég csapat hívja ki ellenfelét az se gond,de akkor figyeljen a stadion kiválasztásánál)
AKI MINDEN HÉT HÉTFŐ ESTE 22.00 ÓRÁIG NEM FOGADJA EL A KIHÍVÁST A MÁSIK CSAPAT AUTOMATIKUSAN MEGKAPJA A 3 PONTOT 3-0-ÁS GÓLARÁNNYAL ÉS A VÉTKES CSAPATTÓL 3 PONT LEVONÁS LESZ!!
Ha egyik csapat sem jelezz nekem, hétfő este 22.00 óráig, akkor egyik csapat sem kap pontot az adott fordulóban, és ezt szigorúan be fogom tartani!!!
Kivétel:
Ha az ellenfeled még MK résztvevő, akkor 0:0-ás meccsel és 1-1 ponttal gazdagodtok.
***************************************************************
EGYENES KIESÉSES SZAKASZ
Amikor lementek a csoportküzdelmek és kiderült melyik az a 8 csapat aki továbbjutott,kezdetét veszi az egyenes kieséses szakasz!
Szabályzat
-a 3 csoport második és a két 3 fős csoport első közül a rosszabbik hazai pályán játszik!
-nincs visszavágó,tehát egy mecsen dől el a továbbjutás
-FONTOS ITT MÁR KUPASZABÁLLYAL KELL LEKÖTNI A MECSEKET,hisz döntetlen nem lehet!
-ha valamelyik párosítás nem kupaszabállyal lesz lekötve a továbbjutás a következő szerint dől el : átlagértékelés nagyobb %-a,több kapuralövés,aktuális sokker ranglista helyezés
-ha valamelyik csapat HÉTFŐ ESTE 22.00 ÓRÁIG nem fogadja el a kihívást,a másik csapat jut tovább, 3-0-ás gólaránnyal!!
A MEGYE BAJNOKSÁG GYŐZTESÉNEK JUTALMA :
Elmondhatja magáról, hogy-e rangos kupát megnyerte! :)
Eddigi Bajnokok :
Bundy FC***(bundy80) 3x-os bajnok, 2x-es szuperkupa győztes
Evil Angels FC*(sodom13) 1x-es bajnok
Sasfiókák FC*(csuka) 1x-es bajnok
Vuma Sport Egyesület*(rychard) 1x-es bajnok
Ferencvárosi TC*(kalor) 1x-es bajnok
A pálya ördögei*(David Moyes) 1x-es bajnok
Hatos SC***(csucsu) 3x-os bajnok
Wonderful Super Team* (enzse) 1x-es bajnok
DR. CSONT FC*(fuzeseri80) 1x-es bajnok
Doki SC*(OFC) 1x-es bajnok
Wild Hogs*(rohamkacsa) 1x-es bajnok
Sok sikert és jó játékot kívánok majd!
(edited)
A játék lényege,hogy a mérkőzéseket úgyanúgy kell lekötni mintha barátságos mecset kötnél le,azzal a különbséggel,hogy itt a fórumon lesz kiírva ki kivel játszik,melyik pályán,hogy kell lekötni -kupaszabállyal vagy normál szabállyal!
Csoport mérkőzések
- 18 csapat indul
- a csapatok 3db 4 fős és 2db 3 fős csoportba kerülnek
- minden csoportban 6 mérkőzés lesz,tehát van visszavágó
- a 2db 3 fős csoport egymás ellen is harcolni fog, mivel ez a két csoport páratlan, így az a két csapat aki éppen ellenfél nélkül van az adott fordulóban a csoportjában, a másik csoport ellenfél nélküli csapatával játszik, de úgyanúgy beleszámít a bajnokságba!
- a 3db 4 fős csoportból az első két csapat, a 2db 3 fős csoportból viszont csak a két első helyezett jut a legjobb 8 közé!
- a csoportok kiesőinek véget ér a szezon, nincs helyosztó!
A pontrendszer úgyanaz mint az igazi labdarúgásban (győzelem 3 pont,döntetlen 1 pont,vereség 0p)
Pontegyenlőség esetén,a továbbjutás a következő(csoporton belül), ez minden helyezés eldöntésében számít
1.egymás elleni meccs
2.a csoportban a gólkülönbség
3.a csoportban a több lőtt gól
4.a sokker ranglistán elfoglalt előkelőbb helyezés
Nagyon fontos,hogy a csoportmecseket NORMÁL SZABÁLLYAL KELL LEKÖTNI, akit először írok az játszik hazai pályán!
SZABÁLY A KIHÍVÁSOKNÁL
-annak kell kihívni az ellenfelét aki hazai pályán játszik az aktuális fordulóban
(ha a vendég csapat hívja ki ellenfelét az se gond,de akkor figyeljen a stadion kiválasztásánál)
AKI MINDEN HÉT HÉTFŐ ESTE 22.00 ÓRÁIG NEM FOGADJA EL A KIHÍVÁST A MÁSIK CSAPAT AUTOMATIKUSAN MEGKAPJA A 3 PONTOT 3-0-ÁS GÓLARÁNNYAL ÉS A VÉTKES CSAPATTÓL 3 PONT LEVONÁS LESZ!!
Ha egyik csapat sem jelezz nekem, hétfő este 22.00 óráig, akkor egyik csapat sem kap pontot az adott fordulóban, és ezt szigorúan be fogom tartani!!!
Kivétel:
Ha az ellenfeled még MK résztvevő, akkor 0:0-ás meccsel és 1-1 ponttal gazdagodtok.
***************************************************************
EGYENES KIESÉSES SZAKASZ
Amikor lementek a csoportküzdelmek és kiderült melyik az a 8 csapat aki továbbjutott,kezdetét veszi az egyenes kieséses szakasz!
Szabályzat
-a 3 csoport második és a két 3 fős csoport első közül a rosszabbik hazai pályán játszik!
-nincs visszavágó,tehát egy mecsen dől el a továbbjutás
-FONTOS ITT MÁR KUPASZABÁLLYAL KELL LEKÖTNI A MECSEKET,hisz döntetlen nem lehet!
-ha valamelyik párosítás nem kupaszabállyal lesz lekötve a továbbjutás a következő szerint dől el : átlagértékelés nagyobb %-a,több kapuralövés,aktuális sokker ranglista helyezés
-ha valamelyik csapat HÉTFŐ ESTE 22.00 ÓRÁIG nem fogadja el a kihívást,a másik csapat jut tovább, 3-0-ás gólaránnyal!!
A MEGYE BAJNOKSÁG GYŐZTESÉNEK JUTALMA :
Elmondhatja magáról, hogy-e rangos kupát megnyerte! :)
Eddigi Bajnokok :
Bundy FC***(bundy80) 3x-os bajnok, 2x-es szuperkupa győztes
Evil Angels FC*(sodom13) 1x-es bajnok
Sasfiókák FC*(csuka) 1x-es bajnok
Vuma Sport Egyesület*(rychard) 1x-es bajnok
Ferencvárosi TC*(kalor) 1x-es bajnok
A pálya ördögei*(David Moyes) 1x-es bajnok
Hatos SC***(csucsu) 3x-os bajnok
Wonderful Super Team* (enzse) 1x-es bajnok
DR. CSONT FC*(fuzeseri80) 1x-es bajnok
Doki SC*(OFC) 1x-es bajnok
Wild Hogs*(rohamkacsa) 1x-es bajnok
Sok sikert és jó játékot kívánok majd!
(edited)
CSOPORTBEOSZTÁS folyamatban...
A csoport 4/2
B csoport 4/4
C csoport 4/3
D csoport 4/4
E csoport 4/3
(edited)
A csoport 4/2
B csoport 4/4
C csoport 4/3
D csoport 4/4
E csoport 4/3
(edited)
Jövő héten csütörtöktől kell majd kihívni az ellenfeleket és az első forduló május 2.-a szerda!
Szeretném kérdezni hogy mikor lesz meg a csoportok leosztása?
akkor jövő hétre ne kössön le meccset senki,várjuk meg a hétvégi csoport beosztásokat!!!!
CSOPORTBEOSZTÁS
A csoport
Feltámadás F.C. (pabloaimar21)
Skrut FC (cselza)
Hungarian Black Army (van Garvaist)
Kupabányász (mastinaro)
B csoport
A pálya ördögei* (Roberto Martinez)
Óbudai Légió FC (Novi98)
Dabas Stars (mixi)
Jorjo FC (Jorjo24)
C csoport
Hatos SC*** (csucsu)
Orosháza FC* (OFC)
Sasfiókák FC* (antipapa)
D csoport
Rákóczi FC (puffi5)
Becskereki Gulya (latzso)
Wonderful Super Team* (enzse)
Dávid Vanessza FC (Albert Flórián)
E csoport
Evil Angels FC* (sodom13)
Csak a vereség SK (ricse)
Ferencvárosi TC* (kalor)
A két 3 fős csoport keresztbe játszik egymással!
(edited)
A csoport
Feltámadás F.C. (pabloaimar21)
Skrut FC (cselza)
Hungarian Black Army (van Garvaist)
Kupabányász (mastinaro)
B csoport
A pálya ördögei* (Roberto Martinez)
Óbudai Légió FC (Novi98)
Dabas Stars (mixi)
Jorjo FC (Jorjo24)
C csoport
Hatos SC*** (csucsu)
Orosháza FC* (OFC)
Sasfiókák FC* (antipapa)
D csoport
Rákóczi FC (puffi5)
Becskereki Gulya (latzso)
Wonderful Super Team* (enzse)
Dávid Vanessza FC (Albert Flórián)
E csoport
Evil Angels FC* (sodom13)
Csak a vereség SK (ricse)
Ferencvárosi TC* (kalor)
A két 3 fős csoport keresztbe játszik egymással!
(edited)
1.forduló párosítások - normál szabállyal kell lekötni a meccseket!
A csoport
Feltámadás F.C - Skrut FC LEKÖTVE
Hungarian Black Army - Kupabányász LEKÖTVE
B csoport
A pálya ördögei - Óbudai Légió FC LEKÖTVE
Dabas Stars - Jorjo FC 0-3 mecs nélkül
C csoport
Orosháza - Sasfiókák FC LEKÖTVE
Hatos SC még Kupa résztvevő (1pont)
D csoport
Rákóczi FC - Becskereki Gulya LEKÖTVE
Wonderful Super Team - Dávid Vanessza FC LEKÖTVE
E csoport
Evil Angels FC - Csak a vereség SK LEKÖTVE
Ferencvárosi TC szabad hetes (1pont)
(edited)
A csoport
Feltámadás F.C - Skrut FC LEKÖTVE
Hungarian Black Army - Kupabányász LEKÖTVE
B csoport
A pálya ördögei - Óbudai Légió FC LEKÖTVE
Dabas Stars - Jorjo FC 0-3 mecs nélkül
C csoport
Orosháza - Sasfiókák FC LEKÖTVE
Hatos SC még Kupa résztvevő (1pont)
D csoport
Rákóczi FC - Becskereki Gulya LEKÖTVE
Wonderful Super Team - Dávid Vanessza FC LEKÖTVE
E csoport
Evil Angels FC - Csak a vereség SK LEKÖTVE
Ferencvárosi TC szabad hetes (1pont)
(edited)