Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文

SK Baťa Zlín [80732]

Owner: Bemann

Joined: 2011-07-27 Language: Čeština

Coach: Indonesia

Last matches:
Arcade SK Baťa Zlín -:- AC Sparta Praha s.r.o.

Friendly SK Baťa Zlín 4:0 FC Motáci

Ogarův Občasník

Bemannovo ohlédnutí za sezónou

2018-10-29 18:03Ahoj Bemanne, je tu konec sezóny a vy jste zvládli váš primární cíl – postup do II.Ligy. Jaké faktory podle tebe rozhodli o tom, že tým postoupil na poslední chvíly do II.Ligy. Byl to hlavní cíl družstva pro tuto sezónu??

Úvodem zdravím všechny Zlíňáky a Baťovce!
Těch faktorů bylo víc. Nikdy to není o jedné věci, nebo jednom vydařeném zápase. Tabulka byla letos velice vyrovnaná a naštěstí týmy kolem nás, nezastihl závěr sezóny v lepší formě. Než jsme měli my! Šance na postup se zrodila, až v posledním kole. Kdy se nám podařilo vyhrát 5:1 na hřišti FC Bohutín a zárověň v tu chvíli vedoucí tým Who Cares? naší ligy, prohrál v na 1.FC Slovácku 3:2. To byl ten hlavní zlom. Hrát až do konce a nakonec to vyšlo o jeden bod.

Ale nepostoupili jste přímo do II.Ligy. Jak by jste hodnotil baráž?

Každopádně chybu musíme hledat hlavně u sebe! Nedokázali jsme podávat koncentrované a hlavně stabilní výkony v každém zápase. A tím pádem přišli zbytečné ztráty, ale klíčové zápasy jsme potom odehráli více, než dobře. Sice jsme si nazajistili přímý postup, alespoň jsme si zajistili zápas o II.Ligu s FC Carmen Lukavice. A ten jsme odehráli skvěle. Nemám žádnou výtku k hráčům. A i když jsme třicet minut dohrávali o deseti, tak jsme ho zvládli 8:1!

A co Český Pohár? V něm jste vypadli, už ve třetím kole s Poslední FC Batelov po prohře 2:1. Co vy na to?

Co se týče poháru, tak to byl sekundární cíl a byl to postup do čtvrtfinále. Odpovědnost jde jednoznačně za mnou, jako za trenérem. Jsem přesvědčen, že jsme to mohli dotáhnout do čtvrtfinále, pokud bych sestavu lépe postavil a stahoval to více na klíčové hráče. Nevadí, postup v lize nám to vynahradil.

Minule jste říkal, že nehodláte posilovat, ale přesto přišli dva hráč za nemalé peníze. Proč?

Moje filozofie je trochu jiná. Nejde mi primárně o krátkodobý úspěch. Investuji čas a prostor širšímu kádru a věřím, že se díky tomu zvedne více hráčů a ve finále budeme schopni hrát kvalitnější zápasy ve větším počtu hráčů. V neposlední řadě nás na konci sezóny nerozhodí výpadek formy, či zranění klíčového hráče! Myslím, že se ta investice vyplatila.

Co Vaši nový soupeři v lize? Budete se na někoho speciálně připravovat?

Na každý zápas je potřeba se pořádně připravit. Ať už zhlédnout video ze zápasů, skauting hráčů, nebo předzápasové taktiky. Žádný zápas si kluci nemůžou dovolit, jen tak odchodit. Ligy II.03 je velice kvalitní a body se budou sbírat velice těžko! Takže všechny zápasy budou mít patřičné grády.

Jak si spokojený s našimi hráči – třeba s Fermínem Berdejem a Denisem Vyčíhalem?

Jsem maximálně spokojen s jejich přístupem k tréninkům a jejich přípravě i mimo společné trejny! Mimo jiné jsou spolu na pokoji. Z osobní zkušenosti vím, jak je těžké se prosadit v cizině. Jste na vše sami a okolí vás mnohem více sleduje a srovnává. Navíc těch věcí na které se musíte adaptovat, je hodně i mimo plac a tak to vyžaduje pevnou vůli a trpělivost. Nicméně vnímám jejich progres. Oba se výrazně posunuli. Vidím v nich velký potenciál. Fermín jde ku předu k národnímu týmu Španělska a Denis si to nalajnoval do U21 České republiky. Oba jsou velmi ambiciózní.

Závěrem bych ti rád poděkoval za tvůj čas při tvoření tohoto interview.

Já děkuji a přeji všem Zlíňákům a Baťovcům! A aby do příští sezóny vstoupili s ještě větší vervou a odhodláním posunout Klub, TÝM a hlavně sámi sebe zase o kus dál!!! Měj te se ;)
Tagy článku:
Česká republika
Liga II.03
Český Pohár
SK Baťa Zlín
Fc Bohutín
Who Cares?
1.FC Slovácko
Poslední FC Batelov
FC Carmen Lukavice
FC Carmen Lukavice - SK Baťa Zlín 1:8


Archive
Guestbook

ciao

jack73 2019-06-29

You are a good trainer.

Fehu 2019-04-15

Greeting from Romania and Good Luck in Sokker and Real Life

pindoc [del] 2013-01-24

entries: 5 | next

Invite friends and earn free Plus!
Number of users invited: 0

Events
Roman Jarda has been sold
2020-01-19 20:20:09
Tomo Rimanić has been bought
2020-01-18 17:04:34
Roman Jarda has been placed on a transfer list
2020-01-17 18:15:10
Nəcəf Diniyev has been sold
2020-01-17 17:17:38
Junior Roman Jarda has signed a contract
2020-01-16 06:56:12