Subpage under development, new version coming soon!
Subject: »Jeugdspelers min. 31 pnt
Ik zal het er maar niet bij zeggen (het talent).
(edited)
(edited)
Dan niet vermelden ;)
Voor deze speler ga je echt een hoop geld vangen, ik neem tenminste aan dat je hem verkoopt.
Voor deze speler ga je echt een hoop geld vangen, ik neem tenminste aan dat je hem verkoopt.
en uiteraard zoals voorspeld is Mathot in Nederland gebleven , 7 mln heeft ie me gekost. Wel veel geld maar ik heb graag wat voor de nederlandse community over ;)
Dat vind ik wel overdreven veel geld voor een speler als dit.
true , maar het is de marktwerking , als er een bidwar komt dan ben je de lul :D
Ps. Kun je dit even doorgeven aan Randy? Dan kan hij hem in de database zetten.
dunno kasim ik denk zelf 2-2.5 mln maar de markt is gek op dit moment
Hoe groot is in zo'n geval als deze in SK de kans op een transferaanpassing dan?
niet het is gewoon een faire bidwar geweest tussen 2 poolse topteams en ik . Marktwerking dus
ja, in dat geval zal er zeker geen TPA aan te pas komen. Bij een eenmalige vroegtijdige bieding van 7M was die kans er misschien wel geweest.
(edited)
(edited)
Ik heb eerder begrepen dat alhoewel de kans kleiner is na een bidwar, een TPA desondanks kan worden opgelegd als de transferprijs te overdreven is. Dit ter informatie; alhoewel ik weinig kaas heb gegeten van het valueren van dit soort spelers lijkt me 7M nog niet zo idioot overdreven dat je rekening hoeft te houden met een TPA. (Al kan het nooit kwaad navraag te doen bij de plaatselijke admin.)
dat zou erg bijzonder zijn, zeker omdat er in dit geval 3 bieders zijn. Dan kun je bijna onmogelijk stellen dat de prijs niet marktconform is :)
Ik denk dat de mogelijkheid er is om te voorkomen dat men bidwars misbruikt om iemands kas te spekken. Maar goed, het fijne weet ik er uiteraard niet van. Alles wat ik weet is dat een bidwar geen garantie is dat je geen TPA krijgt. (Hetgeen in mijn ogen ook redelijk logisch lijkt.)