Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Giro D\'italia
Idd, beste renner op het vlakke van de ontsnapping, dus was wel te verwachten als hij er nog bij zat. Een opsteker voor Lotto-belisol!
Vandaag en morgen zijn mooie ritten :)
Zaterdag
Zondag
Zaterdag
Zondag
Ik ga het spijtig genoeg niet kunnen zien :) Ik verwacht geen geweldige aanvallen, waarschijnlijk gaan de favo's naar elkaar blijven kijken.
Die laatste klim van vandaag is 27km lang a 5%, dat wordt inderdaad Sylvester Szmyd op kop zetten en misschien wat mannen aan de achterkant van de groep verliezen, maar that's it.
Inderdaad het scenario dat ik verwacht. En dan zullen ondertussen wel een paar Pozzovivo's iets ondernemen.
Nieve, Rujano, Schleck, Gadret moeten wel alle kansen aangrijpen om tijd goed te maken, zeker gezien hun beperkte tijdrijderscapaciteiten.. En ik zie die Slagter vandaag opnieuw goed voor de dag komen.
Hopelijk kan De Gendt ook blijven volgen!
Hopelijk kan De Gendt ook blijven volgen!
De Gendt sowieso top-15. En van Schleck verwacht ik nooit dat hij gaat aanvallen :)
(edited)
(edited)
Ik hoop op wat meer vuurwerk als vorige jaren. Meestal wachten ze tot een van de laatste bergritten. Vndg en morgen zal het gwn in de laatste 2km alles op alles zetten, dat ben ik toch beu gezien.
Laatste 2 kilometer wel jammer genoeg weer bijna vlak (aan 1%). Maar het is slecht weer er zullen er hopelijk een paar een slechte dag hebben daardoor
Cunego heeft moeite om te volgen, die is ook jaar per jaar achteruit aan het gaan..
Toch wel verrassende ontwikkeling, Rujano heeft er zin in blijkbaar :)
Schleck en Pozzovivo zaten al ver achterin in geloof ik, mattn is na vandaag blijer denk ik :P
Schleck en Pozzovivo zaten al ver achterin in geloof ik, mattn is na vandaag blijer denk ik :P
Cunego daalt wel vele beter! Afdaling vind ik ook nog tof om te zien :)
Bruseghin :o , ik dacht dak die nie meer ging zien in de giro wth