Subpage under development, new version coming soon!
Subject: сезон
Опонента ти има нападатели снайперисти и през повечето време е тъпкал тревата в твойта част на градината ;) Бил е и в "Б" група. Ранкинга ти е доста нисък и затова жребият за купата е бил тежък за теб.
мда аз не отричам класата на противника ма да е по реално едно 7-0 е досатъчно
(edited)
(edited)
с 3ма в защита от които само един централен се очудвам как не те е опукал с повече. Погледни coyote от моята бивша В.ФГ.02 група как играе срещу по-добрите отбори та камо ли срещу бивш Б групаджия и то от солидните със силно нападение.
незнам аз ли нещо не схващатм но играя с 5 в защита и 3ма централни сега ги посъбрах малко верно 2та бека бяха малко встрани. единиа централен много бавен и се покрива засадите но ще го сменяме . днеска ще е пейка
мда сегеа видях няколко резултата от сорта на 0:34 тва хич не ми харесва май ще се концентрираме в добрия стар хаттрик
Ne zabrawqj che i w Hattrick e imalo podobni rezultati, no s wremeto sa izchisteni. A "Dobriq" nqma nishto obshto s Hattrick a samo "Stariq" :). A i kato se zamislq nachaloto v sokker e po-lesno otkolkoto v Hattrick.
Има хора които не разбират играта и слагат за вратар играч със защита или без пазене. На последния бараж на един приятел опонента му излезе без вратар :) Дай сега заради резултата да спрем да играем sokker мухахахахахахаа :)
Прочети правилата по които се играе Купа България и защо ти се случи това. Не търси кусур на играта, тя е почти перфектна.
Към средата на сезона можеш да си намериш играчи със 9 скорост и умения 8-9ки почти без пари.
Hattrick идва тук, не обратно ;)
(edited)
Прочети правилата по които се играе Купа България и защо ти се случи това. Не търси кусур на играта, тя е почти перфектна.
Към средата на сезона можеш да си намериш играчи със 9 скорост и умения 8-9ки почти без пари.
Hattrick идва тук, не обратно ;)
(edited)
:) хе кимони още не съм ти простил за ХТ :) споко естествено че няма отказване като сме се хванали ще цъкаме един или няколкоко разгрома няма да ни откажат определено играта е по интересна от ХТ но целта на темата ми не е тва да конфронтирам ХТ фенове , още се чудя как да бутна схемта тая седмица пак не ми хареса някой предположения, ув ги редя ш линия а се някой главанак бяга назаде :(
да си кажа мойто скромно мнение. Като гледам играеш с 2 защитника и 3 опорни халфове което се видя че и при Стоичков не бачка. Или си дръпни 2 бекове по назада или направи 3 защитници и 2 опорни което си е идеално за Г група.
незнам но има някъкав бъг и на схемата ми показва съвсем различно от това което е самта схема когато едитвам. по време на мача играчите се придървжат към тва което съм задал но не е съвсем точно тва може да се шиди ако си +. като цяло идеята ми е с 3ма централни защитници в линия 2 бека който се прибират към централната защтита
иначе не изповядвам защитен футбол но сега тренирам защита та стойчков няма общто с моята измислена тактика :)
иначе не изповядвам защитен футбол но сега тренирам защита та стойчков няма общто с моята измислена тактика :)
Аз пък като избера някоя схема натискам запиши и ми пише ,че неможе да се запише :@
В полето направи тактика базирана на избери някоя от готовите горе вляво,след това в долното поле име дай някакво название и натисни направи,след това можеш да променяш полoжението на всеки играч на каквато си искаш позиция и винаги давай save долу под зеленото поле с играчите,за да запазиш промените които си направил;)
(edited)
(edited)
Само да добавя-позицията на играчите и топката трябва да бъдат запаметени за всяко поле където е преместена топката и играчите(работа за около 2 часа).Това са така наречените "указания"
ами ако имаш 10 броя тактики няма как да направиш нова