Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: [NT - Friendly] Belgia - Romania

2010-05-01 19:29:49
nu stiu despre ce vb,legat de zizitop ;)
si daca zici ca a gresit cu ceva,atunci cu siguranta data viitoare nu va mai gresi ;)

eu doar spun ceea ce vad in meciuri,iar daca asta nu e pe placul selectionerului sau a altora e problema lor.

vis-a-vis de comentariile lui silverone...prostia nu o comentez!
2010-05-01 19:33:38
cred ca despre asta e vorba:

zizitop către Headhunterz
V-AM TOT ZIS DE SEZOANE INTREGI CA MAGIUN ALA ESTE PRASTIE DESI ARE SKILURI EXTRAORDINARE. Imi pare rau ca nu l-am pus pe lista neagra in baza de date :)

vad ca si tu ca si 10nutz insistati cu el. Ai mare grija cu el naughty ca te va vinde:)
2010-05-01 19:52:47
Nu cred ca despre asta e vorba ;)
2010-05-01 21:50:57
e greu sa comentezi tu cu un neuron si ala ofilit, tu te legi de nedeschiderea din timp a unor topicuri. Se pare ca unii de prin mahala iubesc topicurile deschise din timp ;))

2010-05-01 21:55:43
multumesc ca ai postat ceva sa schimbi subiectul

andrei nu inteleg de ce tot ma bagati in subiectul alegerilor pierdute. Eu am avut un vot si l-am dat lui doggy. Insa s-a vazut ca votul meu chiar nu face cat 200 de voturi

cat despre meci pot spune 2 concluzii:
1 - insistenta selectionerilor in titularizarea lui ciubotariu (sunt convins ca au un talent ascuns in ce priveste skilul de ratangii:)
2 - apararea la aruncarile de la margine este in continuare defectuoasa si credeti-ma ca exista solutii bune pt anihilare.

In rest un meci frumusel, cu ingeniozitati dragute. Sa nu uitam totusi ca a fost un amical in care naughty, sunt convins, ca a testat

pt naughty am 2 sfaturi: atentie mare la aruncarile de la margine (vezi meciul lui aaalin din CL in care a primit 2 goluri pe astfel de faze) si Atentie la selectie pt meciurile importante
2010-05-01 22:13:29
hai ciao si sa te pup...rece ;)
2010-05-02 04:46:53
1. ce cunoscuta mi-e tactica asta... de cand n-ai mai folosit-o? :D
2. daca-l mai joci pe ciubota, te rup ;)

2010-05-02 08:19:30
In acest Top Team tournament loczenty a pus scorul de 2-2 intre romania si belgia ceea ce mi se pare normal
2010-05-02 11:48:15
1. nu cred ca inteleg
2. pentru meciul de ieri, in conditiile in care jucam doar cu un atacant, era cel mai bun pe pozitia respectiva