Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Edzőink

2022-09-20 08:13:37
Majd mostantól én is varázslatosra állítok mindent, eddig kettőt brilliánsra, a többit varázslatosra állítottam toborzásnál.
2022-10-18 12:30:31
Ma 8.sorsolásra:


Miklós Somló, kor: 62
fizetés: 11 555 000 Ft
klub: Hullámfarkasok, ország: Magyarország,
mennyei [16] edző

edzéshatékonyság:
varázslatos [15] erőnlét mennyei [16] védés
varázslatos [15] gyorsaság mennyei [16] védekezés
mennyei [16] technika mennyei [16] irányítás
mennyei [16] átadás mennyei [16] gólszerzés


Mostmár 3 mennyei edzőm van. Ezzel megvan a 3 mennyei segédem. Mivel a vezetőedzőmnek a kapus skill kivételével mindene mennyei, őt nem is tervezem leváltani. Majd idővel talán toborzok egy mennyei edzőt az ificsapat élére is.
2022-10-18 14:08:23
Gratulálok! Milyen beállításokkal jött?
2022-10-18 17:38:03
grat, nekem 0 van, pedig tuti elment már erre vagy 7-900M :D
2022-10-18 18:38:27
Mielőtt belementek a sok pénzes edzőtoborzási kiadásokba figyelmetekbe ajánlom az áttekintés és legalul a tréningnél Report dataial részt. Itt mutatja pontosan az edzőket és nekik a részértékét is százalékban.
Mivel mostanában sokat beszéltünk az edzőkről jobban megnéztem ezt a részt.
És az az igazság, hogy számolja az edzők részértékét is. Kevesebb százalékot kapok a segédedzésnél ha 2 mennyei és egy gyenge varázslatos edző a segédem, mint amikor
1 mennyei és 2 nagyon erős varázslatos edző van beállítva.

Nincs értelme feltétlenül a mennyei edző keresésének ha esetleg kapsz egy szuper varázslatos edzőt.

Alacsonyabb varázslatos edző 8.7 millió fizetéssel az ifi suliban 87%os
Magas varázslatos edzőm 10.7 milliós fizetéssel 91%os.
A gyengébb mennyei edzőm 92%os
Az erősebb mennyei edzőm 93%os.

Amit még ebből lelehet vonni, hogy az is hibás hozzáállâs hogy pl varázslatos edzőt alacsony fizetéssel keresünk, és sok pénzt kiadunk érte mert hogy az jobban megéri. Szinte semmivel sem jobb mint egy magas brillians edző.

Nézzétek meg ezt a részt és váltogassátok az edzőket és látni fogjátok mi a legoptimalisabb.

Sajnálom hogy épp múlthéten küldtem el a majd 11 milliós fizetésű varázslatos edzőmet mert vettem egy alacsony fizetésű másikat.
(edited)
2022-10-18 20:11:37
A szabályzat szerint a segédedzők általános edzői képességszintje számít elsődlegesen, tehát ez alapján nem lehetne igaz az, amit írsz. De mivel nem minden egyes képletet, számot ismerünk a játékban - hiszen pont ez volt mindig is a célja a fejlesztőknek, hogy több legyen a bizonytalansági tényező és legyen mire a játékosoknak is rájönniük vagy olyan beszédtéma, amiben sosem lehetnek 100%-ig biztosak -, emiatt simán lehet, hogy mégis igazad van. :D

Én is a minap vettem (igazoltam a piacról) egy igen alacsony fizetésű varázslatos edzőt segédnek, úgyhogy én a szabályzat szerinti teóriában szeretnék hinni. :D

Egyébként azt is érdemes számításba venni, hogy a védés képességnél nagyon nagy fizetésbeli különbségek vannak az egyes szintek között, s gyanítom, hogy egy-két skillponttal magasabb védés az ilyen %-os értékeknél is megmutatkozik az edzéshatékonyságban. No és akkor a töredékértékek még ehhez jönnek hozzá (minden képességnél), tehát igazából azonos védési edzésképességű trénereknél lehet talán csak érdemben vizsgálni, hogy miért lehet a fizetésben különbség, és azoknál lenne érdemes ezt a %-ot megnézni.
Úgyhogy én továbbra sem vagyok meggyőzve, hogy hibás az a teória, hogy a "kis fizetésű" vari segédedzői gárda kevésbé jó, mint a magas fizetésű brili gárda.
2022-10-18 21:23:54
A szabályzat szerint a segédedzők általános edzői képességszintje számít. Viszont mi csak az egészszámokat látjuk, de a töredék is beleszámit az edzők általános képességébe. Pl :15.7+15.1+15.9
Értem én, hogy inkább ebbe a tudatba akarsz maradni :)(ha már vettél olcsó edzőt) :)
de ez most nem az én gondolatom volt. Hanem a fejlesztők által megadott értékek. Amit azért adtak meg, hogy ezzel is segítsék a játékosokat a jó döntésben. Legalább is ezt írták a fejlesztési naplóba. Így ez a "teória" csak akkor nem igaz, ha a fejlesztők szándékosan félre akarnak vezetni minket az általuk megadott számokkal . Ha nem akarnak átverni, akkor viszont nem mindegy, hogy milyen varázslatos edződ van a segédedző poszton. És a védés magassága éppen az általános értékeket javítja fel, amiről a szabályzat ír.
De tényleg mindenki saját maga nézze meg, hogy neki mit mutatnak a számok.
Beteszek egy képet, remélem nem túl nagy.
2022-10-18 22:15:46
Úgy látom, hogy a hozzászólásom második fele nem ment át, vagy nem volt jól érthető esetleg. A segédedzőknél megadott %-os értékre gondoltam. Itt egy számot kàtunk, ami valószínűleg a 3 segédedző átlaga. Valószínűsítem, hogy a magasabb védésű edzőknek magasabb lesz a %-os értéke (ahogy a magasabb fizetés is kísérőjelenség a mennyei védésnél), de ettől mêg a többi képesség esetében a töredékértékek nem feltétlenül magasabbak, mint egy alacsonyabb védésű és így valamivel kisebb fizetésű edző esetében.

Remélem így érthetőbb és más is lát majd benne logikát. :)
2022-10-19 08:53:23
Azthiszem kezdem érteni a második felét :)
Tudod, hogy értetlen vagyok :)))))
Szóval arra gondolsz, úgy kevesebb fizetésű edző hogy magasabb egyéb skill érték de alacsonyabb védés? Hogy igy az átlag magasabban lesz de kevesebb fizetéssel?
2022-10-19 11:47:10
Igen.
2022-10-19 11:51:26
Miután elköltöttem vagy 300 millát mennyei edző toborzására,
(minek eredményeként lett két magyar vari segédedzőm, a korábbi külföldi vari segédeknél magasabb fizetésért cserébe, de persze mennyei edzőm továbbra sincs a toborzásból)
tegnap második alkalomra sikerült egy alacsony fizetésű és fiatal magyar VARI segédedzőt bevonzani:

Gergő Hatossy, kor: 37
fizetés: 7 435 000 Ft
klub: Granturismo, ország: Magyarország,
varázslatos [15] edző

edzéshatékonyság:
varázslatos [15] erőnlét kiváló [12] védés
varázslatos [15] gyorsaság mennyei [16] védekezés
mennyei [16] technika kiváló [12] irányítás
mennyei [16] átadás mennyei [16] gólszerzés

Ez is valami, de még mindig nem az igazi... :)
2022-10-19 18:29:55
Úgy jött, hogy minden értéket varázslatosra állítottam.

Korábbi két edzőmnél, akik szintén mennyeiek, náluk az erőnlétet és a védést brilliánsra állítottam.

Azt még hozzáteszem, miután meglett a két mennyei edzőm, azóta heti szinten 2-3 npaonként 2-3-at sorsoltam, kb. úgy 3 hete viszont teljesen leálltam, s most 7-8 sorsolásra kb. jött.
2022-10-26 18:29:57
Akit érdekel, esetleg 3 mennyei edző is piacon egyenlőre még elég jó áron.
2022-10-27 01:41:02
Nemcsoda, hogy olcsó, ha nem lát. Vakis Chrysomallis.:-)
(edited)
2022-11-05 19:01:32
2 varázslatos edzőt toboroztam a segédedzői gárdába.
9.7M és 8,1 M fizetésűt tartottam meg.
Kicsit zavart hogy 150M költöttem a toborzásra....(plussz kb 13M végkielégítésekre) ez általában ennyi vagy cumiztam?
2022-11-05 19:15:21
Szerintem ennyi, max nagyobb szerencsével kevesebb - erre is volt már példa, de mondjuk pont nem nálam. Úgyhogy abszolút tudom milyen helyzetben vagy. Mivel lett két vari segédedződ, ezt fogd fel pozitívumként és nem pénzkidobásként, hiszen a komolyabb edzéshatékonyság gyorsabb/nagyobb profitot jelent az eladható játékosokat (azok magasabb/gyorsabb szinteléréseit) tekintve.