Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »По-безобрaзен рандом няма !!!

2009-07-05 19:22:28
Хайде сега някой се засегна :D Недей де, давам те за пример как не трябва да се прави - 16 човека отбор , от които 3 'дупки' може би......и то за 'парлама'.Идеята на играта е да се развива отбора(или поне аз така мисля, ако ли не, ме поправи).Това , че имаш пари и си купуваш скъпи и качествени 'старци', не значи , че отборът ти е добър!Ти имаш 11 играча и нищо повече:D
Това, че спечели Купата на България, не ти дава право да се гордееш с това( даже се чудя на някои подлизурковци, които ти честитиха, ама карай), даже трябва да се замислиш.....:D
Ти видя днес, че без прехваленият ти нападател, отборът ти в А група няма шанс - Изводът е за Тигъра - отборът трябва да се развива, а не да се гради на незаменими играчи :D
Относно 'някоя купа' - отборът ми не е дорасъл за такава и в следващите няколко сезона няма да е.Не мисля да купувам 'играч(и)- отбор', че посля да се срамя. :D
(edited)
2009-07-05 21:52:10
Ти си бил много заблуден. И без този нападател взех едно второ и едно трето място в А група. Разгледай ми играчите и тогава говори.
2009-07-05 22:23:39
Принципно аз с група от 14 човека (почти всички "старци") спечелих 2 Купи и една титла на "А" група, така че тази тактика си е много добра. Да не говорим, че го направих с една и съща схема. Следващия сезон пак ще мисля за дубъл, тъй като вече не ме мързи да правя нови тактики ;)
2009-07-05 22:26:40
И къде ги видя тия "дупки"? Имам 2-ма 19-годишни, 1 20-годишен и 1 21-годишен защитници, които са супер талантливи и се развиват перфектно. Колко играчи искаш да имам? На терена мога да излязат само 11, нали?

Едит: това беше към Адвоката.
(edited)
2009-07-05 22:38:06
Тактиката със стари играчи на позиции които не тренираш си е супер.
Такъв играч като на Ясен може да закупиш най-малко на 24-25г (просто защото преди тази възраст почти няма нападатели които са до толкова развити) на цена около 22-25млн.
Като стане на 28г този може да го продадеш за около 12-15млн и да си на загуба 10 млн.
Винаги се губи от топ играчи (само за топ играчи става въпрос тука, играчи с огромна стойност и нива близки или над 16 (неземно) - тук няма какво да си говорим за вдигания от вторични, купуваш играча, ползваш го на не тренирана позиция, развитието му е до там) които не се тренират и развиват повече, а само остаряват при теб, просто колкото по-стари ги купиш, толкова по-малко губиш с годините.
2009-07-05 23:22:18
Да, съгласен съм, но да не се отклоняваме от темата!Дадох пример с Ясен как не трябва да се гради отбор и никой не може да ме разубеди - старци за по десетки милъони, а резерви няма.:D
Днес видяхме как Ясен падна , понеже му го няма ТОП нападателя, благодарение на когото той дължи успехите си откакто го е купил!
Следващите две седмици Ясен пак ще пада, ако не си вземе някой равностоен на контузения нападател!Това му е играта и не го обвинявам.Намекнах, че не ми харесва неговото 'възгордяване' от спечелването на купата, понеже той разчита само на един играч!И аз ако си взема нападател с 3 божествени за скорост, техника и голов нюх , и мен няма кой да ме спре (ест. и някакъв халф с магическо разиграване и подаване) .
Пак обяснявам това беше към Тигъра, а не към който и да било.
ТИГРЕ, когато падаш незаслужено, помисли дали не си сбъркал тактиката или просто отборът ти не е дорасъл за 'битката'.Не се ядосвай, а продължавай да градиш, защото отбор без резерви и то що годе равностойни, няма да го бъде (както видя и се убеди)
2009-07-05 23:24:04
Мдам, само 11 могат, но ти нямаш резерви:) , които да те отсрамят:)
2009-07-05 23:26:52
Да, ама това време отминава и мисля сам си се убедил че тази тактика не е много печеливша.Щом отбори като Мушмороците те мачкат.........няма какво да коментирам.
(edited)
2009-07-06 00:04:24
туй като разводних темата, я прехвърлям в 'място за дърлене'.ако някой има нещо да напише, ще му отговоря.
2009-07-06 06:25:59
Дадох пример с Ясен как не трябва да се гради отбор и никой не може да ме разубеди - старци за по десетки милъони, а резерви няма.

Ти си луд, човече. Отборът ми е с най-ниска средна възраст от всички в А група, освен от този на Лъки. Всичките ми играчи струват страшно много пари, а имам и достатъчно в касата. Винаги мога да си купя резерви. Просто така съм избрал да играя играта. И изобщо не се гордея с никакви купи, не мисля, че трябва да се гордея с това, за да смятам, че е смешно да даваш пример как не трябва да се гради отбор с отбора, който в момента е носител на купата и в топ 4 на А група.
2009-07-06 08:58:20
Какъв е смисъла на многосезонните тренировки и младежка школа ? Нали това е целта -да се направят пари и да се купят играчи, с които да побеждаваш ? Ти също можеш да си купиш троен дивайн нападател .Или си някакъв мазохист, който обича да пада ;-)
2009-07-06 08:59:36
И от къде според теб ще дойдат тия пари :)
2009-07-06 09:01:40
Многосезонни тренировки и младежка школа ;-Р Откри ли Америка ?
2009-07-06 10:57:12
Да беее,как не съм се сетил досега :)
2009-07-19 12:38:51
евала на рандома, днес се застъпи за мен
2009-07-19 12:40:05
и за мен:)