Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文

Pokud se cítíš jako profesionální hráč Sokkeru, předplať si Plus. Nezapomeň, že jako předplatitel získáš přístup k mnoha novým funkcím, které dělají hru více propracovanou a zajímavou... a podporou Sokkeru zajistíš budoucí existenci a vývoj.

Co získáte?

Logo, guestbook a klubová zóna

Žádný profesionální klub nemůže existovat bez loga. Tvoje klubové logo bude viditelné všem návštěvníkům na tvých stránkách. Návštěvníci mohou zanechat svoje komentáře v guestbooku. Dále budeš moci zveřejnit poslední události ve svém klubu ve své klubové zóně.

Zápasové dresy

Konečně budou moci tví hráči nosit dresy projektované od profesionálních výrobců dresů :). Budeš si moci nastavit barvy svých dresů a trenýrek, a to základní i náhradní sadu (náhradní dresy si hráči obléknou tehdy, když tvůj soupeř bude mít jako domácí tým podobné základní dresy).

Sledování efektivity tréninku

Budeš moci na obrazovce sledovat všechny změny dovedností každého hráče, jeho hodnoty i formu. Změny jsou značené zelenými a červenými barvami na výčtu hráčů a odděleně na stránce s popisem každého hráče.

Grafy

Pro každého hráče zůstávajícího v tvém klubu přes týden bude zobrazen graf se všemi změnami v jeho dovednostech, hodnoty a formy s daty do deseti týdnů.

Soubor

je výčet zkrácených povelů k hráčům a týmům označených tebou. Můžeš přidat hráče kterého chceš a pozorovat jeho zápasové výkony a zda je umístěn na prodej... Dále můžeš přidat zkrácené povely svým spřáteleným týmům kteří nechtějí prohledávat stránky s nejnovějšími výsledky a přestupy.

Statistika

Získáš přístup k různým statistikám vypovídajících o tvé lize a hlavně o nejsilnějších týmech v tvé zemi jako : hráči s nejlepší průměrnou známkou, průměrnou známkou mužstva, průměrných známek hráčů a mnohem, mnohem víc - počet statistik bude v průběhu času narůstat.

Zápas

Neomezený přístup ke všem zápasům o které se zajímáš. Nemůžeš se podívat pouze na velmi staré zápasy, které už byly smazány.

Turnaje

Můžeš nastavit svůj vlastní turnaj s fórem, kterého se bude moct kterýkoliv jiný tým zúčastnit.

A...

Tím to samozřejmě nekončí :).

Jak si předplatit Plus?

Můžete si vybrat z těchto možností:

Plus - dvouměsíční předplatné

cena 27 PLN

Plus - tříměsíční předplatné

cena 35 PLN

Plus - šestiměsíční předplatné

cena 55 PLN

Plus - roční předplatné

cena 99 PLN

Můžeš si vybrat z následujících možností platby:

Platba kreditní kartou na internetu

Pro platby kreditní kartou na internetu používáme servis DotPay (www.dotpay.pl) a také PayPal (www.paypal.com), oba způsoby garantují bezpečnost transakce, např. že číslo vaší kreditní karty nebude nikým viděno (neukládáme ho ani nevidíme).

Bankovní převod

Pokud chcete udělat bankovní převod, pak jednoduše vyplňte a odsouhlaste níže uvedený formulář. Poté získáte všechny informace potřebné k mezinárodnímu převodu. Pokud provedete platbu přes internet, pak lze tyto informace využít rovnou; také si je můžete vytisknout a vzít s sebou do banky. Zkopírujte a vložte kód převodu, množství financí a měnu (PLN), dále číslo IBAN, kód SWIFT a příjemce.

Co bys měl vědět?

Účastníci kteří si předplatí Plus nedostanou žádné další výhody, jako jsou lepší mladíci apod. Získají pouze více zábavy - pokud nejsi předplatitel, máš stejnou šanci vstřelit gól v Sokkeru jako ti s Plusem. Předplatitelé také musí dodržovat pravidla. Všechno podvádění bude potrestáno zablokováním týmu a nemožností přesunout předplatné Plus na jiný tým. Když tvé Plus vyprší a koupíš si jej někdy v budoucnu znovu, všechna tvá dřívější data (guestbook, tréninkové grafy) se obnoví. Takže se není čeho obávat.