Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文

Kui tunned, et oled professionaalne Sokkeri mängija, siis telli Pluss. Pea meeles, et Plussi omajana saad sa ligipääsu mitmele täiendavale valikule, mis teevad mängu veel huvitavamaks ja pőnevamaks ning Sokkeri toetajana vőimaldad sa Sokkeril eksisteerida ja edasi areneda ka tulevikus.

Mida Sa saad?

Sümbol, külalisteraamat ja ajaleht

Ükski professionaalne klubi ei saa eksisteerida ilma oma sümbolita. Sinu klubi sümbol oleks nähtav kőigile külalistele, kes su klubi lehte külastavad. Külalised saavad jätta oma kommentaarid külalisteraamatusse. Lisaks oleks sul vőimalus oma klubi ajalehes avaldada klubi viimaseid sündmusi puudutavaid pressiteateid.

Mänguvormid

Viimaks ometi saaksid su mängijad selga tőmmata parimate spordiriiete tootjate poolt valmistatud vormid:) Sa saaksid kujundada särkide ja pükste värve kahe vormi, pőhivormi ja teise vormi jaoks (juhul, kui su vastane kannab sarnast vormi ja juhtub olema kodumeeskond).

Treeningefektide jälgimine

Sa oleksid vőimeline jälgima kőiki muutusi iga mängija oskustes, väärtuses ja vormis. Muutused on näidatud roheliste ja punaste värvidega mängijate nimekirjas ning eraldi leheküljel koos kirjeldusega iga mängija kohta.

Graafikud

Iga mängija kohta, kes püsib su klubis üle ühe nädala, saad sa vaadata graafikut kőikide muutustega tema oskustes, väärtuses ja vormis kuni kümne nädala vanuste andmetega.

Arhiiv

See on nimekiri otseteedest sinu poolt märgitud mängijatele ja meeskondadele. Sa saad lisada mängija, keda sa tahad hankida, jälgida tema viimaseid esitusi ja seda, kas teda on pandud müüginimekirja. Lisaks saad sa lisada otseteid oma sőprade meeskondade juurde - see tähendab, et sa ei pea otsima neid lehekülgi üles, et leida nende viimaseid tulemusi ja üleminekuid.

Statistika

Sul on juurdepääs erinevatele statistilistele andmetele, mis puudutavad sinu liigat ja kőige tugevamaid meeskondi sinu riigis: parima keskmise hindega mängijad, parimad meeskonnahinded, keskmised mängijahinded ja palju, palju muud - statistika hulk kasvab aja jooksul.

Mängud

Piiramatu juurdepääs kőigile mängude teadustustele, millest sa huvitatud oled. Mitterakendatav väga vanade mängude puhul, kuna nad on andmebaasist kustutatud.

Sőprusliigad

Sa paned püsti oma enda sőprusliiga koos foorumiga, kus saavad sőna sekka öelda kőik Sokkeri mängijad

Ja...

Muud lisad.

Kuidas Plussi tellida?

Sa saad valida järgmiste tellimisviiside vahel:

Plussi 2-kuuline tellimus

maksumus 27 PLN

Plussi 3-kuuline tellimus

maksumus 35 PLN

Plussi 6-kuuline tellimus

maksumus 55 PLN

Plussi Aastane tellimus

maksumus 99 PLN

Võimalused maksmiseks on järgmised:

Krediitkaardiga tasumine internetis

Internetis tasumise jaoks kasutame me DotPay teenust (www.dotpay.pl), mis garanteerib tehingu ohutuse, näiteks ei näe sinu krediitkaardi numbrit mitte keegi (me ei salvesta ega näe seda numbrit).

Pangaülekanne

Mida Sa peaksid teadma?

Kasutajad, kes tellivad Plussi ei saa midagi muud peale ülalkirjeldatud boonuste, nad ei saa paremaid noormängijaid vms. Nad saavad vaid rohkem lőbu - kui sa pole tellinud Plussi, omad sa sama suuri vőimalusi oma sportlike eesmärkide elluviimiseks Sokkeris. Tellijad peavad samuti täitma ausa mängu reegleid. Kőiki petmisi karistatakse meeskondade blokeerimisega ning sul pole vőimalik ka oma Plussi tellimust mőnele teisele meeskonnale üle kanda.