Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文

Jei jaučiate, kad esate profesionalus Sokker komandos valdytojas, įsigykite pliusą. Nepamirškite, kad pliusas suteikia papildomų įrankių, kurie žaidimą padaro daug įdomesnį ir malonesnį... ir šitaip jūs remiate Sokker, bei padedate užtikrinti žaidimo egzistavimą ir tobulinimą.

Ką jūs gaunate?

Logotipas, svečių knyga ir klubo žurnalas

Kokia profesionali komanda jei ji neturi savo logotipo? Komandos logotipą matytų visi aplankę Jūsų komandos puslapį. Taip pat svečiai turėtų galimybę palikti komentarą svečių knygoje. Be viso to, Jūs galėtumėte rašyti pranešimus spaudai apie savo komandos įvykius, naujienas ir t.t.

Komandos apranga

Pagaliau Jūsų komandos žaidėjai galės apsivilkti geriausių sporto aprangos gamintojų pasiūtomis aprangomis! :) Jūs galėsite pasirinkti marškinėlių ir trumpikių spalvas išvykos ir namų rungtynėms.

Treniruočių stebėjimas

Galėsite stebėti kaip kinta kiekvieno žaidėjo įgūdžiai, vertė ir forma. Pokyčiai rodomi žalia ir raudona spalva žaidėjų puslapyje, bei atskirai kiekvieno žaidėjo puslapyje.

Grafikai

Galėsite grafiškai stebėti kaip kinta žaidėjo įgūdžiai, vertė ir forma, jei jis komandoje išbus daugiau nei savaitę. Grafiškai pateikiami dešimties paskutinių savaičių duomenys.

Sąrašas

Tai sąrašas nuorodų į žaidėjus bei komandas, kuriuos esate pasižymėjęs. Į sąrašą galite įtraukti jus dominantį žaidėją, sekti jo pasirodymus ir matyti, ar jis yra parduodamas. Taip pat galite į sąrašą įtraukti ir savo draugų komandas - nereikės naršyti po puslapį norint sužinoti, kaip jiems sekasi.

Statistika

Jūs galėsite matyti įvairią statistiką, susijusią su Jūsų lyga, taip pat stipriausių savo šalies komandų statistiką pagal aukščiausią vidutinį žaidėjų bei komandų įvertinimą, žaidėjų įvertinimo vidurkius bei daug kitokios statistikos. Ateityje pateikiamos statistikos tik daugės.

Rungtynės

Galėsite stebėti visas jus dominančias rungtynes. Tiesa, labai senų rungtynių neįmanoma stebėti, kadangi jos pašalinamos iš duomenų bazės.

Draugiškos lygos

Galite įkurti draugišką lygą (kartu su forumu) kurioje gali dalyvauti bet kuris Sokker žaidėjas.

Ir...

kiti privalumai.

Kaip įsigyti pliusą

Šiuo metu galimos šios pliuso prenumeratos:

2 mėnesių pliuso prenumerata

kaina 27 PLN

3 mėnesių pliuso prenumerata

kaina 35 PLN

6 mėnesių pliuso prenumerata

kaina 55 PLN

Metinė pliuso prenumerata

kaina 99 PLN

Galimi šie atsiskaitymo būdai:

Elektroninis apmokėjimas

Vykdant elektroninius atsiskaitymus, mes naudojamės DotPay (www.dotpay.pl) bei PayPal (www.paypal.com) paslaugomis. Abi įmonės užtikrina pervedimo saugumą (niekas, tame tarpe ir mes, nemato jūsų kreditinės kortelės numerio).

Banko pavedimas

(Tik Lenkijai)

Ką jums reikėtų žinoti?

Žaidėjai įsigiję Pliusą gauna tik tai, kas nurodyta šiame puslapyje (jie negauna, pavyzdžiui, geresnių jaunių ar pan.) Jei neturite Pliuso, Jūs turite tokius pat šansus įgyvendinti savo tikslus Sokker kaip ir jį turintys. Pliuso turėtojai taip pat privalo laikytis garbingo žaidimo taisyklių. Bet kokie taisyklių pažeidimai bus baudžiami užblokuojant komandą. Tokiu atveju nebus galima savo pliuso pervesti kitai komandai. Jei Jūsų Pliuso prenumerata baigėsi ir vėliau ateityje jūs ją pratęsite, turėsite priėjimą ir prie senesnių duomenų, tokių kaip: svečių knyga ir jos komentarai, treniruočių grafikai ir pan. Taigi, jei Jūsų pliusas baigiasi, o pratęsti prenumeratą iškart neturite galimybės, neverta dėl to pergyventi.