Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文

Ja tu jūties, kā Sokker profesionālis, abonē Plus komplektu. Atceries, ka tu kā abonētājs piekļūsi ļoti daudzām papildus iespējām ko piedāvā spēle, veidojot spēli vēl aizraujošāku un, protams, atbalstot Sokker tu palīdzi spēles uzturēšanai un izstrādei.

Ko tu saņemsi?

Logo, viesu grāmatu un kluba preses relīzes

Nav iedomājam komanda bez sava logo. Tavu logo redzēs visi tavas komandas profila apskatītāji, piedevām viņi varēs atstāt ierakstus tavā viesu grāmatā, kā arī tu varēsi informēt savus atbalstītājus veidojot komandas preses relīzes par svarīgiem notikumiem komandas dzīvē.

Spēlētāju formas

Beidzot tavi spēlētāji varēs uz spēlēm vilkt formas, ko patiešām ir pelnījuši. Tu varēsi izvēlēties krāsas mājas spēļu un viesos notiekušo spēļu formām (gadījumā ja tavam pretiniekiekam ir līdzīgas krāsas formām un viņš spēlē mājās).

Treniņu izmaiņu novērošana

Tu varēsi ērti sekot līdzi tavu spēlētāju prasmju, vērtības un formas izmaiņām. Izmaiņas tiek iekrāsotas zaļā un sarkanā krāsā, lai tās varētu viegli pamanīt, kas tiek parādīts spēlētāju lapā, kā arī katra spēlētāja individuālajā lapā.

Grafiskās tabulas

Katram spēlētājam, kas atrodas tavā komandā vismaz 1 nedēļu, tu varēsi aplūkot viņa izmaiņas prasmēm, vērtībā un formā grafiskas līknes veidā, kas saturēs informāciju 10 nedēļu ilgā laika periodā.

Fails

Sadaļa fails satur informāciju ar saitēm uz spēlētājiem un komandām ko tu esi atzīmējis izsekošanai. Šeit tu vari pievienot spēlētājus, kurus vēlies iegādāties un sekot līdzi viņu sniegumam laukumā, kā arī redzēt vai viņš tiek pārdots vai vēl ne. Protams, tu vari pievienot arī šeit savu draugu komandas, lai nebūtu katru reizi jāmeklē starp līgām komandu, ja vēlēsies apskatīt drauga komandu un viņa pēdējās spēles.

Statistika

Tev tiks dota pieeja dažādai statistikai, kas saistīta ar Sokker spēli, tavu līgu, kā arī stiprākajām komandām tavā valstī, kas ietver spēlētājus ar labāko vidējo atzīmi spēlēs, vidējo komandas vērtējumu un vēl daudz dažādām statistiaks kategorijām.

Spēles

Tev būs neierobežota pieeja uz jebkuru spēles translāciju, kas notiek starp jebkurām 2 Sokker komandām. Diemžēl nevarēs skatīties ļoti vecas spēles, jo tās tiek dzēstas no datu bāzes.

Draudzības spēļu līgas

tev būs iespēja izveidot savu draudzības spēļu līgu ar atsevišķu līgas forumu, kurai varēs pievienoties visi Sokker menedžeri.

Un vēl

daudz citi bonusi.

Kā iegādāties Plus komplektu

Tu vari izvēlēties vienu no šiem abonēšanas termiņiem:

Plus komplekta 2-mēnešu abonaments

cena 27 PLN

Plus komplekta 3-mēnešu abonaments

cena 35 PLN

Plus komplekta 6-mēnešu abonaments

cena 55 PLN

Plus komplekta gada abonaments

cena 99 PLN

Following payment methods are available:

Maksājums izmantojot kredīt karti

lai veiktu šādus maksājumus mēs izmantojam DotPay (www.dotpay.pl) vai arī PayPal (www.paypal.com) servisus. Abi servisi garantē parskaitījuma drošību.

Bankas pārskaitījums

ja tu vēlies maksāt veicot bankas pārskaitījumu aizpildi formu, kas atrodas zemāk. Pēc tam tu saņemsi visu informāciju, kas ir nepieciešama, lai veiktu starptautisku bankas pārskaitījumu. Tu vari izmantot šo informāciju, lai maksātu caur internetu vai arī izprinēt to un maksāt izmantojot bankas pakalpojumus. Norādi pārskaitījuma nosaukumu, pārskaitījuma summu un valūtu (PLN), IBAN numuru, SWIFT kodu un naudas saņēmēju.

Kas tev būtu jāzin?

Lietotāji, kas iegādājas Plus komplektu nesaņem nekādas papildus priekšrocības, kas padara komandu stiprāku, bet tikai atvieglo un padara patīkamāku tās vadīšanu. Ja tu nēesi Plus komplekta abonētājs, tad tev ir tieši tādas pašas iespējas sasniegt savus mērķus Sokker, kā Plus abonētājiem. Plus komplekta abonētājiem arī netiek dotas vaļības attiecībā uz godīgas spēles noteikumu neievērošanu – jebkāda veida krāpšanās tiks attiecīgi sodīta un nebūs iespējams atlikušo Plus komplekta laiku pārslēgt uz citu komandu. Ja tavs Plus komplekts beidzas un tu iegādājies plus komplektu kaut kad nākotnē atkal, tad visi tavi vecie plus komplekta dati ieskaitot viesu grāmatas ierakstus saglabāsies.