Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文

Jeżeli czujesz się profesjonalnym graczem Sokkera, wykup abonament. Pamiętaj w ten sposób zyskujesz wiele opcji ułatwiających i ubarwiających grę oraz ... wspierasz Sokkera i umożliwiasz jego dalszy rozwój i egzystencję.

Co zyskujesz?

Herb, Księga gości, Zin klubowy

żaden prawdziwy klub nie może się obyć bez własnego herbu. Herb twojego klubu będzie widoczny dla wszystkich gości wizytujących jego stronę, odwiedzający może umieścić krótką notkę w księdze gości. Dodatkowo możesz opublikować artykuły prasowe do klubowego Zinu związane z ostatnimi wydarzeniami w klubie.

Stroje

wreszcie Twoi zawodnicy będą przywdziewali komplety uszyte na zamówienie przez topowych producentów odzieży sportowej ;). Możesz dowolnie ustalać kolor koszulek oraz spodenek: dla dwóch zestawów - pierwszego oraz rezerwowego (w przypadku gdy przeciwnik ma podobne barwy i właśnie on jest gospodarzem meczu).

Śledzenie efektów treningu

masz podgląd na wszystkie zmiany dla każdego zawodnika jakie zaszły po treningu w ich wszystkich umiejętnościach oraz wartości i formie. Zmiany są zaznaczone kolorami zielonym i czerwonym na liście zawodników oraz na stronie z opisem każdego zawodnika z osobna. Dzięki temu widzisz na pierwszy rzut oka którzy gracze najwięcej zyskali z treningu.

Wykresy

dla każdego zawodnika, którego masz w składzie dłużej niż tydzień możesz wyświetlić wykres zmian dla wszystkich jego umiejętności, wartości oraz formy obejmujący do 10 tygodni wstecz.

Teczka

to lista skrótów do zaznaczonych przez Ciebie zawodników i drużyn. Do teczki możesz dodać interesującego cię zawodnika by śledzić jak się spisuje w meczach, czy jest na liście transferowej... Również tutaj możesz umieścić linki do drużyn twoich znajomych - nie będziesz musiał ich daleko szukać by obejrzeć jak sobie radzą w lidze oraz jakie ostatnio wykonali transfery.

Statystyki

masz dostęp do różnych statystyk dotyczących twojej ligi oraz ogólnie najsilniejszych zespołów w kraju (wkrótce), takich jak: zawodnicy z najlepszą średnią ocen, średnie oceny drużynowe, średnie oceny indywidualne, oraz wiele, wiele innych - liczba ocen statystycznych będzie się stale zwiększała.

Mecze

możesz bez limitów oglądać wszystkie możliwe mecze wszystkich interesujących Cię drużyn. Nie dotyczy to baaardzo starych meczy, które mogą zostać usunięte z bazy.

Ligi towarzyskie

zakładasz własną ligę towarzyską wraz z forum, w której mogą grać inni gracze Sokkera.

Oraz...

inne udogodnienia.

Jak uzyskać Plusa?

Możesz wybrać spośród poniższych abonamentów:

Plus, abonament 2-miesięczny

cena 27 PLN

Plus, abonament 3-miesięczny

cena 35 PLN

Plus, abonament 6-miesięczny

cena 55 PLN

Plus, abonament roczny

cena 99 PLN

Dostępne są poniższe metody płatności:

Przelewem on-line lub kartą kredytową

do płatności on-line korzystamy z usług DotPay (www.dotpay.pl), gwarantującej bezpieczeństwo transakcji, m.in. to, że numer karty kredytowej nie dostanie się w niepowołane ręce (również nie jest zapisywany / znany przez nas). Korzystając z tej opcji można również wykonać uproszczony przelew online, lub nawet zapłacić za plusa w supermarkecie lub `Żabce`.

Posiadacze konta PayPal mogą również użyć tej opcji do wykupienia plusa.

Przelew na konto

po kliknięciu na link lub odnośnik w menu Plus uzyskasz dodatkowe informacje jak wypełnić blankiet przelewu. Przelew możesz nadać na poczcie lub w banku. Jeżeli posiadasz konto również przez inna usługę (www / telefon) o ile takową obsługuje twój bank.

Co powinieneś wiedzieć?

Gracze, którzy posiadają Plusa nie zyskują nic ponad to, co zostało wymienione powyżej, nie dostają lepszych juniorów, zawodnicy nie trenują szybciej itp. Zyskują natomiast większą zabawę. Gracze z Plusem są tak samo zobowiązani do przestrzegania reguł fair-play - w przypadku oszustw ich drużyny będą tak samo blokowane, bez możliwości przeniesienia Plusa na inną drużynę. Jeśli po wygaśnięciu Plusa wykupisz go ponownie, wszystkie dodatki związane z Plusem (np.: gazetka czy księga gości) zostaną przywrócone w takim samym stanie.