Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文

Ak sa cítiš ako profesionálny hráč Sokkeru, predplať si Plus. Nezabudni, že ako predplatiteľ získaš prístup k ďalším novým funkciám, ktoré robia hru viac dômyselnejšou a zaujímavejšou... a podporou Sokkeru zaistíš budúcu existenciu a vývoj.

Čo získaš?

Logo, Kniha návštev a klubový magazín

Žiadny profesionálny klub nemôže existovať bez loga. Tvoje klubové logo bude viditeľné všetkým návštevníkom na tvojich stránkach. Návštevníci môžu zanechať svoje komentáre v knihe návštev. Navyše budeš môcť publikovať tlačové správy o najnovších udalostiach v tvojom klubovom magazíne.

Zápasové dresy

Konečne budú môcť tvoji hráči nosiť dresy navrhované od profesionálnych výrobcov športového oblečenia :). Budeš môcť nastaviť farby svojich dresov a trenírok, a to pre základnú a náhradnú sadu (náhradné dresy si hráči oblečú vtedy, keď tvoj súper bude mať ako domáci tím podobné základné dresy).

Sledovanie efektivity tréningu

Budeš môcť sledovať všetky zmeny schopností každého hráča, jeho hodnotu aj formu. Zmeny sú označené červenou a zelenou farbou na stránke v popise hráčov a oddelene na stránke s popisom každého hráča.

Grafy

Pre každého hráča zostávajúceho v tvojom klube cez týždeň bude zobrazený graf so všetkými zmenami v jeho schopnostiach, hodnoty a formy s dátami do desiatich tyždňov.

Súbor

Je súpis skrátených povelov k hráčom a k tímom tebou označených. Môžeš pridať hráča, ktorého chceš, pozorovať jeho zápasové výkony a či je umiestnený na predaj. Ďalej môžeš pridať skrátené povely svojim spriateleným tímom, ktoré nechcú prehľadávať stránky s najnovšími výsledkami a prestupmi.

Štatistiky

Získaš prístup k rôznym štatistikám o svojej lige a hlavne o najsilnejších tímoch vo svojej krajine ako: hráči s najlepšou priemernou známkou, priemerné známky mužstva, priemerné známky hráčov a oveľa, oveľa viac. Počet štatistík bude v priebehu času narastať.

Zápasy

Neobmedzený prístup ku všetkým zápasom, o ktoré sa zaujímaš. Nepoužiteľné sú veľmi staré zápasy, ktoré boli vymazané z databázy.

Turnaje

Môžeš nastaviť svoj vlastný turnaj s fórom, v ktorom sa môžu zúčastniť všetky tími

A...

iné bonusy.

Ako si predplatiť službu Plus

Môžeš si vybrať z týchto možností:

Plus 2-mesačné predplatné

cena 27 PLN

Plus 3-mesačné predplatné

cena 35 PLN

Plus 6-mesačné predplatné

cena 55 PLN

Plus ročné predplatné

cena 99 PLN

K dispozícii sú nasledujúce spôsoby platby:

Platba kreditnou kartou na internete

Pre platby kreditnou kartou na internete používame servis DotPay (www.dotpay.pl) alebo PayPal (www.paypal.com), tie garantujú bezpečnosť transakcie, napr. že nikto neuvidí číslo tvojej kreditnej karty (neukladáme, nevidíme).

Bankový prevod

Pre platbu bankovým prevodom stačí vyplniť formulár. Potom získaš potrebné informácie na realizáciu medzinárodného bankového prevodu. Tieto informácie môžeš použiť na platbu cez internet, resp. ich môžeš vytlačiť a zaniesť do banky. Skopíruj/vlož názov platby, hodnotu prevodu a menu (PLN), IBAN číslo, SWIFT kód, príjemcu

Čo by si mal vedieť?

Účastníci, ktorí si predplatia Plus, nedostanú žiadne ďalšie výhody, ako sú lepší mladíci a pod. Získajú len viacej zábavy z hry – ak nie si predplatiteľ, máš rovnakú šancu streliť gól v Sokkeri, ako tí s Pluskom. Predplatitelia tiež musia dodržiavať pravidlá. Každé podvádzanie bude trestané zablokovaním tímu a nemožnosťou presunúť predplatené Plus na iný tím. Keď tvoje Plus vyprší a kúpiš si ho niekedy v budúcnosti znovu, všetky tvoje staré dáta (kniha návštev, tréningové grafy) sa obnovia. Takže sa nie je čoho báť :)