Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文

Eğer profesyonel bir Sokker oyuncusu olduğunuzu düşünüyorsanız, Plus üyesi olun. Unutmayın, bir Plus üyesi olarak, oyunu daha ayrıntılı ve ilginç bir hale getiren pek çok özelliğe ulaşma ayrıcalığına sahip olacaksınız. Ayrıca Plus üyesi olarak Sokkerin devamlılığına katkıda bulunacaksınız ve geliştirilmesine destek olacaksınız.

Plus üyesi olarak ne kazanacaksınız?

Amblem, ziyaretçi defteri ve kulüp gazetesi

Amblemi olmayan profesyonel kulüp olmaz. Kulübünüzün amblemi sayfanızı ziyaret eden her kullanıcı tarafından görülebilecektir. Ziyaretçiler, kulübünüze mesajlarını bırakabileceklerdir. Ayrıca kulüp gazetenizi kullanarak, kulübünüzle ilgili en son haberleri diğer kullanıcılara duyurabileceksiniz.

Formalar

Nihayet, sizin oyuncularınız da en iyi spor malzemesi üreticileri tarafından yapılan formaları maçlarında giyebilecekler :). Forma ve şort renklerinizi, birinci ve ikinci seçenek (ev sahibi ekip ile aynı formalara sahip olmanız durumunda kullanmak için) olmak üzere kendiniz dizayn edebileceksiniz.

Antrenman etkilerini takip

Oyuncularınızın antrenman sonucu yeteneklerindeki, formlarındaki ve değerlerindeki değişimleri gözleme fırsatınız olacak. Değişiklikler oyuncular listesinde kırmızı ve yeşil renklerle gösterildiği gibi her oyuncunun kendi sayfasında da gösterilmektedir.

Grafikler

Kulübünüzde bir haftadan fazla kalan her oyuncunuz için, on haftaya kadar oyuncunun yeteneklerindeki, değerindeki ve formundaki değişimleri gösteren bir grafiğe erişebileceksiniz.

Dosya

seçtiğiniz takım ve oyuncuları ekleyebildiğiniz sık kullanılanlar listesidir. Transfer etmek istediğiniz bir oyuncuyu bu listeye ekleyebilir, maçlardaki performanslarını takip edebilir, transfer listesine konulduğunda haber alabilirsiniz.... Ayrıca arkadaşlarınızın takımlarınızı bu listeye ekleyerek onların maçlarının sonuçlarına ve son transferlerine erişmek için tüm siteyi taramak zorunda kalmazsınız.

İstatistikler

Kendi liginiz de dahil liglerle ilgili en güçlü takımlar, en iyi not ortalamasına sahip oyuncular, ortalama takım notları, ortalama oyuncu notları ve daha pek çok istatistiğe erişim fırsatınız olacak. İstatistiklerin sayısı zamanla daha da artacak.

Maçlar

İlgilendiğiniz tüm maçları sınırsız izleme hakkına sahip olacaksınız. Fakat veritabanından silinen çok eski maçlar için geçerli değil.

Hazırlık Maçları

diğer Sokker kullanıcıların katılabileceği kendi dostluk liginizi kurabilir ve buna özel bir forum sahibi olabilirsiniz,

Veee...

diğer bonuslar.

Nasıl Plus üyesi olabilirim?

Aşağıdaki üyeliklerden birisini seçebilirsiniz:

2 aylık Plus üyeliği

tutarı 27 PLN

3 aylık Plus üyeliği

tutarı 35 PLN

6 aylık Plus üyeliği

tutarı 55 PLN

1 yıllık Plus üyeliği

tutarı 99 PLN

Mevcut satınalma metodları:

Online Kredi Kartı ödemesi

Kredi kartı ödemeleri için, güvenlik garantisi veren DotPay hizmeti (www.dotpay.pl)kullanıyoruz, bir başka deyişle ne biz numaranızı görüyoruz ne de alıyoruz.

Banka transferi

Eger banka transferi ile plus almak istiyorsan aşagidaki formu doldur ve onayla. Bu işlemden sonra uluslararası transfer yapabilmen için gerekli tüm bilgileri göreceksin. Bu bilgilerle ister internet bankacılıgi yoluyla ya da dökmünü alıp bankaya giderek para yollama işlemini gerçekleştirebilirsin. Işlem adını, ücreti ve para birimini(PLN], IBAN, SWIFT kodlarını, alacaklıyı kopyala ve yapıştır.

Bilmeniz gerekenler?

Plus üyeleri yukarıdaki özelliklerden daha fazlasını elde etmiyorlar, örneğin daha iyi genç oyuncu kazanmıyorlar. Sadece oyundan daha fazla keyif alıyorlar - eğer üye olmazsanız, Sokkerda Plus üyeleri ile eşit şartlarda mücadele edersiniz. Üyeler de Fair Play kurallarına uymak zorundadırlar. Tüm hile girişimleri yakalanır yakalanmaz takımın kapatılması ile sonuçlanacak, ve Plus üyeliği başka bir takıma transfer edilemeyecektir.