Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文

Якщо Ви почуваєте себе справжнім професіоналом у Соккері, підпишися на Плюс. Пам’ятайте, що як передплатник Ви одержуєте доступ до численних додаткових інструментів, що роблять гру більш витонченою та цікавою...і дає Соккеру можливість для росту й розвитку.

Що Ви отримуєте?

Эмблема, гостьова книга і клубний щоденник

Жоден професійний клуб не може існувати без емблеми. Емблему твого клубу будуть бачити всі гості, що заходять на його сторінку. Гості можуть залишати коментарі в гостьовій книзі. Крім цього, у щоденнику Ви зможете публікувати прес-релізи, що стосуються останніх подій, що відбуваються в клубі.

Форма гравців

Нарешті твої гравці зможуть одягатися у форму від кращих спортивних стилістів :) Ти зможеш створювати розцвічення для двох форм, основний (для домашніх матчів) і запасний (для випадків, коли граєш у гостях і кольору твоєї форми й форми супротивника схожі).

Відстеження ефекту тренувань

Ти зможеш відслідковувати зміни навичок й форми . Зміни виділені червоним або зеленим кольором у списку всіх гравців і на сторінці кожного гравця окремо.

Графіки

Для кожного гравця, що пробув у твоєму клубі більше тижня, складається графік, що відображає зміни всіх його навичок, включаючи вартість і форму за період до 10 тижнів.

Закладки

це список посилань на гравців і команди, які ти сам вибираєш. Ти можеш додати в нього гравця, якого хочеш купити, або стежити за його посля матчевими оцінками, ти також побачиш, коли він буде виставлений на торги... Крім цього, ти зможеш створити посилання на команди твоїх друзів - тоді вам не прийдеться бродити по сайту в пошуках результатів їхніх останніх матчів і трансферів.

Статистика

ти одержуєш доступ до різної статистики твоєї ліги та найсильніших клубів твоєї країни такі, як: гравці з найвищою середньою оцінкою, середні оцінки команд гравців, і багато, багато чого іншого - число доступних статистик постійно росте.

Матчі

необмежений доступ до всіх матчів, які тебе цікавлять. Це не поширюється на занадто давні матчі, які видаляються з нашої бази даних.

Товариські ліги

ти можеш створювати свою власну лігу разом з форумом ліги, у якій можуть брати участь всі користувачі Sokker

А також...

інші бонуси.

Як підписатися на Плюс

Ви можете вибрати одну з наступних форм підписки::

Підписка плюсу на 2 місяці

вартість 27 PLN

Підписка плюсу на 3 місяці

вартість 35 PLN

Підписка плюсу на 6 місяців

вартість 55 PLN

Підписка річного плюсу

вартість 99 PLN

Наступні способи оплати доступні:

Онлайн оплата кредитною карткою

для онлайн-платежів ми використовуємо сервіс DotPay (www.dotpay.pl) або ж PayPal (www.paypal.com), обидва гарантують надійність переказу, тобто номер вашої кредитної карти ніхто не побачить (ми його не зберігаємо й не бачимо).

Банківський переказ

Якщо Ви хочете здійснити банківський переказ просто заповніть форму нижче. Після цього Ви отримаєте всю інформацію, яка Вам потрібна для здійснення міжнародного переказу грошей. Ви можете застосувати цю інформацію при оплаті через інтернет, або можете роздрукувати її та віднести в банк. Скопіюйте заголовок платежу, сумму та валюту, число IBAN, SWIFT код та одержувача.

Що необхідно знати?

Користувачі, які підписуються на Плюс, не одержують ніяких переваг, крім вище описаних! До них не будуть приходити більш талановиті молоді гравці й т.д. Вони просто одержують більші можливості для розваги - якщо ти не підпишешся, у тебе будуть такі ж шанси для досягнення своєї мети, як і в тих, хто підписався на Плюс. Ті хто підписалися на Плюс в будь-якому випадку повинні дотримуватись правил гарного тону. Всі спроби шахрайства будуть покарані припиненням діяльності команди без ніякої можливості переоформити передплату на іншу команду. Якщо у Вас закінчився Плюс, то після того, як Ви його знову оплатите у Вас залишиться вся стара інформация, включаючи повідомлення в гостьовій книзі та графіки тренувань. Тому не засмучуйтесь, якщо це трапиться.