Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文

FC Black Attackers [80567]

Owner: blackx

Joined: 2017-01-02 Language: Čeština


Last matches:
FC Black Attackers -:- FC Kundapárek

Liverpool FC 1892 4:1 FC Black Attackers

Jízda pokračuje, gól do sítě FCBA ještě nepadl

2018-04-23 17:03

FC Black Attackers se daří na všech frontách. Po skvělém vstupu A mužstva do sezony byl očekáván tvrdý boj s týmem, který dominuje lize v průměrné známce. Trenér blackx a jeho hráči předčili sk dpmb nejen herně, ale i samotnou známkou.
„Nasadili jsme takticky i personálně opravdu to nejlepší. Mladé naděje musely počkat až na závěrečnou třetinu zápasu, kdy už jsme zápas dohrávali,“ řekl o základní sestavě kouč blackx.
Ač byl očekáván tvrdý souboj, domácí tým v celém zápase dominoval a vlastně k ničemu soupeře nepustil. Jasným důkazem je poměr střel 26:2. Fans na bezmála vyprodaném stadionu FCBA slavili jasnou výhru 6:0. Návštěvníci viděli i symbolický okamžik při střídání. Když odcházel ze hřiště kapitán, nor Johnny Karlsrud, nehledal žádného ze starších a zkušenějších hráčů, aby předal kapitánskou pásku, naopak ji celému stadionu na očích bez váhání natáhl na paži střídajícího Kristiána Jeřábka.
Na dotaz, jestli toto bylo plánované a domluvené se Jeřábek po zápase jen ušklíbl. Trenér byl sdílnější: „Bylo to hezké gesto, kluci se vzájemně podporují, jsme tým. Johnny je tu téměř od začátku, měl to těžké, střídaly se období špatné formy se zraněními, teď je ve skvělé formě a není lepšího kapitána. Naopak Kristián je důkazem, že tento tým jde dopředu. Odchovanec naší juniorky. Jasně, ještě nemá na to, být tahounem, je ale více než jasné, že ten čas přijde a potom to bude velké!“

Po tomto zápasu tým v rámci úspor opustili obránci Briones, Corredu a hlavně Asim Heydərli, který v klubu působil od června 2017. Z peněz za přestupy těchto defenzivních štítů bude tým hradit náklady schodkového rozpočtu a s trochou štěstí budou i základem pro vyzbrojování na třetí ligu.

Tuto neděli hlavní tým hrál venku a utkání připomínalo spíše exhibici. Tomu odpovídal i systém, kdy na pravém beku nenastoupil obránce, ale mladý defenzivní záložník Adam Altman. V základní sestavě nechyběl ani Kristián Jeřábek. Kanonáda nebrala konce, a chvílemi se divákům mohlo zdát, že jde o soutěž, který z útočníků v černém trefí břevno víckrát. Počítadlo se zastavilo na skóre 18:0. Dvěma asistencemi a skvělou tvorbou hry se prezentoval Włodzimierz Pacułt. Tým v ligovém ročníku stále ještě neinkasoval.

Hlavní mužstvo pro následujících sedm týdnů čekají slabší soupeři a účelem bude nahnat co nejvyšší skóre pro dobré postavení v tabulce přímých postupů.

Juniorka nese prapor FCBA také velmi hrdě. Pod taktovkou Šimona Řapíka, který nasbíral ve třech zápasech 3 góly a 2 asistence, zatím neokusili hořkost porážky a vyhřívají se na třetím místě. Žádný ze zápasů nebyl kontumován. Výborná taktická příprava je zkrátka základní stavební kámen na všech úrovních.

Sledujte FCBA i nadále a nezapomeňte sledovat českou reprezentaci do 21 let, MS je v plném proudu!


Archive
Guestbook

Česká republika U21 number 1 of the sokker universe! Congratulations :)

tsolias 2021-01-30

Ahoj Jirko. Hodně štěstí do nové sezóny, ať se ti podaří udržet ve druhé lize.

slavista 2020-11-19

Šťastný Nový rok a nezapomeň, kdo tady má nejlepší stadion a nejlepšího Balcárka. :D

Ortwin 2018-01-01

entries: 6 | next

Invite friends and earn free Plus!
Number of users invited: 4

Events
Ivo Dražan has been sold
2021-02-19 20:04:31
Ivo Dražan has been placed on a transfer list
2021-02-17 20:04:23
Junior Ivo Dražan has signed a contract
2021-02-04 06:12:00
Junior Aleš Nýr has signed a contract
2021-01-21 06:13:28
Ondřej Kalina has been bought
2021-01-19 21:18:24
Sokker