Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
  • Datum: 2019-02-17 18:25
  • Pohárový zápas: Play-off
  • Stadion: spartak fc Arena
  • Počasí: moderate clouds
    cool
  • Diváků: 3098
spartak fc jhubn
Normal Taktika Normal
50% Držení míče 50%
52% Míč na polovině 48%
7 Střely 10
1 Fauly 2
0 Žluté karty 0
0 Červené karty 0
0 Ofsajdy 0
18.9 průměrná známka 19.2
weak Střelba average
poor Přihrávky poor
unsatisfactory Obrana hopeless


5 minuta.
Zhbanau se snaží pokrýt si míč. Chystáme se na další roh. Strkanice v pokutovém území. Palinouski rozehrává roh. Liuko míč zpracovává, ten mu ale utíká! Liuko dal ránu jak z kanónu!
GÓÓÓL!!!
spartak fc - jhubn 0:1

15 minuta.
Latkovich získává balón. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Latkovich zkusí centr! Liuko je u míče první, tak co s ním udělá? Liuko to zkouší technicky! Martsineuski skáče za míčem, ale nedosahuje na něj! Míč letí na branku, břevno!

43 minuta.
Navumszyk okamžitě vrací balón do hry. Babets získává balón. Babets nakopává balón dopředu. Pryvalau je u míče první, tak co s ním udělá? Pryvalau krásně vystřelil!
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

44 minuta.
Míče se zmocnil Hlazun. Hlazun se snaží okamžitě přihrát. Zhbanau má trochu potíže se zpracováním. Liuko je u míče první, tak co s ním udělá? Liuko dal ránu jak z kanónu! Martsineuski zkusil něco jako skok, míč ho trefil a odrazil se mimo branku!

45 minuta.
Palinouski si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Palinouski centruje. Hlazun je u míče první, tak co s ním udělá? Liuko získává balón. Liuko to zkouší technicky! Školácká minela, tohle si brankář za rámeček nedá.
GÓÓÓL!!!
spartak fc - jhubn 0:2

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): spartak fc 53%, jhubn 47%.
spartak fc - jhubn 0:2

46 minuta.
Míč je za postranní čarou. Saleika se ohýbá pro míč a následně se rozbíhá, bude to patrně dlouhý aut. Levashik zkouší přihrát. Míče se zmocnil Pryvalau. Pryvalau to zkouší technicky!
Slušná akce!

47 minuta.
Míče se zmocnil Hlazun. Hlazun přihrává z první. Přibíhající Zhbanau nezpracoval balón úplně nejlépe. Míče se zmocnil Liuko. Liuko krásně vystřelil!
Slušná akce!

64 minuta.
Ivan`kovich přihrává spoluhráči do uličky. Levashik získává balón. Levashik přihrává z první. Niarkevich je u míče první, tak co s ním udělá? Niarkevich to zkouší technicky! Tyčka!
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): spartak fc 51%, jhubn 49%.
spartak fc - jhubn 0:2