Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
  • Дата: 2019-02-17 18:25
  • Матч Кубку: Play-off
  • Стадіон: FC Brest Arena
  • Погода: sparse clouds
    warm
  • Глядачі: 3100
FC Brest BATE_Barisov
Normal Тактики Normal
55% Володіння 45%
46% Гра на половині 54%
8 Удари 7
0 Фоли 2
0 Жовті картки 1
0 Червоні картки 0
0 Положеннь поза грою 0
18.5 Середні показники 15.4
poor Удари unsatisfactory
unsatisfactory Паси unsatisfactory
poor Відбір poor


7 хвилина.
Brytva навішуєєєє... Гарний пас! Chamerka наближається до м`яча. Adamovich наближається до м`яча. Chamerka спритно перехопив пас. Chamerka росмахується, удар...
Удар, гоооолл!! Ні... М`яч пролітає поруч зі стійкою.

25 хвилина.
Adamovich виносить м`яч з лінії воріт. Lejan` приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Brytva наближається до м`яча. Bialkevicz грає технічно і обігрує. Bialkevicz пробиває.
Який був момент!

35 хвилина.
Putsila намагається віддати пас. Hurba невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Splendzer наближається до м`яча. Splendzer росмахується, удар... Ragoza відчайдушно намагається втримати м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
FC Brest - BATE_Barisov 0:1

42 хвилина.
Kul`chy грає технічно і обігрує. Karnacevich наближається до м`яча. Kul`chy фолить. Karnacevich корчиться від білю, його безумовно треба замінити. Karnacevich не в змозі продовжувати гру. Nazarszuk виходить на поле. Глядачі аплодують.

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині FC Brest 41%, BATE_Barisov 59%.
FC Brest - BATE_Barisov 0:1

65 хвилина.
Rapaport віддає прострільну передачу. Brytva грає технічно і обігрує. Bialkevicz встигає дотягнутись першим до м`яча. Bialkevicz віддає пас в один дотик. Huntar віддає пас. Трохи високо... Piatakou намагається втримати м`яч, але той висковзає з його рук.

75 хвилина.
Вкидання виконає Nazarszuk , він майстер цього діла. Lejan` встигає дотягнутись першим до м`яча. Lejan` віддає пас. Трохи високо... Jakubovicz грає технічно і обігрує. Jakubovicz віддає пас. Трохи високо...
Який був момент!

82 хвилина.
Kul`chy має проблеми з прийомом м`яча. Lejan` грає технічно і обігрує. Rapaport збиває опонента. Це фол! Rapaport отримує попередження. Lejan` на ношах, його виносять за межі поля. Травма виглядає серйозною. Lejan` не в змозі продовжувати гру. Miadzvedzjau виходить на поле. Глядачі аплодують.

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині FC Brest 50%, BATE_Barisov 50%.
FC Brest - BATE_Barisov 0:1