Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Man Utd Red Devils nikosapoel
4-5-1 Taktika Normal
58% Držanie lopty 42%
21% Hra na polovici 79%
33 Strely 0
1 Fauly 1
1 Žlté karty 0
0 Červené karty 0
0 Postavenia mimo hry 0
47.2 Priemerná známka 18.7
solid Útočenie (streľba) poor
very good Tvorenie hry (prihrávanie) weak
average Obrana (bránenie) unsatisfactory


5 minúta.
Kounnas sa dostáva k lopte. Kounnas prihráva spoluhráčovi do uličky. Arghezi chytá loptu. Arghezi strieľa.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 1:0

6 minúta.
Profiş prihráva spoluhráčovi do uličky. Pouros má problémy s chytením lopty. Pouros prihráva z prvej. Arghezi sa dostáva k lopte. Arghezi si chystá loptu na strelu a páli...
Skvelá šanca!

8 minúta.
Kounnas výborne prihráva voľnému hráčovi, táto prihrávka mala oči. Eziç výborne prihráva voľnému hráčovi, táto prihrávka mala oči. Arghezi sa dostáva k lopte. Arghezi strieľa. Bendaşan sa márne hádže za loptou.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 2:0

11 minúta.
Kounnas sa dostáva k lopte ako prvý. Kounnas prihráva spoluhráčovi do uličky. Pouros kope loptu vysoko do vzduchu. Arghezi sa dostáva k lopte ako prvý. Arghezi strieľa. Brankárovi sa lopta vyšmykla. Je to babrák!

12 minúta.
Kounnas má drobné problémy s chytením lopty. Kounnas prihráva, no lopta letí vysoko. Arghezi má drobné problémy s chytením lopty. Arghezi si chystá loptu na strelu a páli...
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 3:0

15 minúta.
Arghezi hlavičkuje. Yalkut chytá loptu. Eziç sa dostáva k lopte ako prvý. Eziç prihráva, no lopta letí vysoko. Arghezi dostáva loptu na hlavičku. Brankárovi sa lopta vyšmykla. Je to babrák!
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 4:0

18 minúta.
Pouros sa dostáva k lopte. Pouros sa snaží presne nájsť spoluhráča. Kounnas sa dostáva k lopte. Kounnas kope loptu vysoko do vzduchu. Arghezi výborne hlavičkuje. Brankár robí hlúpu chybu a stráca ľahkú loptu.

22 minúta.
Yalkut získava loptu. Eziç oberá súpera o loptu zozadu. Eziç výborne prihráva voľnému hráčovi, táto prihrávka mala oči. Arghezi sa dostáva k lopte ako prvý. Arghezi má famózny ťah na bránu. Bendaşan sa snaží dostať loptu do svojich rúk, ale tá mu vypadáva.

25 minúta.
Kounnas prihráva, no lopta letí vysoko. Zorba hlavičkuje. Pouros sa snaží spracovať loptu na svojej hrudi. Pouros centruje. Arghezi dostáva loptu na hlavičku. Brankár robí hlúpu chybu a stráca ľahkú loptu.

27 minúta.
Hasan Demir získava loptu. Eziç oberá súpera o loptu zozadu. Eziç rozmýšľa, komu prihrať. Arghezi získava loptu. Arghezi si chystá loptu na strelu a páli...
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 5:0

28 minúta.
Violaris má drobné problémy s chytením lopty. Hasan Demir sa dostáva k lopte. Arghezi posiela súpera k zemi. Nešetrný faul! Arghezi je napomenutý.

29 minúta.
Azucas kope loptu vysoko do vzduchu. Pouros sa dostáva k lopte ako prvý. Pouros prihráva z prvej. Arghezi získava loptu. Arghezi strieľa. Brankárovi sa lopta vyšmykla. Je to babrák!

31 minúta.
Lopta letí mimo ihriska. Eziç vhadzuje loptu. Arghezi sa snaží spracovať loptu na svojej hrudi. Arghezi má famózny ťah na bránu. Bendaşan sa zúfalo pokúša dosiahnuť na loptu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 6:0

33 minúta.
Kounnas centruje. Arghezi získava loptu. Mitsidis posiela súpera k zemi. Nešetrný faul! Arghezi bol zranený. Plače od bolesti! Bude se kopať priamy kop zpoza šestnástky. Arghezi sa rozbieha a volí technickú strelu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 7:0

37 minúta.
Garpozis chytá loptu. Eziç získava loptu. Eziç rozmýšľa, komu prihrať. Arghezi sa dostáva k lopte ako prvý. Arghezi má famózny ťah na bránu. Bendaşan vyráža loptu končekmi prstov.

38 minúta.
Mitsidis kope loptu vysoko do vzduchu. Vhadzovanie. Kounnas vhadzuje loptu. Pouros kope loptu vysoko do vzduchu. Arghezi výborne hlavičkuje. Bendaşan sa snaží dostať loptu do svojich rúk, ale tá mu vypadáva.

43 minúta.
Garpozis sa snaží presne nájsť spoluhráča. Eziç získava loptu. Eziç prihráva spoluhráčovi do uličky. Arghezi sa dostáva k lopte ako prvý. Arghezi strieľa.
To bolo tesné.

45 minúta.
Zorba má problémy s chytením lopty. Mitsidis kope loptu vysoko do vzduchu. Pouros hlavičkuje. Arghezi chytá loptu. Arghezi si chystá loptu na strelu a páli...
Skvelá šanca!

Hráči mieria po záverečnom hvizde do kabín. Fanúšikovia tlieskajú obom tímom za výborný výkon.
Štatistika tohoto polčasu (hra na polovici): Man Utd Red Devils 22%, nikosapoel 78%.
Man Utd Red Devils - nikosapoel 7:0

47 minúta.
Høines má problémy s chytením lopty. Nečajevas sa dostáva k lopte ako prvý. Pasino rozmýšľa, komu prihrať. Arghezi sa dostáva k lopte ako prvý. Arghezi si chystá loptu na strelu a páli... Bendaşan sa snaží dostať loptu do svojich rúk, ale tá mu vypadáva.
Chýbalo len pár centimetrov.

48 minúta.
Eziç prihráva, no lopta letí vysoko. Bendaşan rozmýšľa, komu prihrať. Pasino hlavičkuje. Eziç sa dostáva k lopte. Eziç má famózny ťah na bránu.
To bolo tesné.

52 minúta.
Kounnas vhadzuje loptu. Pouros sa dostáva k lopte ako prvý. Pouros kope loptu vysoko do vzduchu. Eziç získava loptu. Eziç si chystá loptu na strelu a páli...
Chýbalo len pár centimetrov.

58 minúta.
Garpozis získava loptu. Chatziaros oberá súpera o loptu zozadu. Chatziaros rozmýšľa, komu prihrať. Arghezi získava loptu. Arghezi má famózny ťah na bránu.
Chýbalo len pár centimetrov.

60 minúta.
Eziç sa dostáva k lopte ako prvý. Eziç sa snaží o okamžitú prihrávku. Arghezi sa dostáva k lopte. Arghezi má famózny ťah na bránu. Bendaşan sa efektne vrhá za loptou, ale nedosahuje na ňu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 8:0

62 minúta.
Pastellides sa snaží o okamžitú prihrávku. Lopta letí mimo ihriska. Profiş rýchlo vhadzuje. Kounnas prihráva, no lopta letí vysoko. Arghezi dostáva loptu na hlavičku. Bendaşan sa snaží dostať loptu do svojich rúk, ale tá mu vypadáva.

63 minúta.
Kounnas získava loptu. Kounnas centruje. Arghezi chytá loptu. Arghezi strieľa. Bendaşan sa efektne vrhá za loptou, ale nedosahuje na ňu. Lopta opečiatkovala brvno.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 9:0

67 minúta.
Pasino sa snaží presne nájsť spoluhráča. Kounnas získava loptu. Kounnas prihráva z prvej. Arghezi sa dostáva k lopte ako prvý. Arghezi strieľa. Brankárovi sa lopta vyšmykla. Je to babrák!
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 10:0

70 minúta.
Chatziaros sa dostáva k lopte. Garpozis oberá súpera o loptu zozadu. Garpozis prihráva spoluhráčovi do uličky. Arghezi sa dostáva k lopte. Arghezi má famózny ťah na bránu. Tyčka! Zorba má drobné problémy s chytením lopty. Arghezi sa dostáva k lopte. Arghezi má famózny ťah na bránu.
Skvelá šanca!

72 minúta.
Eziç sa dostáva k lopte ako prvý. Eziç centruje. Arghezi získava loptu. Arghezi má famózny ťah na bránu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 11:0

76 minúta.
Giorgallas vhadzuje loptu. Pastellides má drobné problémy s chytením lopty. Pouros výborne prihráva voľnému hráčovi, táto prihrávka mala oči. Arghezi získava loptu. Arghezi má famózny ťah na bránu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 12:0

79 minúta.
Mitsidis hlavičkuje. Garpozis prihráva, no lopta letí vysoko. Zorba má drobné problémy s chytením lopty. Arghezi sa dostáva k lopte. Arghezi strieľa. Bendaşan zázračne mení smer lopty.

84 minúta.
Pouros rozmýšľa, komu prihrať. Eziç sa dostáva k lopte. Eziç sa snaží presne nájsť spoluhráča. Pouros sa dostáva k lopte ako prvý. Pouros prihráva, no lopta letí vysoko. Brankár robí hlúpu chybu a stráca ľahkú loptu. Arghezi sa dostáva k lopte ako prvý. Tyčka! Arghezi sa dostáva k lopte ako prvý. Arghezi má famózny ťah na bránu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Man Utd Red Devils - nikosapoel 13:0

86 minúta.
Eziç prihráva z prvej. Zorba sa dostáva k lopte. Zorba prihráva, no lopta letí vysoko. Eziç získava loptu. Eziç centruje.
To bolo tesné.

87 minúta.
Bendaşan vykopáva loptu až do stredu ihriska. Lopta letí mimo ihriska. Garpozis vhadzuje loptu. Eziç sa dostáva k lopte ako prvý. Eziç kope loptu vysoko do vzduchu.
Skvelá šanca!

Hráči mieria po záverečnom hvizde do kabín. Fanúšikovia tlieskajú obom tímom za výborný výkon.
Štatistika tohoto polčasu (hra na polovici): Man Utd Red Devils 19%, nikosapoel 81%.
Man Utd Red Devils - nikosapoel 13:0