Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
CF Jurgisco Burton City
diamant Тактики Alveringem
55% Володіння 45%
34% Гра на половині 66%
15 Удари 3
1 Фоли 3
0 Жовті картки 0
0 Червоні картки 1
2 Положеннь поза грою 2
67.5 Середні показники 54.2
formidable Удари average
outstanding Паси very good
formidable Відбір formidable


7 хвилина.
Bourbiaux грає технічно і обігрує. Bourbiaux віддає пас. Трохи високо... Vergaro наближається до м`яча. Vergaro віддає пас в центр. Raucher встигає підставити голову під м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
CF Jurgisco - Burton City 1:0

9 хвилина.
Lizák намагається віддати пас. Raucher грає технічно і обігрує. Ghyse в жорсткому підкаті збиває опонента. Ghyse отримує червону картку за безглуздий фол.

20 хвилина.
Guillou грає технічно і обігрує. Guillou відправляє "шкіряного" високо в повітря. Valerie приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Raucher встигає дотягнутись першим до м`яча. Raucher мав просто чудову можливість забити.
Дуже близько!

26 хвилина.
Vergaro грає технічно і обігрує. Vergaro віддає пас в потрібний момент. Valerie віддає пас, неперевершена точність! Raucher встигає дотягнутись першим до м`яча. Raucher пробиває. Noodapera в неймовірному стрибку дістає м`яч і змінює його траекторію. Оплески воротареві!

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині CF Jurgisco 39%, Burton City 61%.
CF Jurgisco - Burton City 1:0

53 хвилина.
Fren віддає пас в потрібний момент. Valerie віддає прострільну передачу. Ropśnik наближається до м`яча. Ropśnik мав просто чудову можливість забити. Мяч влучає у стійку воріт.
ГОООООООООЛ!!!
CF Jurgisco - Burton City 2:0

58 хвилина.
Valerie віддає пас, неперевершена точність! Ropśnik грає технічно і обігрує. Vergaro наближається до м`яча. Vergaro віддає пас. Трохи високо... Ropśnik встигає підставити голову під м`яч.
Удар, гоооолл!! Ні... М`яч пролітає поруч зі стійкою.

72 хвилина.
Ropśnik наближається до м`яча. Valerie наближається до м`яча. Valerie віддає пас в один дотик. Fren наближається до м`яча. Fren мав просто чудову можливість забити.
Удар, гоооолл!! Ні... М`яч пролітає поруч зі стійкою.

75 хвилина.
Puis наближається до м`яча. Răduleţ спритно перехопив пас. Răduleţ віддає пас. Трохи високо... Ropśnik встигає дотягнутись першим до м`яча. Ropśnik росмахується, удар...
Дуже близько!

90 хвилина.
Fren наближається до м`яча. Fren віддає пас в потрібний момент. Raucher встигає дотягнутись першим до м`яча. Raucher пробиває. в неймовірний стрибок Noodapera!.. Але м`яча не дістав.
ГОООООООООЛ!!!
CF Jurgisco - Burton City 3:0

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині CF Jurgisco 28%, Burton City 72%.
CF Jurgisco - Burton City 3:0