Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
real nuevos KABOEM
ik6 Taktika line1
48% Držení míče 52%
58% Míč na polovině 42%
11 Střely 13
2 Fauly 1
2 Žluté karty 0
0 Červené karty 0
3 Ofsajdy 0
61 průměrná známka 65.8
formidable Střelba very good
very good Přihrávky excellent
outstanding Obrana formidable


4 minuta.
Lanni našel parádní ulicí spoluhráče. Köylüoğlu je u míče první, tak co s ním udělá? Taverne zcela viditelně nakopl protihráče. Tak tohle je na kartičku! Taverne to přehnal, šel do toho kolíkama napřed a kartu dostává naprosto po právu. Faulovaný Köylüoğlu se rychle snaží dostat se na nohy. Vypadá to, že bude v pořádku. Gerwazy má míč a bude pálit!
Tak to bylo o fous!

7 minuta.
Bubeník se snaží okamžitě přihrát. Lanni přihrává spoluhráči do uličky. Gerwazy míč zpracovává, ten mu ale utíká! Gerwazy centruje. Tady bude hlavičkovat volný Köylüoğlu. Vlieberghe odkopává balón!

11 minuta.
Taverne skluzem získává míč. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Taverne zkusí centr! Vhazování. Maresca okamžitě vrací balón do hry. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Köylüoğlu zkusí centr!
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

13 minuta.
Bubeník míč zpracovává, ten mu ale utíká! Míče se zmocnil Deneuker. Deneuker přihrává z první. Duneau má trochu potíže se zpracováním. Duneau krásně vystřelil!
Tak to bylo o fous!

16 minuta.
Troonen je u míče první, tak co s ním udělá? Troonen přihrává spoluhráči do uličky. Deneuker má trochu potíže se zpracováním. Deneuker to zkouší technicky! Púas skáče za míčem, ale nedosahuje na něj!
GÓÓÓL!!!
real nuevos - KABOEM 1:0

19 minuta.
Toyota nakopává balón dopředu. Deneuker je u míče první, tak co s ním udělá? Sonzogno si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Sonzogno nakopává balón dopředu. Köylüoğlu hlavičkuje! Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl.

21 minuta.
Míče se zmocnil Troonen. Přibíhající Troonen nezpracoval balón úplně nejlépe. Troonen se snaží okamžitě přihrát. Duneau získává balón. Duneau to zkouší technicky! Púas zkusil něco jako skok, míč ho trefil a odrazil se mimo branku!

27 minuta.
Dentinho získává balón. Dentinho přihrává spoluhráči do uličky. Míče se zmocnil Dragoş. Ros Badia si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Ros Badia krásně vystřelil! Tvrdá rána... Tyč! Školácká minela, tohle si brankář za rámeček nedá.

28 minuta.
Köylüoğlu je u míče první, tak co s ním udělá? Köylüoğlu našel parádní ulicí spoluhráče. Maresca získává balón. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Maresca zkusí centr! Tady bude hlavičkovat volný Ros Badia. Rána do břevna!

36 minuta.
Lanni přihrává spoluhráči do uličky. Köylüoğlu získává balón. Borgonovo fauluje. Tak tohle je na kartičku! Borgonovo to přehnal, šel do toho kolíkama napřed a kartu dostává naprosto po právu.

38 minuta.
Fagotti je u míče první, tak co s ním udělá? Fagotti nakopává balón dopředu. Troonen výborně přihrává do běhu! Míče se zmocnil Duneau. Duneau dal ránu jak z kanónu! Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl.

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): real nuevos 54%, KABOEM 46%.
real nuevos - KABOEM 1:0

48 minuta.
Dentinho je u míče první, tak co s ním udělá? Dentinho se snaží okamžitě přihrát. Míče se zmocnil Gerwazy. Gerwazy centruje. Tady bude hlavičkovat volný Köylüoğlu.
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

63 minuta.
Dentinho přihrává z první. Lanni přihrává spoluhráči do uličky. Gerwazy je u míče první, tak co s ním udělá? Gerwazy centruje. Köylüoğlu vyskočil nejvýše!
Slušná akce!

64 minuta.
Odkop od brány. Na hřiště se chystá Speltdoorn. Vlieberghe odkopává míč do bezpečí. Gerwazy hlavičkuje! Ros Badia získává balón. Ros Badia dal ránu jak z kanónu! Vlieberghe to škrtnul nevím čím, ale míč krásně vyrazil.

66 minuta.
Maresca přihrává z první. Míče se zmocnil Dentinho. Dentinho přihrává z první. Míče se zmocnil Lanni. Lanni krásně vystřelil!
Slušná akce!

68 minuta.
Kónya je u míče první, tak co s ním udělá? Gerwazy skluzem získává míč. Gerwazy výborně přihrává do běhu! Ros Badia získává balón. Ros Badia krásně vystřelil! Vlieberghe to škrtnul nevím čím, ale míč krásně vyrazil.

76 minuta.
Gerwazy je u míče první, tak co s ním udělá? Gerwazy zkouší přihrát. Ros Badia je u míče první, tak co s ním udělá? Ros Badia krásně vystřelil! Vlieberghe se za střelou jenom otáčí.
GÓÓÓL!!! Stav je srovnaný!
real nuevos - KABOEM 1:1

80 minuta.
Doumen přihrává spoluhráči do uličky. Míče se zmocnil Deneuker. Deneuker přihrává spoluhráči do uličky. Speltdoorn získává balón. Speltdoorn krásně vystřelil! Míč letí na branku, břevno!

86 minuta.
Borgonovo přihrává z první. Troonen získává balón. Troonen přihrává z první. Míče se zmocnil Speltdoorn. Speltdoorn krásně vystřelil! Púas odkopává balón!

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): real nuevos 62%, KABOEM 38%.
Pořád není rozhodnuto, zápas je vyrovnaný.
real nuevos - KABOEM 1:1