Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
real nuevos KABOEM
ik6 Taktika line1
48% Držanie lopty 52%
58% Hra na polovici 42%
11 Strely 13
2 Fauly 1
2 Žlté karty 0
0 Červené karty 0
3 Postavenia mimo hry 0
61 Priemerná známka 65.8
formidable Útočenie (streľba) very good
very good Tvorenie hry (prihrávanie) excellent
outstanding Obrana (bránenie) formidable


4 minúta.
Lanni sa snaží presne nájsť spoluhráča. Köylüoğlu sa dostáva k lopte ako prvý. Taverne fauluje a zasahuje nohy súpera. Taverne je napomenutý. Zranený hráč, Köylüoğlu, sa však rýchlo postavil na nohy. Vyzerá to s ním OK! Gerwazy získava loptu a strieľa....
Chýbalo len pár centimetrov.

7 minúta.
Bubeník sa snaží o okamžitú prihrávku. Lanni prihráva spoluhráčovi do uličky. Gerwazy má problémy s chytením lopty. Gerwazy centruje. Köylüoğlu dostáva loptu na hlavičku. Vlieberghe vyráža loptu do bezpečia.

11 minúta.
Taverne oberá súpera o loptu zozadu. Taverne prihráva, no lopta letí vysoko. Vhadzovanie. Maresca rýchlo vhadzuje. Köylüoğlu prihráva, no lopta letí vysoko.
To bolo tesné.

13 minúta.
Bubeník má problémy s chytením lopty. Deneuker sa dostáva k lopte. Deneuker prihráva z prvej. Duneau chytá loptu. Duneau má famózny ťah na bránu.
Chýbalo len pár centimetrov.

16 minúta.
Troonen sa dostáva k lopte ako prvý. Troonen prihráva spoluhráčovi do uličky. Deneuker chytá loptu. Deneuker si chystá loptu na strelu a páli... Púas sa efektne vrhá za loptou, ale nedosahuje na ňu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
real nuevos - KABOEM 1:0

19 minúta.
Toyota kope loptu vysoko do vzduchu. Deneuker sa dostáva k lopte ako prvý. Sonzogno šikovne vystihol rozohrávku súpera. Sonzogno kope loptu vysoko do vzduchu. Köylüoğlu hlavičkuje. Brankárovi sa lopta vyšmykla. Je to babrák!

21 minúta.
Troonen sa dostáva k lopte. Troonen má drobné problémy s chytením lopty. Troonen sa snaží o okamžitú prihrávku. Duneau získava loptu. Duneau si chystá loptu na strelu a páli... Púas vyráža loptu končekmi prstov.

27 minúta.
Dentinho získava loptu. Dentinho prihráva spoluhráčovi do uličky. Dragoş sa dostáva k lopte. Ros Badia šikovne vystihol rozohrávku súpera. Ros Badia má famózny ťah na bránu. Lopta triafa tyč! Brankár robí hlúpu chybu a stráca ľahkú loptu.

28 minúta.
Köylüoğlu sa dostáva k lopte ako prvý. Köylüoğlu sa snaží presne nájsť spoluhráča. Maresca získava loptu. Maresca prihráva, no lopta letí vysoko. Ros Badia dostáva loptu na hlavičku. Lopta opečiatkovala brvno.

36 minúta.
Lanni prihráva spoluhráčovi do uličky. Köylüoğlu získava loptu. Borgonovo fauluje. Borgonovo je napomenutý.

38 minúta.
Fagotti sa dostáva k lopte ako prvý. Fagotti kope loptu vysoko do vzduchu. Troonen výborne prihráva voľnému hráčovi, táto prihrávka mala oči. Duneau sa dostáva k lopte. Duneau strieľa. Brankárovi sa lopta vyšmykla. Je to babrák!

Hráči mieria po záverečnom hvizde do kabín. Fanúšikovia tlieskajú obom tímom za výborný výkon.
Štatistika tohoto polčasu (hra na polovici): real nuevos 54%, KABOEM 46%.
real nuevos - KABOEM 1:0

48 minúta.
Dentinho sa dostáva k lopte ako prvý. Dentinho sa snaží o okamžitú prihrávku. Gerwazy sa dostáva k lopte. Gerwazy centruje. Köylüoğlu dostáva loptu na hlavičku.
To bolo tesné.

63 minúta.
Dentinho prihráva z prvej. Lanni prihráva spoluhráčovi do uličky. Gerwazy sa dostáva k lopte ako prvý. Gerwazy centruje. Köylüoğlu výborne hlavičkuje.
Skvelá šanca!

64 minúta.
Odkop od brány. Speltdoorn vstupuje na ihrisko s jasnými pokynmi. Vlieberghe vykopuje loptu ďaleko od brány. Gerwazy hlavičkuje. Ros Badia získava loptu. Ros Badia strieľa. Vlieberghe zázračne mení smer lopty.

66 minúta.
Maresca prihráva z prvej. Dentinho sa dostáva k lopte. Dentinho prihráva z prvej. Lanni sa dostáva k lopte. Lanni má famózny ťah na bránu.
Skvelá šanca!

68 minúta.
Kónya sa dostáva k lopte ako prvý. Gerwazy oberá súpera o loptu zozadu. Gerwazy výborne prihráva voľnému hráčovi, táto prihrávka mala oči. Ros Badia získava loptu. Ros Badia má famózny ťah na bránu. Vlieberghe zázračne mení smer lopty.

76 minúta.
Gerwazy sa dostáva k lopte ako prvý. Gerwazy rozmýšľa, komu prihrať. Ros Badia sa dostáva k lopte ako prvý. Ros Badia má famózny ťah na bránu. Vlieberghe sa márne hádže za loptou.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!! Skóre je vyrovnané!
real nuevos - KABOEM 1:1

80 minúta.
Doumen prihráva spoluhráčovi do uličky. Deneuker sa dostáva k lopte. Deneuker prihráva spoluhráčovi do uličky. Speltdoorn získava loptu. Speltdoorn má famózny ťah na bránu. Lopta letí na bránu a triafa brvno!

86 minúta.
Borgonovo prihráva z prvej. Troonen získava loptu. Troonen prihráva z prvej. Speltdoorn sa dostáva k lopte. Speltdoorn má famózny ťah na bránu. Púas vyráža loptu do bezpečia.

Hráči mieria po záverečnom hvizde do kabín. Fanúšikovia tlieskajú obom tímom za výborný výkon.
Štatistika tohoto polčasu (hra na polovici): real nuevos 62%, KABOEM 38%.
Ani jeden z tímov nedokázal streliť rozhodujúci gól - zápas zostáva nerozhodný!
real nuevos - KABOEM 1:1