Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
  • Дата: 2019-05-26 17:53
  • Матч Ліги: 2de Klasse.02
  • Стадіон: real nuevos Arena
  • Погода: moderate clouds
    cool
  • Глядачі: 20068
real nuevos KABOEM
ik6 Тактики line1
48% Володіння 52%
58% Гра на половині 42%
11 Удари 13
2 Фоли 1
2 Жовті картки 0
0 Червоні картки 0
3 Положеннь поза грою 0
61 Середні показники 65.8
formidable Удари very good
very good Паси excellent
outstanding Відбір formidable


4 хвилина.
Lanni віддає пас в потрібний момент. Köylüoğlu встигає дотягнутись першим до м`яча. Taverne збиває опонента з ніг. Taverne отримує попередження. Ушкоджений гравець, Köylüoğlu, швидко встає. Здається з ним все гаразд! Gerwazy швидко наближається до м`яча і б`є...
Удар, гоооолл!! Ні... М`яч пролітає поруч зі стійкою.

7 хвилина.
Bubeník навішуєєєє... Гарний пас! Lanni віддає прострільну передачу. Gerwazy має проблеми з прийомом м`яча. Gerwazy віддає пас в центр. Köylüoğlu встигає підставити голову під м`яч. Vlieberghe виносить м`яча.

11 хвилина.
Taverne наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Taverne віддає пас. Трохи високо... Аут. Maresca, швидко підхоплює м`яч та повертає його в гру. Köylüoğlu віддає пас. Трохи високо...
Дуже близько!

13 хвилина.
Bubeník має проблеми з прийомом м`яча. Deneuker наближається до м`яча. Deneuker віддає пас в один дотик. Duneau невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Duneau мав просто чудову можливість забити.
Удар, гоооолл!! Ні... М`яч пролітає поруч зі стійкою.

16 хвилина.
Troonen встигає дотягнутись першим до м`яча. Troonen віддає прострільну передачу. Deneuker невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Deneuker росмахується, удар... в неймовірний стрибок Púas!.. Але м`яча не дістав.
ГОООООООООЛ!!!
real nuevos - KABOEM 1:0

19 хвилина.
Toyota відправляє "шкіряного" високо в повітря. Deneuker встигає дотягнутись першим до м`яча. Sonzogno спритно перехопив пас. Sonzogno відправляє "шкіряного" високо в повітря. Köylüoğlu приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Воротар не втримав м`яч. Діряві руки!

21 хвилина.
Troonen наближається до м`яча. До мяча підбігає Troonen, у нього проблеми з прийомом мяча. Troonen навішуєєєє... Гарний пас! Duneau грає технічно і обігрує. Duneau росмахується, удар... Púas дістає м`яч кінчиками своїх пальців.

27 хвилина.
Dentinho грає технічно і обігрує. Dentinho віддає прострільну передачу. Dragoş наближається до м`яча. Ros Badia спритно перехопив пас. Ros Badia мав просто чудову можливість забити. Мяч влучає у стійку воріт. Воротяр припускається жахливої помилки, впускаючи легкий м`яч.

28 хвилина.
Köylüoğlu встигає дотягнутись першим до м`яча. Köylüoğlu віддає пас в потрібний момент. Maresca грає технічно і обігрує. Maresca віддає пас. Трохи високо... Ros Badia встигає підставити голову під м`яч. М`яч влучає в перекладину.

36 хвилина.
Lanni віддає прострільну передачу. Köylüoğlu грає технічно і обігрує. Borgonovo фолить. Borgonovo отримує попередження.

38 хвилина.
Fagotti встигає дотягнутись першим до м`яча. Fagotti відправляє "шкіряного" високо в повітря. Troonen віддає пас, неперевершена точність! Duneau наближається до м`яча. Duneau пробиває. Воротар не втримав м`яч. Діряві руки!

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині real nuevos 54%, KABOEM 46%.
real nuevos - KABOEM 1:0

48 хвилина.
Dentinho встигає дотягнутись першим до м`яча. Dentinho навішуєєєє... Гарний пас! Gerwazy наближається до м`яча. Gerwazy віддає пас в центр. Köylüoğlu встигає підставити голову під м`яч.
Дуже близько!

63 хвилина.
Dentinho віддає пас в один дотик. Lanni віддає прострільну передачу. Gerwazy встигає дотягнутись першим до м`яча. Gerwazy віддає пас в центр. Köylüoğlu в падінні б`є головою.
Який був момент!

64 хвилина.
М`яч виходить за межі поля. Speltdoorn виходить на поле. Глядачі аплодують. Vlieberghe виносить м`яч з лінії воріт. Gerwazy приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Ros Badia грає технічно і обігрує. Ros Badia пробиває. Vlieberghe в неймовірному стрибку дістає м`яч і змінює його траекторію. Оплески воротареві!

66 хвилина.
Maresca віддає пас в один дотик. Dentinho наближається до м`яча. Dentinho віддає пас в один дотик. Lanni наближається до м`яча. Lanni мав просто чудову можливість забити.
Який був момент!

68 хвилина.
Kónya встигає дотягнутись першим до м`яча. Gerwazy наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Gerwazy віддає пас, неперевершена точність! Ros Badia грає технічно і обігрує. Ros Badia мав просто чудову можливість забити. Vlieberghe в неймовірному стрибку дістає м`яч і змінює його траекторію. Оплески воротареві!

76 хвилина.
Gerwazy встигає дотягнутись першим до м`яча. Gerwazy намагається віддати пас. Ros Badia встигає дотягнутись першим до м`яча. Ros Badia мав просто чудову можливість забити. Vlieberghe безнадійно кидається на вже перетнувший межу м`яч.
ГОООООООООЛ!!! Рівна гра з обох сторін.
real nuevos - KABOEM 1:1

80 хвилина.
Doumen віддає прострільну передачу. Deneuker наближається до м`яча. Deneuker віддає прострільну передачу. Speltdoorn грає технічно і обігрує. Speltdoorn мав просто чудову можливість забити. Мяч пройшов, але недостатньо, він зачепив штангу.

86 хвилина.
Borgonovo віддає пас в один дотик. Troonen грає технічно і обігрує. Troonen віддає пас в один дотик. Speltdoorn наближається до м`яча. Speltdoorn мав просто чудову можливість забити. Púas виносить м`яча.

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині real nuevos 62%, KABOEM 38%.
Жодна з команд не змогла досягти успіху у воріт суперника - нічия!
real nuevos - KABOEM 1:1