Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
  • Дата: 2019-05-19 17:52
  • Матч Ліги: 2de Klasse.02
  • Стадіон: KABOEM Arena
  • Погода: moderate clouds
    cool
  • Глядачі: 25696
KABOEM Racing Roeland
line1 Тактики Outburst
51% Володіння 49%
56% Гра на половині 44%
9 Удари 23
2 Фоли 0
0 Жовті картки 0
0 Червоні картки 0
1 Положеннь поза грою 3
66.5 Середні показники 69.1
very good Удари outstanding
excellent Паси formidable
formidable Відбір outstanding


2 хвилина.
Fagotti наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Mara грає технічно і обігрує. Mara намагається віддати пас. Tsiantakis наближається до м`яча. Tsiantakis пробиває. Воротяр припускається жахливої помилки, впускаючи легкий м`яч.

2 хвилина.
Brylski віддає пас. Трохи високо... Valentín встигає дотягнутись першим до м`яча. Valentín віддає пас в центр. Gahn грає технічно і обігрує. Gahn мав просто чудову можливість забити. Púas в неймовірному стрибку дістає м`яч і змінює його траекторію. Оплески воротареві!

10 хвилина.
Tsiantakis віддає пас в потрібний момент. До мяча підбігає Taşkınalper, у нього проблеми з прийомом мяча. Taşkınalper навішуєєєє... Гарний пас! Gahn наближається до м`яча. Gahn пробиває. Воротяр припускається жахливої помилки, впускаючи легкий м`яч.

11 хвилина.
Djorkaeff спритно перехопив пас. Djorkaeff навішуєєєє... Гарний пас! Taşkınalper наближається до м`яча. Taşkınalper віддає пас в центр. Gahn в падінні б`є головою.
ГОООООООООЛ!!!
KABOEM - Racing Roeland 0:1

13 хвилина.
Djorkaeff віддає прострільну передачу. Аут. Bubeník, швидко підхоплює м`яч та повертає його в гру. Maresca наближається до м`яча. Maresca віддає пас в центр. Воротар не втримав м`яч. Діряві руки!

22 хвилина.
Gahn встигає дотягнутись першим до м`яча. Gdoule наближається до м`яча. Gdoule віддає прострільну передачу. Tsiantakis встигає дотягнутись першим до м`яча. Tsiantakis мав просто чудову можливість забити. М`яч влучає в перекладину.
Удар, гоооолл!! Ні... М`яч пролітає поруч зі стійкою.

23 хвилина.
Djorkaeff віддає пас, неперевершена точність! Bubeník має проблеми з прийомом м`яча. Tsiantakis наближається до м`яча. Tsiantakis росмахується, удар... Púas відчайдушно намагається втримати м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
KABOEM - Racing Roeland 0:2

25 хвилина.
Dentinho віддає пас в один дотик. Lanni грає технічно і обігрує. Lanni віддає пас в потрібний момент. Maresca наближається до м`яча. Maresca віддає пас в центр. Dobre намагається втримати м`яч, але той висковзає з його рук.

27 хвилина.
Taşkınalper віддає пас в потрібний момент. Mara встигає дотягнутись першим до м`яча. Mara віддає пас, неперевершена точність! Tsiantakis встигає дотягнутись першим до м`яча. Tsiantakis пробиває. Púas дістає м`яч кінчиками своїх пальців. До мяча підбігає Fagotti, у нього проблеми з прийомом мяча. Tsiantakis встигає дотягнутись першим до м`яча. Tsiantakis віддає пас в центр. Воротар не втримав м`яч. Діряві руки! Brylski має проблеми з прийомом м`яча. Gahn встигає дотягнутись першим до м`яча. Gahn пробиває.
ГОООООООООЛ!!!
KABOEM - Racing Roeland 0:3

32 хвилина.
Lanni віддає пас в потрібний момент. Dentinho встигає дотягнутись першим до м`яча. Dentinho відправляє "шкіряного" високо в повітря. Ros Badia грає технічно і обігрує. Ros Badia росмахується, удар...
Дуже близько!

33 хвилина.
Taşkınalper встигає дотягнутись першим до м`яча. Taşkınalper віддає прострільну передачу. Після швидкої передачі, Tsiantakis обробляє м`яч. Gahn встигає дотягнутись першим до м`яча. Brylski віддає прострільну передачу.
ГОООООООООЛ!!!
KABOEM - Racing Roeland 0:4

35 хвилина.
Gdoule віддає пас в потрібний момент. Mara має проблеми з прийомом м`яча. Mara намагається віддати пас. Tsiantakis наближається до м`яча. Tsiantakis пробиває. Воротар не втримав м`яч. Діряві руки! Gahn встигає дотягнутись першим до м`яча. Gahn мав просто чудову можливість забити.
ГОООООООООЛ!!!
KABOEM - Racing Roeland 0:5

40 хвилина.
Petherbridge спритно перехопив пас. Petherbridge намагається віддати пас. Vaara наближається до м`яча. Vaara віддає пас. Трохи високо... Gahn вистрибує та б`є головою.
Удар, гоооолл!! Ні... М`яч пролітає поруч зі стійкою.

43 хвилина.
Gerwazy встигає дотягнутись першим до м`яча. Gerwazy віддає пас, неперевершена точність! Dentinho намагається віддати пас. Lanni наближається до м`яча. Lanni пробиває.
Дуже близько!

45 хвилина.
Vaara віддає пас в центр. Gahn приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Tsiantakis встигає дотягнутись першим до м`яча. Tsiantakis пробиває. Púas безнадійно кидається на вже перетнувший межу м`яч.
Який був момент!

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині KABOEM 53%, Racing Roeland 47%.
KABOEM - Racing Roeland 0:5

47 хвилина.
Ros Badia приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Vaara віддає прострільну передачу. Taşkınalper наближається до м`яча. Tsiantakis встигає дотягнутись першим до м`яча. Tsiantakis пробиває. Púas дістає м`яч кінчиками своїх пальців. Fagotti намагається віддати пас. Vaara відправляє "шкіряного" високо в повітря. Tsiantakis наближається до м`яча. Tsiantakis пробиває. Púas намагається втримати м`яч, але той висковзає з його рук.

55 хвилина.
Gdoule відправляє "шкіряного" високо в повітря. Tsiantakis грає технічно і обігрує. Gahn грає технічно і обігрує. Tsiantakis наближається до м`яча. Tsiantakis мав просто чудову можливість забити. Púas дістає м`яч кінчиками своїх пальців.

59 хвилина.
Dobre намагається віддати пас. Dentinho віддає пас в центр. Köylüoğlu наближається до м`яча. Köylüoğlu росмахується, удар... Dobre відчайдушно намагається втримати м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
KABOEM - Racing Roeland 1:5

63 хвилина.
Taşkınalper віддає прострільну передачу. Gdoule грає технічно і обігрує. Gdoule навішуєєєє... Гарний пас! Gahn встигає дотягнутись першим до м`яча. Gahn росмахується, удар... Воротяр припускається жахливої помилки, впускаючи легкий м`яч.

65 хвилина.
Bubeník наближається до м`яча. Taşkınalper наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Taşkınalper віддає пас в потрібний момент. Tsiantakis грає технічно і обігрує. Tsiantakis росмахується, удар...
Дуже близько!

69 хвилина.
Ros Badia наближається до м`яча. Petherbridge спритно перехопив пас. Petherbridge віддає пас в один дотик. Gahn грає технічно і обігрує. Gahn росмахується, удар... Púas виносить м`яча.

69 хвилина.
Lanni намагається віддати пас. Maresca наближається до м`яча. Maresca віддає прострільну передачу. Köylüoğlu наближається до м`яча. Köylüoğlu росмахується, удар... Мяч пройшов, але недостатньо, він зачепив штангу.

74 хвилина.
Djorkaeff грає технічно і обігрує. Djorkaeff віддає пас в центр. Fagotti встигає дотягнутись першим до м`яча. Gahn спритно перехопив пас. Gahn росмахується, удар... Воротар не втримав м`яч. Діряві руки!

76 хвилина.
Púas швидко виконує вільний удар. Lanni приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді До мяча підбігає Rosso, у нього проблеми з прийомом мяча. Köylüoğlu грає технічно і обігрує. Köylüoğlu віддає пас в центр. Dobre в неймовірному стрибку дістає м`яч і змінює його траекторію. Оплески воротареві!

89 хвилина.
Mara віддає прострільну передачу. До мяча підбігає Gahn, у нього проблеми з прийомом мяча. Tsiantakis наближається до м`яча. Tsiantakis росмахується, удар... в неймовірний стрибок Púas!.. Але м`яча не дістав.
ГОООООООООЛ!!!
KABOEM - Racing Roeland 1:6

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині KABOEM 60%, Racing Roeland 40%.
KABOEM - Racing Roeland 1:6