Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
patsiaourka A.C. OMONOIA F.C.
5321 Taktika 3412
50% Držanie lopty 50%
41% Hra na polovici 59%
15 Strely 6
1 Fauly 3
0 Žlté karty 1
0 Červené karty 0
0 Postavenia mimo hry 2
54.9 Priemerná známka 61.2
formidable Útočenie (streľba) very good
very good Tvorenie hry (prihrávanie) solid
excellent Obrana (bránenie) excellent


1 minúta.
Tamm sa dostáva k lopte ako prvý. Tamm sa snaží presne nájsť spoluhráča. Contreras sa dostáva k lopte ako prvý. Contreras centruje. Becaj dostáva loptu na hlavičku. Miąskiewicz sa snaží dostať loptu do svojich rúk, ale tá mu vypadáva.

3 minúta.
Krajč centruje. Sauerteig hlavičkuje. Trosiński sa dostáva k lopte ako prvý. Trosiński má famózny ťah na bránu. Garalà sa zúfalo pokúša dosiahnuť na loptu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 1:0

6 minúta.
Mauritz kope loptu vysoko do vzduchu. Stouppas hlavičkuje. Desrousseaux má problémy s chytením lopty. Becaj sa dostáva k lopte. Becaj kope loptu vysoko do vzduchu. Miąskiewicz sa snaží dostať loptu do svojich rúk, ale tá mu vypadáva.

8 minúta.
Malanovas oberá súpera o loptu zozadu. Malanovas prihráva spoluhráčovi do uličky. Trosiński sa dostáva k lopte. Trosiński strieľa. Garalà sa zúfalo pokúša dosiahnuť na loptu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 2:0

9 minúta.
Mauritz prihráva z prvej. Trosiński sa dostáva k lopte. Trosiński rozmýšľa, komu prihrať. Sauerteig sa dostáva k lopte. Sauerteig strieľa. Garalà vyráža loptu do bezpečia.

11 minúta.
Stouppas šikovne vystihol rozohrávku súpera. Vhadzovanie. Contreras bude vhadzovať loptu. Je známy svojim dobrým vhadzovaním. Akçal sa dostáva k lopte ako prvý. Akçal kope loptu vysoko do vzduchu. Lopta letí na bránu a triafa brvno!

24 minúta.
Lopta letí mimo ihriska. Gois bude vhadzovať loptu. Je známy svojim dobrým vhadzovaním. Antonello rozmýšľa, komu prihrať. Gois sa dostáva k lopte. Gois centruje. Brankárovi sa lopta vyšmykla. Je to babrák!

27 minúta.
Trosiński sa dostáva k lopte. Malanovas oberá súpera o loptu zozadu. Malanovas centruje. Šarović sa dostáva k lopte ako prvý. Šarović má famózny ťah na bránu. Miąskiewicz sa snaží dostať loptu do svojich rúk, ale tá mu vypadáva.

33 minúta.
Tamm šikovne vystihol rozohrávku súpera. Tamm má problémy s chytením lopty. Tamm sa snaží o okamžitú prihrávku. Santaroni sa dostáva k lopte ako prvý. Santaroni má famózny ťah na bránu. Miąskiewicz zázračne mení smer lopty.

34 minúta.
Sauerteig prihráva, no lopta letí vysoko. De Franceschi má drobné problémy s chytením lopty. Trosiński sa dostáva k lopte ako prvý. Trosiński má famózny ťah na bránu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 3:0

39 minúta.
Krajč sa dostáva k lopte. Krajč prihráva, no lopta letí vysoko. Trosiński sa dostáva k lopte ako prvý. Trosiński si chystá loptu na strelu a páli... Garalà sa márne hádže za loptou.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 4:0

Hráči mieria po záverečnom hvizde do kabín. Fanúšikovia tlieskajú obom tímom za výborný výkon.
Štatistika tohoto polčasu (hra na polovici): patsiaourka 44%, A.C. OMONOIA F.C. 56%.
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 4:0

46 minúta.
Gois je zranený a musí byť vystriedaný. Güçlü vstupuje na ihrisko s jasnými pokynmi.

46 minúta.
Lopta letí mimo ihriska. Contreras vhadzuje loptu. Akçal získava loptu. Akçal prihráva, no lopta letí vysoko. Becaj výborne hlavičkuje.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 4:1

50 minúta.
Krajč výborne prihráva voľnému hráčovi, táto prihrávka mala oči. Trosiński získava loptu. Akçal sa dostáva k lopte. Trosiński oberá súpera o loptu zozadu. Trosiński má famózny ťah na bránu. Garalà vyráža loptu do bezpečia. Tamm sa dostáva k lopte. Asistent rozhodcu ukazuje na rohovú zástavku. Krajč sa blíži k rohovej zástavke. Lopta letí priamo do pokutového územia. Trosiński vyskakuje a hlavičkuje.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 5:1

61 minúta.
Dančišin prihráva, no lopta letí vysoko. Tamm sa dostáva k lopte. Tamm prihráva spoluhráčovi do uličky. Becaj získava loptu. Becaj strieľa.
Skvelá šanca!

63 minúta.
Contreras rýchlo vhadzuje. Akçal výborne prihráva voľnému hráčovi, táto prihrávka mala oči. Mauritz sa dostáva k lopte ako prvý. Mauritz prihráva z prvej. Becaj sa dostáva k lopte ako prvý. Miąskiewicz sa snaží dostať loptu do svojich rúk, ale tá mu vypadáva.

67 minúta.
Cavalcante získava loptu. Trosiński šikovne vystihol rozohrávku súpera. Akçal sa dostáva k lopte ako prvý. Trosiński šikovne vystihol rozohrávku súpera. Trosiński strieľa. Tyčka!

70 minúta.
Rolim šikovne vystihol rozohrávku súpera. Rolim prihráva, no lopta letí vysoko. Trosiński sa dostáva k lopte ako prvý. Trosiński si chystá loptu na strelu a páli... Garalà sa zúfalo pokúša dosiahnuť na loptu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 6:1

80 minúta.
Stouppas sa dostáva k lopte. Stouppas centruje. Šarović získava loptu. Šarović má famózny ťah na bránu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 6:2

87 minúta.
Mauritz kope loptu vysoko do vzduchu. Stouppas sa dostáva k lopte ako prvý. Rozhodca píska faul, Šarović je napomínaný za zlé správanie. Šarović je napomenutý.

88 minúta.
Zranený hráč, Stouppas, sa však rýchlo postavil na nohy. Vyzerá to s ním OK! Stouppas bude zrejme centrovať loptu do pokutového územia s krátkym rozbehom. Tamm sa snaží spracovať loptu na svojej hrudi. Sauerteig sa dostáva k lopte. Trosiński získava loptu. Trosiński strieľa. Garalà vyráža loptu končekmi prstov.

Hráči mieria po záverečnom hvizde do kabín. Fanúšikovia tlieskajú obom tímom za výborný výkon.
Štatistika tohoto polčasu (hra na polovici): patsiaourka 39%, A.C. OMONOIA F.C. 61%.
patsiaourka - A.C. OMONOIA F.C. 6:2