Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Kuti-Pluti FC Manchester_United_FC
wuw wuw Тактики La mia
50% Володіння 50%
53% Гра на половині 47%
11 Удари 10
0 Фоли 0
0 Жовті картки 0
0 Червоні картки 0
0 Положеннь поза грою 1
31.5 Середні показники 37.7
good Удари good
average Паси adequate
average Відбір average


10 хвилина.
Maripuu виносить м`яч з лінії воріт. Raimondi приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді До мяча підбігає Meier, у нього проблеми з прийомом мяча. Radin встигає дотягнутись першим до м`яча. Radin мав просто чудову можливість забити. Ghonghadze виносить м`яча.
ГОООООООООЛ!!!
Kuti-Pluti FC - Manchester_United_FC 1:0

13 хвилина.
Meier встигає дотягнутись першим до м`яча. Meier віддає пас в потрібний момент. Radin грає технічно і обігрує. Radin росмахується, удар... Stachowiak намагається упіймати м`яч. Воротяр припускається жахливої помилки, впускаючи легкий м`яч.

14 хвилина.
Malone віддає прострільну передачу. Haas встигає дотягнутись першим до м`яча. Haas віддає прострільну передачу. Enoka встигає дотягнутись першим до м`яча. Enoka пробиває.
Який був момент!

25 хвилина.
Enoka віддає пас в центр. Thuận Thành невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Malone наближається до м`яча. Malone росмахується, удар... Maripuu відчайдушно намагається втримати м`яч.
ГОООООООООЛ!!! Рівна гра з обох сторін.
Kuti-Pluti FC - Manchester_United_FC 1:1

35 хвилина.
Thuận Thành приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Meier грає технічно і обігрує. Ukleja наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Radin встигає дотягнутись першим до м`яча. Radin мав просто чудову можливість забити. Воротяр припускається жахливої помилки, впускаючи легкий м`яч.

41 хвилина.
М`яч виходить за межі поля. Crivăţ виходить на поле. Глядачі аплодують.

42 хвилина.
Ülejõe віддає пас, неперевершена точність! Meier встигає дотягнутись першим до м`яча. Meier навішуєєєє... Гарний пас! Radin наближається до м`яча. Radin мав просто чудову можливість забити.
ГОООООООООЛ!!!
Kuti-Pluti FC - Manchester_United_FC 2:1

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині Kuti-Pluti FC 58%, Manchester_United_FC 42%.
Kuti-Pluti FC - Manchester_United_FC 2:1

49 хвилина.
Ivanka грає технічно і обігрує. Ivanka віддає пас. Трохи високо... Malone встигає дотягнутись першим до м`яча. Malone пробиває. Maripuu відчайдушно намагається втримати м`яч.
ГОООООООООЛ!!! Рівна гра з обох сторін.
Kuti-Pluti FC - Manchester_United_FC 2:2

53 хвилина.
М`яч виходить за межі поля. Simionatto виходить на поле. Глядачі аплодують. Delbroek виходить на поле. Глядачі аплодують.

53 хвилина.
Muranowski наближається до м`яча. Muranowski відправляє "шкіряного" високо в повітря. Treufeldt приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Radin наближається до м`яча. Radin мав просто чудову можливість забити.
Який був момент!

59 хвилина.
Radin віддає пас в один дотик. Quadri встигає дотягнутись першим до м`яча. Quadri віддає пас в центр. Malone наближається до м`яча. Malone росмахується, удар... Maripuu дістає м`яч кінчиками своїх пальців.

64 хвилина.
Meier навішуєєєє... Гарний пас! Radin наближається до м`яча. Delbroek грає технічно і обігрує. Radin наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Radin пробиває.
Удар, гоооолл!! Ні... М`яч пролітає поруч зі стійкою.

66 хвилина.
Haas спритно перехопив пас. Haas віддає пас в центр. Ülejõe має проблеми з прийомом м`яча. Malone наближається до м`яча. Malone пробиває.
Дуже близько!

70 хвилина.
Radin грає технічно і обігрує. Raimondi грає технічно і обігрує. Stachowiak спритно перехопив пас. Radin наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Radin росмахується, удар... Мяч пройшов, але недостатньо, він зачепив штангу.

83 хвилина.
До мяча підбігає Enoka, у нього проблеми з прийомом мяча. Zolowski наближається до м`яча. Enoka наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Malone встигає дотягнутись першим до м`яча. Malone росмахується, удар... Воротяр припускається жахливої помилки, впускаючи легкий м`яч.

88 хвилина.
Ülejõe віддає пас. Трохи високо... Simionatto невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Stachowiak грає технічно і обігрує. Radin наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Radin мав просто чудову можливість забити. Воротяр припускається жахливої помилки, впускаючи легкий м`яч.

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині Kuti-Pluti FC 48%, Manchester_United_FC 52%.
Жодна з команд не змогла досягти успіху у воріт суперника - нічия!
Kuti-Pluti FC - Manchester_United_FC 2:2