Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Utopia Hammers hfffdh
4-4-2 Taktika Normal
64% Držanie lopty 36%
16% Hra na polovici 84%
52 Strely 0
0 Fauly 0
0 Žlté karty 0
0 Červené karty 0
1 Postavenia mimo hry 0
54 Priemerná známka 19.5
incredible Útočenie (streľba) weak
very good Tvorenie hry (prihrávanie) weak
solid Obrana (bránenie) poor


3 minúta.
Nopens sa dostáva k lopte ako prvý. Foszmańczyk oberá súpera o loptu zozadu. Foszmańczyk sa snaží presne nájsť spoluhráča. Cârstoiu získava loptu. Cârstoiu kope loptu vysoko do vzduchu. Lopta opečiatkovala brvno. Napoleone zázračne mení smer lopty.

4 minúta.
Cacoveanu kope loptu vysoko do vzduchu. Ortíz Mercado hlavičkuje. Scholl má drobné problémy s chytením lopty. Rajski sa dostáva k lopte ako prvý. Rajski strieľa. Tyčka!
Skvelá šanca!

8 minúta.
Intzenhofer sa snaží o okamžitú prihrávku. Cacoveanu chytá loptu. Cacoveanu centruje. Rajski sa dostáva k lopte ako prvý. Rajski má famózny ťah na bránu. Brankár robí hlúpu chybu a stráca ľahkú loptu.

9 minúta.
Kļavis prihráva spoluhráčovi do uličky. Cârstoiu má drobné problémy s chytením lopty. Cârstoiu centruje. Ortíz Mercado sa dostáva k lopte. Ortíz Mercado má famózny ťah na bránu. Brankár robí hlúpu chybu a stráca ľahkú loptu.

11 minúta.
Lopta sa dostáva za čiaru. Napoleone vykopuje loptu ďaleko od brány. Kļavis prihráva spoluhráčovi do uličky. Ortíz Mercado sa dostáva k lopte ako prvý. Ortíz Mercado má famózny ťah na bránu.
Skvelá šanca!

12 minúta.
Kuziel šikovne vystihol rozohrávku súpera. Kuziel prihráva, no lopta letí vysoko. Ortíz Mercado hlavičkuje. Rajski sa dostáva k lopte ako prvý. Rajski má famózny ťah na bránu. Napoleone vyráža loptu končekmi prstov.

14 minúta.
Drahovzal má drobné problémy s chytením lopty. Drahovzal výborne prihráva voľnému hráčovi, táto prihrávka mala oči. Scholl sa dostáva k lopte. Rajski šikovne vystihol rozohrávku súpera. Rajski má famózny ťah na bránu. Brankárovi sa lopta vyšmykla. Je to babrák! Abele chytá loptu. Rajski sa dostáva k lopte ako prvý. Rajski si chystá loptu na strelu a páli... Napoleone sa márne hádže za loptou.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Utopia Hammers - hfffdh 1:0

16 minúta.
Kļavis prihráva z prvej. Cacoveanu chytá loptu. Cacoveanu kope loptu vysoko do vzduchu. Ortíz Mercado má problémy s chytením lopty. Ortíz Mercado strieľa.
Chýbalo len pár centimetrov.

16 minúta.
Kļavis oberá súpera o loptu zozadu. Kļavis prihráva z prvej. Ortíz Mercado sa dostáva k lopte ako prvý. Ortíz Mercado si chystá loptu na strelu a páli... Napoleone sa márne hádže za loptou.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Utopia Hammers - hfffdh 2:0

17 minúta.
Nopens rozmýšľa, komu prihrať. Grunde má drobné problémy s chytením lopty. Rajski sa dostáva k lopte. Rajski si chystá loptu na strelu a páli... Brankárovi sa lopta vyšmykla. Je to babrák!

18 minúta.
Rajski získava loptu. Rajski výborne prihráva voľnému hráčovi, táto prihrávka mala oči. Mangold má drobné problémy s chytením lopty. Ortíz Mercado sa dostáva k lopte ako prvý. Ortíz Mercado si chystá loptu na strelu a páli... Brankárovi sa lopta vyšmykla. Je to babrák!

20 minúta.
Drahovzal prihráva spoluhráčovi do uličky. Cârstoiu rozmýšľa, komu prihrať. Rajski chytá loptu. Rajski má famózny ťah na bránu. Napoleone sa zúfalo pokúša dosiahnuť na loptu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Utopia Hammers - hfffdh 3:0

23 minúta.
Kuziel rozmýšľa, komu prihrať. Cacoveanu získava loptu. Cacoveanu prihráva spoluhráčovi do uličky. Rajski sa dostáva k lopte. Rajski strieľa. Napoleone sa snaží dostať loptu do svojich rúk, ale tá mu vypadáva. Kļavis sa dostáva k lopte. Kļavis prihráva, no lopta letí vysoko. Brankárovi sa lopta vyšmykla. Je to babrák!

26 minúta.
Ortíz Mercado sa snaží presne nájsť spoluhráča. Rajski získava loptu. Rajski má famózny ťah na bránu. Mangold sa snaží zachytiť loptu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Utopia Hammers - hfffdh 4:0

27 minúta.
Cacoveanu získava loptu. Cacoveanu sa snaží presne nájsť spoluhráča. Kuziel získava loptu. Kuziel prihráva, no lopta letí vysoko. Rajski vyskakuje a hlavičkuje.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Utopia Hammers - hfffdh 5:0

30 minúta.
Drahovzal rozmýšľa, komu prihrať. Rajski rozmýšľa, komu prihrať. Ortíz Mercado sa dostáva k lopte. Ortíz Mercado strieľa. Napoleone sa efektne vrhá za loptou, ale nedosahuje na ňu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Utopia Hammers - hfffdh 6:0

32 minúta.
Cârstoiu prihráva z prvej. Ortíz Mercado získava loptu. Kļavis sa dostáva k lopte. Kļavis centruje. Rajski získava loptu.
Skvelá šanca!

34 minúta.
Kļavis prihráva spoluhráčovi do uličky. Foszmańczyk sa dostáva k lopte ako prvý. Foszmańczyk rozmýšľa, komu prihrať. Ortíz Mercado má problémy s chytením lopty. Ortíz Mercado strieľa.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Utopia Hammers - hfffdh 7:0

38 minúta.
Rajski získava loptu. Rajski prihráva z prvej. Kļavis prihráva spoluhráčovi do uličky. Ortíz Mercado má drobné problémy s chytením lopty. Ortíz Mercado strieľa. Lopta letí na bránu a triafa brvno! Mangold chytá loptu.
Skvelá šanca!

40 minúta.
Drahovzal prihráva, no lopta letí vysoko. Lopta sa odrazila od hrude Rajski. Scholl sa dostáva k lopte ako prvý. Rajski šikovne vystihol rozohrávku súpera. Rajski má famózny ťah na bránu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Utopia Hammers - hfffdh 8:0

41 minúta.
Foszmańczyk bude vhadzovať loptu. Je známy svojim dobrým vhadzovaním. Cârstoiu získava loptu. Cârstoiu sa snaží o okamžitú prihrávku. Ortíz Mercado získava loptu. Ortíz Mercado si chystá loptu na strelu a páli... Napoleone sa snaží dostať loptu do svojich rúk, ale tá mu vypadáva.

42 minúta.
Drahovzal prihráva spoluhráčovi do uličky. Kļavis má drobné problémy s chytením lopty. Kļavis výborne prihráva voľnému hráčovi, táto prihrávka mala oči. Cacoveanu sa dostáva k lopte ako prvý. Cacoveanu si chystá loptu na strelu a páli...
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Utopia Hammers - hfffdh 9:0

43 minúta.
Nopens rozmýšľa, komu prihrať. Paulsen kope loptu vysoko do vzduchu. Kļavis hlavičkuje. Ortíz Mercado sa dostáva k lopte ako prvý. Ortíz Mercado strieľa.
To bolo tesné.

44 minúta.
Mangold vykopáva loptu až do stredu ihriska. Kļavis hlavičkuje. Lopta sa odrazila od hrude Rajski. Rajski má famózny ťah na bránu. Napoleone sa efektne vrhá za loptou, ale nedosahuje na ňu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Utopia Hammers - hfffdh 10:0

Hráči mieria po záverečnom hvizde do kabín. Fanúšikovia tlieskajú obom tímom za výborný výkon.
Štatistika tohoto polčasu (hra na polovici): Utopia Hammers 16%, hfffdh 84%.
Utopia Hammers - hfffdh 10:0

48 minúta.
Rajski chytá loptu. Kļavis prihráva spoluhráčovi do uličky. Ortíz Mercado chytá loptu. Ortíz Mercado strieľa. Mangold sa snaží zachytiť loptu. Lopta triafa tyč!
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Utopia Hammers - hfffdh 11:0

50 minúta.
Kuziel vhadzuje loptu. Drahovzal výborne prihráva voľnému hráčovi, táto prihrávka mala oči. Rajski sa dostáva k lopte ako prvý. Rajski strieľa. Napoleone sa efektne vrhá za loptou, ale nedosahuje na ňu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Utopia Hammers - hfffdh 12:0

54 minúta.
Puławski sa snaží presne nájsť spoluhráča. Rajski chytá loptu. Scholl sa dostáva k lopte. Cacoveanu sa dostáva k lopte ako prvý. Cacoveanu strieľa. Tyčka! Ortíz Mercado sa dostáva k lopte. Ortíz Mercado má famózny ťah na bránu. Lopta opečiatkovala brvno.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Utopia Hammers - hfffdh 13:0

56 minúta.
Ribéry prihráva spoluhráčovi do uličky. Drahovzal prihráva, no lopta letí vysoko. Mangold má problémy s chytením lopty. Rajski sa dostáva k lopte ako prvý. Rajski strieľa.
To bolo tesné.

58 minúta.
Mangold kope loptu vysoko do vzduchu. Vhadzovanie. Foszmańczyk rýchlo vhadzuje. Cârstoiu sa dostáva k lopte ako prvý. Cârstoiu prihráva, no lopta letí vysoko.
Skvelá šanca!

59 minúta.
Drahovzal centruje. Kļavis hlavičkuje. Scholl má drobné problémy s chytením lopty. Rajski sa dostáva k lopte. Rajski si chystá loptu na strelu a páli... Tyčka! Kļavis sa dostáva k lopte ako prvý. Kļavis si chystá loptu na strelu a páli... Napoleone sa efektne vrhá za loptou, ale nedosahuje na ňu. Lopta letí na bránu a triafa brvno!

60 minúta.
Kuziel sa snaží o okamžitú prihrávku. Cacoveanu sa dostáva k lopte. Cacoveanu sa snaží presne nájsť spoluhráča. Rajski sa dostáva k lopte ako prvý. Rajski si chystá loptu na strelu a páli...
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Utopia Hammers - hfffdh 14:0

62 minúta.
Paulsen kope loptu vysoko do vzduchu. Cacoveanu má drobné problémy s chytením lopty. Cacoveanu prihráva spoluhráčovi do uličky. Rajski získava loptu. Rajski strieľa.
Chýbalo len pár centimetrov.

63 minúta.
Kļavis sa dostáva k lopte. Kļavis kope loptu vysoko do vzduchu. Rajski sa dostáva k lopte ako prvý. Rajski má famózny ťah na bránu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Utopia Hammers - hfffdh 15:0

63 minúta.
Nopens výborne prihráva voľnému hráčovi, táto prihrávka mala oči. Grunde chytá loptu. Intzenhofer sa dostáva k lopte ako prvý. Ortíz Mercado šikovne vystihol rozohrávku súpera. Ortíz Mercado si chystá loptu na strelu a páli...
Skvelá šanca!

64 minúta.
Kuziel sa snaží zachytiť loptu. Kuziel centruje. Ortíz Mercado hlavičkuje. Rajski má problémy s chytením lopty. Rajski si chystá loptu na strelu a páli...
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Utopia Hammers - hfffdh 16:0

66 minúta.
Cacoveanu získava loptu. Cacoveanu chytá loptu. Cacoveanu kope loptu vysoko do vzduchu. Rajski má drobné problémy s chytením lopty. Rajski si chystá loptu na strelu a páli... Napoleone vyráža loptu končekmi prstov.

69 minúta.
Kļavis prihráva z prvej. Cacoveanu sa dostáva k lopte. Cacoveanu prihráva spoluhráčovi do uličky. Rajski má problémy s chytením lopty. Rajski si chystá loptu na strelu a páli...
Chýbalo len pár centimetrov.

70 minúta.
Cârstoiu získava loptu. Cârstoiu sa snaží presne nájsť spoluhráča. Rajski získava loptu. Rajski má famózny ťah na bránu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Utopia Hammers - hfffdh 17:0

72 minúta.
Hupe centruje. Ortíz Mercado hlavičkuje. Abele chytá loptu. Rajski získava loptu. Rajski strieľa. Lopta letí na bránu a triafa brvno!
To bolo tesné.

73 minúta.
Mangold sa dostáva k lopte. Mangold centruje. Foszmańczyk centruje. Ortíz Mercado získava loptu. Ortíz Mercado si chystá loptu na strelu a páli...
Chýbalo len pár centimetrov.

75 minúta.
Cacoveanu prihráva z prvej. Nopens získava loptu. Kļavis šikovne vystihol rozohrávku súpera. Kļavis centruje. Ortíz Mercado vyskakuje a hlavičkuje.
Skvelá šanca!

76 minúta.
Drahovzal hlavičkuje. Rajski chytá loptu. Cacoveanu kope loptu vysoko do vzduchu. Ortíz Mercado chytá loptu. Ortíz Mercado strieľa.
Skvelá šanca!

79 minúta.
Kļavis prihráva spoluhráčovi do uličky. Cacoveanu má problémy s chytením lopty. Abele sa dostáva k lopte ako prvý. Rajski oberá súpera o loptu zozadu. Rajski si chystá loptu na strelu a páli...
To bolo tesné.

80 minúta.
Cacoveanu kope loptu vysoko do vzduchu. Mangold má problémy s chytením lopty. Rajski získava loptu. Rajski si chystá loptu na strelu a páli...
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Utopia Hammers - hfffdh 18:0

83 minúta.
Rajski sa dostáva k lopte ako prvý. Rajski centruje. Ortíz Mercado získava loptu. Ortíz Mercado má famózny ťah na bránu. Napoleone sa zúfalo pokúša dosiahnuť na loptu.
Góóól, góóól!!! Diváci šalejú!!!
Utopia Hammers - hfffdh 19:0

84 minúta.
Puławski kope loptu vysoko do vzduchu. Paulsen hlavičkuje. Kļavis rozmýšľa, komu prihrať. Ortíz Mercado sa dostáva k lopte. Ortíz Mercado si chystá loptu na strelu a páli... Lopta triafa tyč!
Skvelá šanca!

87 minúta.
Cacoveanu sa dostáva k lopte. Cacoveanu kope loptu vysoko do vzduchu. Ortíz Mercado výborne hlavičkuje. Rajski chytá loptu. Rajski má famózny ťah na bránu. Lopta triafa tyč!
Skvelá šanca!

88 minúta.
Cârstoiu chytá loptu. Cârstoiu kope loptu vysoko do vzduchu. Rajski hlavičkuje. Ortíz Mercado sa dostáva k lopte ako prvý. Ortíz Mercado strieľa.
Chýbalo len pár centimetrov.

89 minúta.
Cacoveanu kope loptu vysoko do vzduchu. Ortíz Mercado má drobné problémy s chytením lopty. Paulsen sa dostáva k lopte. Ortíz Mercado šikovne vystihol rozohrávku súpera. Ortíz Mercado centruje.
To bolo tesné.

Hráči mieria po záverečnom hvizde do kabín. Fanúšikovia tlieskajú obom tímom za výborný výkon.
Štatistika tohoto polčasu (hra na polovici): Utopia Hammers 15%, hfffdh 85%.
Utopia Hammers - hfffdh 19:0