Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
  • Дата: 2019-06-09 18:57
  • Матч Кубку: Relegation
  • Стадіон: Utopia Hammers Arena
  • Погода: heavy clouds
    shower
  • Глядачі: 15027
Utopia Hammers hfffdh
4-4-2 Тактики Normal
64% Володіння 36%
16% Гра на половині 84%
52 Удари 0
0 Фоли 0
0 Жовті картки 0
0 Червоні картки 0
1 Положеннь поза грою 0
54 Середні показники 19.5
incredible Удари weak
very good Паси weak
solid Відбір poor


3 хвилина.
Nopens встигає дотягнутись першим до м`яча. Foszmańczyk наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Foszmańczyk віддає пас в потрібний момент. Cârstoiu грає технічно і обігрує. Cârstoiu відправляє "шкіряного" високо в повітря. М`яч влучає в перекладину. Napoleone в неймовірному стрибку дістає м`яч і змінює його траекторію. Оплески воротареві!

4 хвилина.
Cacoveanu відправляє "шкіряного" високо в повітря. Ortíz Mercado приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді До мяча підбігає Scholl, у нього проблеми з прийомом мяча. Rajski встигає дотягнутись першим до м`яча. Rajski пробиває. Стійка!
Який був момент!

8 хвилина.
Intzenhofer навішуєєєє... Гарний пас! Cacoveanu невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Cacoveanu віддає пас в центр. Rajski встигає дотягнутись першим до м`яча. Rajski мав просто чудову можливість забити. Воротяр припускається жахливої помилки, впускаючи легкий м`яч.

9 хвилина.
Kļavis віддає прострільну передачу. До мяча підбігає Cârstoiu, у нього проблеми з прийомом мяча. Cârstoiu віддає пас в центр. Ortíz Mercado наближається до м`яча. Ortíz Mercado мав просто чудову можливість забити. Воротяр припускається жахливої помилки, впускаючи легкий м`яч.

11 хвилина.
м`яч прямує в аут. Napoleone виносить м`яч з лінії воріт. Kļavis віддає прострільну передачу. Ortíz Mercado встигає дотягнутись першим до м`яча. Ortíz Mercado мав просто чудову можливість забити.
Який був момент!

12 хвилина.
Kuziel спритно перехопив пас. Kuziel віддає пас. Трохи високо... Ortíz Mercado приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Rajski встигає дотягнутись першим до м`яча. Rajski мав просто чудову можливість забити. Napoleone дістає м`яч кінчиками своїх пальців.

14 хвилина.
До мяча підбігає Drahovzal, у нього проблеми з прийомом мяча. Drahovzal віддає пас, неперевершена точність! Scholl наближається до м`яча. Rajski спритно перехопив пас. Rajski мав просто чудову можливість забити. Воротар не втримав м`яч. Діряві руки! Abele невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Rajski встигає дотягнутись першим до м`яча. Rajski росмахується, удар... Napoleone безнадійно кидається на вже перетнувший межу м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
Utopia Hammers - hfffdh 1:0

16 хвилина.
Kļavis віддає пас в один дотик. Cacoveanu невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Cacoveanu відправляє "шкіряного" високо в повітря. Ortíz Mercado має проблеми з прийомом м`яча. Ortíz Mercado пробиває.
Удар, гоооолл!! Ні... М`яч пролітає поруч зі стійкою.

16 хвилина.
Kļavis наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Kļavis віддає пас в один дотик. Ortíz Mercado встигає дотягнутись першим до м`яча. Ortíz Mercado росмахується, удар... Napoleone безнадійно кидається на вже перетнувший межу м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
Utopia Hammers - hfffdh 2:0

17 хвилина.
Nopens намагається віддати пас. До мяча підбігає Grunde, у нього проблеми з прийомом мяча. Rajski наближається до м`яча. Rajski росмахується, удар... Воротар не втримав м`яч. Діряві руки!

18 хвилина.
Rajski грає технічно і обігрує. Rajski віддає пас, неперевершена точність! До мяча підбігає Mangold, у нього проблеми з прийомом мяча. Ortíz Mercado встигає дотягнутись першим до м`яча. Ortíz Mercado росмахується, удар... Воротар не втримав м`яч. Діряві руки!

20 хвилина.
Drahovzal віддає прострільну передачу. Cârstoiu намагається віддати пас. Rajski невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Rajski мав просто чудову можливість забити. Napoleone відчайдушно намагається втримати м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
Utopia Hammers - hfffdh 3:0

23 хвилина.
Kuziel намагається віддати пас. Cacoveanu грає технічно і обігрує. Cacoveanu віддає прострільну передачу. Rajski наближається до м`яча. Rajski пробиває. Napoleone намагається втримати м`яч, але той висковзає з його рук. Kļavis наближається до м`яча. Kļavis віддає пас. Трохи високо... Воротар не втримав м`яч. Діряві руки!

26 хвилина.
Ortíz Mercado віддає пас в потрібний момент. Rajski грає технічно і обігрує. Rajski мав просто чудову можливість забити. Mangold намагається упіймати м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
Utopia Hammers - hfffdh 4:0

27 хвилина.
Cacoveanu грає технічно і обігрує. Cacoveanu віддає пас в потрібний момент. Kuziel грає технічно і обігрує. Kuziel віддає пас. Трохи високо... Rajski вистрибує та б`є головою.
ГОООООООООЛ!!!
Utopia Hammers - hfffdh 5:0

30 хвилина.
Drahovzal намагається віддати пас. Rajski намагається віддати пас. Ortíz Mercado наближається до м`яча. Ortíz Mercado пробиває. в неймовірний стрибок Napoleone!.. Але м`яча не дістав.
ГОООООООООЛ!!!
Utopia Hammers - hfffdh 6:0

32 хвилина.
Cârstoiu віддає пас в один дотик. Ortíz Mercado грає технічно і обігрує. Kļavis наближається до м`яча. Kļavis віддає пас в центр. Rajski грає технічно і обігрує.
Який був момент!

34 хвилина.
Kļavis віддає прострільну передачу. Foszmańczyk встигає дотягнутись першим до м`яча. Foszmańczyk намагається віддати пас. Ortíz Mercado має проблеми з прийомом м`яча. Ortíz Mercado пробиває.
ГОООООООООЛ!!!
Utopia Hammers - hfffdh 7:0

38 хвилина.
Rajski грає технічно і обігрує. Rajski віддає пас в один дотик. Kļavis віддає прострільну передачу. До мяча підбігає Ortíz Mercado, у нього проблеми з прийомом мяча. Ortíz Mercado пробиває. Мяч пройшов, але недостатньо, він зачепив штангу. Mangold невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав!
Який був момент!

40 хвилина.
Drahovzal віддає пас. Трохи високо... Виглядало смішно коли Rajski намагався прийняти м`яча, він що вкірзових чоботях вийшов на поле ?! Scholl встигає дотягнутись першим до м`яча. Rajski спритно перехопив пас. Rajski мав просто чудову можливість забити.
ГОООООООООЛ!!!
Utopia Hammers - hfffdh 8:0

41 хвилина.
Вкидання виконає Foszmańczyk , він майстер цього діла. Cârstoiu грає технічно і обігрує. Cârstoiu навішуєєєє... Гарний пас! Ortíz Mercado грає технічно і обігрує. Ortíz Mercado росмахується, удар... Napoleone намагається втримати м`яч, але той висковзає з його рук.

42 хвилина.
Drahovzal віддає прострільну передачу. До мяча підбігає Kļavis, у нього проблеми з прийомом мяча. Kļavis віддає пас, неперевершена точність! Cacoveanu встигає дотягнутись першим до м`яча. Cacoveanu росмахується, удар...
ГОООООООООЛ!!!
Utopia Hammers - hfffdh 9:0

43 хвилина.
Nopens намагається віддати пас. Paulsen відправляє "шкіряного" високо в повітря. Kļavis приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Ortíz Mercado встигає дотягнутись першим до м`яча. Ortíz Mercado пробиває.
Дуже близько!

44 хвилина.
Mangold, потужно вибиває круглого до центра поля. Kļavis приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Виглядало смішно коли Rajski намагався прийняти м`яча, він що вкірзових чоботях вийшов на поле ?! Rajski мав просто чудову можливість забити. в неймовірний стрибок Napoleone!.. Але м`яча не дістав.
ГОООООООООЛ!!!
Utopia Hammers - hfffdh 10:0

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині Utopia Hammers 16%, hfffdh 84%.
Utopia Hammers - hfffdh 10:0

48 хвилина.
Rajski невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Kļavis віддає прострільну передачу. Ortíz Mercado невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Ortíz Mercado пробиває. Mangold намагається упіймати м`яч. Мяч влучає у стійку воріт.
ГОООООООООЛ!!!
Utopia Hammers - hfffdh 11:0

50 хвилина.
Kuziel вкидає м`яч. Drahovzal віддає пас, неперевершена точність! Rajski встигає дотягнутись першим до м`яча. Rajski пробиває. в неймовірний стрибок Napoleone!.. Але м`яча не дістав.
ГОООООООООЛ!!!
Utopia Hammers - hfffdh 12:0

54 хвилина.
Puławski віддає пас в потрібний момент. Rajski невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Scholl наближається до м`яча. Cacoveanu встигає дотягнутись першим до м`яча. Cacoveanu пробиває. Стійка! Ortíz Mercado наближається до м`яча. Ortíz Mercado мав просто чудову можливість забити. М`яч влучає в перекладину.
ГОООООООООЛ!!!
Utopia Hammers - hfffdh 13:0

56 хвилина.
Ribéry віддає прострільну передачу. Drahovzal віддає пас. Трохи високо... Mangold має проблеми з прийомом м`яча. Rajski встигає дотягнутись першим до м`яча. Rajski пробиває.
Дуже близько!

58 хвилина.
Mangold відправляє "шкіряного" високо в повітря. Аут. Foszmańczyk, швидко підхоплює м`яч та повертає його в гру. Cârstoiu встигає дотягнутись першим до м`яча. Cârstoiu віддає пас. Трохи високо...
Який був момент!

59 хвилина.
Drahovzal віддає пас в центр. Kļavis приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді До мяча підбігає Scholl, у нього проблеми з прийомом мяча. Rajski наближається до м`яча. Rajski росмахується, удар... Стійка! Kļavis встигає дотягнутись першим до м`яча. Kļavis росмахується, удар... в неймовірний стрибок Napoleone!.. Але м`яча не дістав. Мяч пройшов, але недостатньо, він зачепив штангу.

60 хвилина.
Kuziel навішуєєєє... Гарний пас! Cacoveanu наближається до м`яча. Cacoveanu віддає пас в потрібний момент. Rajski встигає дотягнутись першим до м`яча. Rajski росмахується, удар...
ГОООООООООЛ!!!
Utopia Hammers - hfffdh 14:0

62 хвилина.
Paulsen відправляє "шкіряного" високо в повітря. До мяча підбігає Cacoveanu, у нього проблеми з прийомом мяча. Cacoveanu віддає прострільну передачу. Rajski грає технічно і обігрує. Rajski пробиває.
Удар, гоооолл!! Ні... М`яч пролітає поруч зі стійкою.

63 хвилина.
Kļavis наближається до м`яча. Kļavis відправляє "шкіряного" високо в повітря. Rajski встигає дотягнутись першим до м`яча. Rajski мав просто чудову можливість забити.
ГОООООООООЛ!!!
Utopia Hammers - hfffdh 15:0

63 хвилина.
Nopens віддає пас, неперевершена точність! Grunde невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Intzenhofer встигає дотягнутись першим до м`яча. Ortíz Mercado спритно перехопив пас. Ortíz Mercado росмахується, удар...
Який був момент!

64 хвилина.
Kuziel намагається упіймати м`яч. Kuziel віддає пас в центр. Ortíz Mercado приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Rajski має проблеми з прийомом м`яча. Rajski росмахується, удар...
ГОООООООООЛ!!!
Utopia Hammers - hfffdh 16:0

66 хвилина.
Cacoveanu грає технічно і обігрує. Cacoveanu невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Cacoveanu відправляє "шкіряного" високо в повітря. До мяча підбігає Rajski, у нього проблеми з прийомом мяча. Rajski росмахується, удар... Napoleone дістає м`яч кінчиками своїх пальців.

69 хвилина.
Kļavis віддає пас в один дотик. Cacoveanu наближається до м`яча. Cacoveanu віддає прострільну передачу. Rajski має проблеми з прийомом м`яча. Rajski росмахується, удар...
Удар, гоооолл!! Ні... М`яч пролітає поруч зі стійкою.

70 хвилина.
Cârstoiu грає технічно і обігрує. Cârstoiu віддає пас в потрібний момент. Rajski грає технічно і обігрує. Rajski мав просто чудову можливість забити.
ГОООООООООЛ!!!
Utopia Hammers - hfffdh 17:0

72 хвилина.
Hupe віддає пас в центр. Ortíz Mercado приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Abele невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Rajski грає технічно і обігрує. Rajski пробиває. Мяч пройшов, але недостатньо, він зачепив штангу.
Дуже близько!

73 хвилина.
Mangold наближається до м`яча. Mangold віддає пас в центр. Foszmańczyk віддає пас в центр. Ortíz Mercado грає технічно і обігрує. Ortíz Mercado росмахується, удар...
Удар, гоооолл!! Ні... М`яч пролітає поруч зі стійкою.

75 хвилина.
Cacoveanu віддає пас в один дотик. Nopens грає технічно і обігрує. Kļavis спритно перехопив пас. Kļavis віддає пас в центр. Ortíz Mercado вистрибує та б`є головою.
Який був момент!

76 хвилина.
Drahovzal приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Rajski невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Cacoveanu відправляє "шкіряного" високо в повітря. Ortíz Mercado невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Ortíz Mercado пробиває.
Який був момент!

79 хвилина.
Kļavis віддає прострільну передачу. Cacoveanu має проблеми з прийомом м`яча. Abele встигає дотягнутись першим до м`яча. Rajski наздоганяє суперника та відбирає м`яч ззаду. Rajski росмахується, удар...
Дуже близько!

80 хвилина.
Cacoveanu відправляє "шкіряного" високо в повітря. Mangold має проблеми з прийомом м`яча. Rajski грає технічно і обігрує. Rajski росмахується, удар...
ГОООООООООЛ!!!
Utopia Hammers - hfffdh 18:0

83 хвилина.
Rajski встигає дотягнутись першим до м`яча. Rajski віддає пас в центр. Ortíz Mercado грає технічно і обігрує. Ortíz Mercado мав просто чудову можливість забити. Napoleone відчайдушно намагається втримати м`яч.
ГОООООООООЛ!!!
Utopia Hammers - hfffdh 19:0

84 хвилина.
Puławski відправляє "шкіряного" високо в повітря. Paulsen приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Kļavis намагається віддати пас. Ortíz Mercado наближається до м`яча. Ortíz Mercado росмахується, удар... Мяч влучає у стійку воріт.
Який був момент!

87 хвилина.
Cacoveanu наближається до м`яча. Cacoveanu відправляє "шкіряного" високо в повітря. Ortíz Mercado в падінні б`є головою. Rajski невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Rajski мав просто чудову можливість забити. Мяч влучає у стійку воріт.
Який був момент!

88 хвилина.
Cârstoiu невміло приймає м`яч. Та я у школі краще грав! Cârstoiu відправляє "шкіряного" високо в повітря. Rajski приймає м`яч головою й пробує втримати його в своїй команді Ortíz Mercado встигає дотягнутись першим до м`яча. Ortíz Mercado пробиває.
Удар, гоооолл!! Ні... М`яч пролітає поруч зі стійкою.

89 хвилина.
Cacoveanu відправляє "шкіряного" високо в повітря. До мяча підбігає Ortíz Mercado, у нього проблеми з прийомом мяча. Paulsen наближається до м`яча. Ortíz Mercado спритно перехопив пас. Ortíz Mercado віддає пас в центр.
Дуже близько!

Тайм закінчився, гравці йдуть до роздягальні. Фани аплодують, чудова гра з обох сторін.
Статистика тайму: гра на половині Utopia Hammers 15%, hfffdh 85%.
Utopia Hammers - hfffdh 19:0