Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Dubrovno Dnepr Тайя
vhjghj Taktika Основа
60% Držení míče 40%
19% Míč na polovině 81%
31 Střely 0
0 Fauly 1
0 Žluté karty 1
0 Červené karty 0
3 Ofsajdy 1
35.6 průměrná známka 25.7
poor Střelba average
adequate Přihrávky weak
solid Obrana weak


2 minuta.
Fränti přihrává spoluhráči do uličky. Míče se zmocnil Kołacki. Kołacki našel parádní ulicí spoluhráče. Míče se zmocnil Hidi. Hidi krásně vystřelil! Lebiadok zkusil něco jako skok, míč ho trefil a odrazil se mimo branku!
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

2 minuta.
Asistent rozhodčího ukazuje roh. Hidi se staví k rohovému praporku. Alköprü naskakuje na centr! Haurylovich míč zpracovává, ten mu ale utíká! Lebiadok se natahuje za míčem, ale pouze ho vyráží!

4 minuta.
Kołacki skluzem získává míč. Kołacki přihrává spoluhráči do uličky. Míče se zmocnil Haurylovich. Alköprü si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Alköprü krásně vystřelil! Školácká minela, tohle si brankář za rámeček nedá.

10 minuta.
Alköprü krásně vystřelil! Přibíhající Haurylovich nezpracoval balón úplně nejlépe. Míče se zmocnil Gosselin. Gosselin to zkouší technicky! Míč si krásně na prsou zpracovává Haurylovich. Lebiadok odkopává balón!

17 minuta.
Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Kołacki zkusí centr! Chyndarau hlavičkuje! Gosselin je u míče první, tak co s ním udělá? Gosselin dal ránu jak z kanónu!
GÓÓÓL!!!
Dubrovno Dnepr - Тайя 1:0

20 minuta.
Fränti je u míče první, tak co s ním udělá? Fränti centruje. Hidi je u míče první, tak co s ním udělá? Hidi nakopává balón dopředu. Míč si krásně na prsou zpracovává Alköprü. Školácká minela, tohle si brankář za rámeček nedá.

23 minuta.
Gosselin přihrává spoluhráči do uličky. Kołacki je u míče první, tak co s ním udělá? Kołacki přihrává spoluhráči do uličky. Alköprü získává balón. Alköprü krásně vystřelil!
Slušná akce!

27 minuta.
Zhadzinski získává balón. Míče se zmocnil Hidi. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Hidi zkusí centr! Zhadzinski se snaží pokrýt si míč. Míče se zmocnil Alköprü.
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

30 minuta.
Míče se zmocnil Zhadzinski. Hidi si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Hidi zkouší přihrát. Míče se zmocnil Alköprü. Alköprü krásně vystřelil! Rána do břevna!
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

31 minuta.
Přibíhající Smanchyk nezpracoval balón úplně nejlépe. Ramspek je u míče první, tak co s ním udělá? Ramspek zkouší přihrát. Gosselin je u míče první, tak co s ním udělá? Gosselin krásně vystřelil!
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

34 minuta.
Gosselin přihrává z první. Hidi zkouší přihrát. Alköprü je u míče první, tak co s ním udělá? Alköprü krásně vystřelil! Lebiadok skáče za míčem, ale nedosahuje na něj!
GÓÓÓL!!!
Dubrovno Dnepr - Тайя 2:0

39 minuta.
Lidgate centruje. Míče se zmocnil Hidi. Hidi přihrává spoluhráči do uličky. Míče se zmocnil Alköprü. Alköprü to zkouší technicky!
Tak to bylo o fous!

42 minuta.
Fränti si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Fränti se snaží okamžitě přihrát. Míče se zmocnil Alköprü. Alköprü krásně vystřelil! Lebiadok skáče za míčem, ale nedosahuje na něj! Míč letí na branku, břevno!

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): Dubrovno Dnepr 13%, Тайя 87%.
Dubrovno Dnepr - Тайя 2:0

46 minuta.
Gosselin našel parádní ulicí spoluhráče. Kołacki je u míče první, tak co s ním udělá? Nabatau soupeře posílá k zemi a to je faul. Tak tohle je na kartičku! Nabatau to přehnal, šel do toho kolíkama napřed a kartu dostává naprosto po právu.

52 minuta.
Míče se zmocnil Fränti. Kołacki získává balón. Kołacki výborně přihrává do běhu! Alköprü míč zpracovává, ten mu ale utíká! Alköprü to zkouší technicky! Lebiadok to škrtnul nevím čím, ale míč krásně vyrazil. Alköprü je u míče první, tak co s ním udělá? Alköprü dal ránu jak z kanónu! Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl.

60 minuta.
Vhazování. Na hřiště se chystá Ziazulik. Na hřiště se chystá Zaiats.

61 minuta.
Kołacki získává balón. Kołacki se snaží okamžitě přihrát. Gosselin zkouší přihrát. Míče se zmocnil Alköprü. Alköprü krásně vystřelil!
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

62 minuta.
Aszer si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Aszer zkusí centr! Míče se zmocnil Chyndarau. Chyndarau to zkouší technicky! Rána do břevna!

74 minuta.
Lebiadok zkouší přihrát. Lidgate hlavičkuje! Gosselin zkouší přihrát. Hidi míč zpracovává, ten mu ale utíká! Hidi dal ránu jak z kanónu!
Slušná akce!

76 minuta.
Zhadzinski míč zpracovává, ten mu ale utíká! Zhadzinski přihrává z první. Hidi přihrává spoluhráči do uličky. Míče se zmocnil Alköprü. Alköprü to zkouší technicky! Lebiadok se natahuje za míčem, ale pouze ho vyráží!

81 minuta.
Aszer si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Aszer nakopává balón dopředu. Kołacki získává balón. Kołacki to zkouší technicky! Lebiadok skáče za míčem, ale nedosahuje na něj!
GÓÓÓL!!!
Dubrovno Dnepr - Тайя 3:0

82 minuta.
Mankevich přihrává z první. Míče se zmocnil Chyndarau. Chyndarau našel parádní ulicí spoluhráče. Míče se zmocnil Gosselin. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Gosselin zkusí centr!
Tak to bylo o fous!

88 minuta.
Kołacki získává balón. Kołacki výborně přihrává do běhu! Gosselin přihrává spoluhráči do uličky. Hidi získává balón. Hidi nakopává balón dopředu.
Tak to bylo o fous!

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): Dubrovno Dnepr 25%, Тайя 75%.
Dubrovno Dnepr - Тайя 3:0