Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
a.s.kwfwn Xylofagou F.C
Normal Taktika Normal
50% Držení míče 50%
58% Míč na polovině 42%
6 Střely 14
2 Fauly 0
0 Žluté karty 0
0 Červené karty 0
0 Ofsajdy 0
20 průměrná známka 17.6
poor Střelba poor
poor Přihrávky unsatisfactory
poor Obrana weak


10 minuta.
Demiral vhazuje míč. Basman získává balón. Basman přihrává z první. Míče se zmocnil Targen. Targen dal ránu jak z kanónu!
GÓÓÓL!!!
a.s.kwfwn - Xylofagou F.C 0:1

19 minuta.
Panayiotou našel parádní ulicí spoluhráče. Pilli výborně přihrává do běhu! Targen je u míče první, tak co s ním udělá? Targen to zkouší technicky! Kettenis má trochu potíže se zpracováním. Brankář skočil po míči, ale ten mu vyklouzl.

31 minuta.
Koutousis si úspěšně pokryl balón. Koutousis se snaží okamžitě přihrát. Targen získává balón. Targen dal ránu jak z kanónu!
Slušná akce!

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): a.s.kwfwn 56%, Xylofagou F.C 44%.
a.s.kwfwn - Xylofagou F.C 0:1

64 minuta.
Míče se zmocnil Targen. Filaniotis si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Filaniotis se snaží okamžitě přihrát. Physentzides je u míče první, tak co s ním udělá? Physentzides krásně vystřelil!
Tak to bylo o fous!

66 minuta.
Basman skluzem získává míč. Míče se zmocnil Targen. Hadjiloizou je u míče první, tak co s ním udělá? Targen získává balón. Targen to zkouší technicky! Míč letí na branku, břevno!

67 minuta.
Kettenis centruje. Basman hlavičkuje! Míče se zmocnil Hadjiloizou. Hadjiloizou dal ránu jak z kanónu! Engomitis se snaží zmocnit se míče!
GÓÓÓL!!!
a.s.kwfwn - Xylofagou F.C 0:2

72 minuta.
Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Filaniotis zkusí centr! Míč je za postranní čarou. Anış se ohýbá pro míč a následně se rozbíhá, bude to patrně dlouhý aut. Hadjiloizou má trochu potíže se zpracováním. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Hadjiloizou zkusí centr!
GÓÓÓL!!!
a.s.kwfwn - Xylofagou F.C 0:3

75 minuta.
Panayiotou získává balón. Panayiotou našel parádní ulicí spoluhráče. Targen získává balón. Hadjiloizou je u míče první, tak co s ním udělá? Hadjiloizou to zkouší technicky!
GÓÓÓL!!!
a.s.kwfwn - Xylofagou F.C 0:4

89 minuta.
Pilli si počkal, chytře vystihl soupeřovu rozehrávku. Pilli přihrává spoluhráči do uličky. Míče se zmocnil Targen. Hadjiloizou získává balón. Hadjiloizou to zkouší technicky!
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): a.s.kwfwn 59%, Xylofagou F.C 41%.
a.s.kwfwn - Xylofagou F.C 0:4